Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M3rcury

Ma ktoś więcej?

Polecane posty

Ja mam tylko 5 i są tam tylko gry które mnie interesowały. Było więcej gazet z płytami które mnie interesowały, ale nie dane mi było kupić i nie ważne dlaczego. Za to mam więcej gazet z numeru PLAY którego już nie warto kupować(czasem jeden pełniak się znajdzie)(rzadko). Kupujcie CDA, a na playa nie patrzcie.

Ciekawe czy za miesiąc będzie pełniak warty kupna numeru....nie zawiedźcie mnie redakcjo z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyszedł pierwszy numer CD-a to ja jeszcze nie potrafiłem czytać, także moja kolekcja wynosi " tylko " 21 tytułów. Od 10/2009 zbieram systematycznie, wcześniej kupowałem na chybił trafił, jak akurat było. Mój najstarszy, a więc pierwszy numer jest z 02/2005 a mianowicie numer 109. Full to min. BREED, Korea : Zapomniany konflikt i MARS : Bunt robotów. ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja. Do całości brakuje mi 29 numerów. Od lipca 2005 kupuję regularnie w kiosku, wcześniejsze od znajomych czy w jakichś sklepach ze starymi książkami itp. ;)

Numer 5 mam podwójnie, jeden egzemplarz z podpisami Huta i Enkiego, zdobyte na PGA 2k9

http://img835.imageshack.us/gal.php?g=img0001ye.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbieram nieprzerwanie od numeru 2/2006 (122), kupionego ze względu na Hitmana 2 na coverze :P jeśli dobrze policzyłem, mam 61 numerów :)

przy okazji ważne ogłoszenie: poszukujemy chętnych do zrobienia listy gier zrecenzowanych w CDA. potrzebujemy jeszcze 3 osób posiadających numery z lat 1996-2005. szczegóły poznacie tutaj, gdybyś uznał, że możesz pomóc, napisz w temacie "katalogowanie tematów". liczymy na waszą pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA kupuję bardzo nieregularnie od 2006.

2006

02/2006 LUTY

06/2006 CZERWIEC

2007

03/2007 MARZEC

06/2007 CZERWIEC

09/2007 WRZESIEŃ

11/2007 LISTOPAD

12/2007 GRUDZIEŃ

2008

04/2008 KWIECIEŃ

08/2008 SIERPIEŃ

2009

02/2009 LUTY

NUMER SPECJALNY 1/2009

06/2009 CZERWIEC

11/2009 LISTOPAD

12/2009 GRUDZIEŃ

2010

01/2010 STYCZEŃ

02/2010 LUTY

03/2010 MARZEC

04/2010 KWIECIEŃ

NUMER SPECJALNY 1/2010

05/2010 MAJ

06/2010 CZERWIEC

07/2010 LIPIEC

09/2010 WRZESIEŃ

10/2010 PAŹDZIERNIK

11/2010 LISTOPAD

cdn...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zaczynam mieć dosyć dziwny problem. Polega on na tym, że nie mam już gdzie upychać nowych numerów CDA. Obecnie część trzymam w 2 sporych szufladach, część na półce, a część na szafie. Sęk w tym, że "wieża", która tworze na szafie niedługo sięgnie sufitu (a moje mieszkanie jest dosyć wysokie).

Czy inni czytelnicy też mają ten problem? Proszę tylko bez herezji w stylu "wyrzuć stare numery". Prędzej zginę, niż wyrzucę archiwalne numery (najstarszy jest chyba jeszcze z 2002 roku) ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)nie mam już gdzie upychać nowych numerów CDA.

Czy inni czytelnicy też mają ten problem?

Serio... wyrzuć stare numery. ^^ U mnie co prawda luz już jest, bo numer z lutego był ostatnim jaki zakupiłem - teraz będzie jedynie "strzelanie" okazyjne ze względu na cover - i ja z takim problemem nie muszę się mierzyć, ale część swojej "kolekcji" wyrzuciłem na makulaturę, bo chociaż przysłuży się społeczeństwu, a nie tak jak wcześniej, będzie gniło po szafkach. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe kolekcje niektórzy mają. Obecnie posiadam ok 30 numerów CDA ale powinno być znacznie więcej.

Mówię powinno bo kiedyś wyjechałem do UK na rok, przed wyjazdem spakowałem wszystkie czasopisma w dwa wielkie kartony (nie tylko CDA wtedy tam miałem) po powrocie kartony z dziesiątkami czasopism poszły z dymem bo rodzicom zabrakło czegoś na rozpałkę. Szlag mnie trafił kilka razy w jednej chwili xD Teraz bym miał ok 150 czasopism począwszy od CDA, Clicka, Play itd. Ale i tak 70-80% z tego wszystkiego zajmowało CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Moim pierwszym CDA był nr 12/2008. Potem od 03/2009 do 11/2010 kupiłem wszystkie... No i od 1/2010 do teraz też mam wszystkie trzy numery... Czyli razem jest... 1 + 11 + 12 + 3... To będzie... 27 (!) numerów :D Jaaa... Nawet nie wiedziałem, że już tyle uzbierałem. Nieźle... Czyli wychodzi, że CDA jest pismem, z którym jestem najdłużej. Potem był Click z liczbą 19 numerów - potem odmienili pismo i przestało mi się podobać. Po kilku miesiącach natknąłem się właśnie na CD-Action ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996

Ja mam 55 numerów CD-A, 10 tipsomaniaków (razem z niezbędnikiem kibica 2002 i kalendarzem gracza 2004) oraz 17 płyt :D Miałam też kiedyś kilkanaście płyt z roczników 1997-1999, ale jako mała dziewczynka (10 lat) uznałam, że po co miałyby u mnie kurzyć się płyty z samymi demówkami i "głupimi" programami, więc powyrzucałam... :(

Przy najbliższej okazji zrobię kilka fotek i wrzucę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zaczynam mieć dosyć dziwny problem. Polega on na tym, że nie mam już gdzie upychać nowych numerów CDA. Obecnie część trzymam w 2 sporych szufladach, część na półce, a część na szafie. Sęk w tym, że "wieża", która tworze na szafie niedługo sięgnie sufitu (a moje mieszkanie jest dosyć wysokie).

Czy inni czytelnicy też mają ten problem? Proszę tylko bez herezji w stylu "wyrzuć stare numery". Prędzej zginę, niż wyrzucę archiwalne numery (najstarszy jest chyba jeszcze z 2002 roku) ^^

Ja słyszałem o innym problemie... Jeżeli bardzo dużo numerów CDA leżakuje na jednej wieży to po jakimś czasie, te z samego dołu będą miały posklejane kartki i porozlewane czcionki... Od ciężaru jaki dźwigają... Tak słyszałem...

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...