Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M3rcury

Ma ktoś więcej?

Polecane posty

Powiem tak. Nie chce mi się robić fotek ale właśnie liczyłem swoje egzemplarze i mam ich 135. Pierwszy nr jaki posiadam to 7/96 który jest siódmym wydanym w ogóle. Poza tym trochę Resetów, Gamblerów, Secret Service, Światów Gier Komputerowych (pisma kojarzone przez dojrzalszych graczy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się pochwalić masą numerów, bo mój pierwszy to ostatni z 08 roku, ale za to mam prawo chlubić się regularnością :) Nie opuściłem ANI JEDNEGO numeru CDA, wszystkie co do jednego też dalej trzymam, z płytkami to samo :) Co więcej, 90% moich numerów było kupowanych w dniu premiery, a nie każdy ma szansę doznać tego zaszczytu ;)

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej nie ma takiej potrzeby, bo to temat na forum CDA, o tym ile, kto ma numerów CDA. :happy: Inne czasopisma raczej tu nie pasują.

Bez przesady moim zdaniem. Jak ktos ma pokazna kolekcje I/O, SGK, GK czy SS to czemu nie? Moznaby fotki wrzucic nawet ze wzgledow sentymentalnych. Tym co mieli wtedy po te 14-17 lat napewno sie lezka w oku zakreci wspominajac Stare Dobre Czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady moim zdaniem. Jak ktos ma pokazna kolekcje I/O, SGK, GK czy SS to czemu nie? Moznaby fotki wrzucic nawet ze wzgledow sentymentalnych. Tym co mieli wtedy po te 14-17 lat napewno sie lezka w oku zakreci wspominajac Stare Dobre Czasy.

No jak ktoś bardzo chce... :tongue:

dodam że od jakiś 2-3 lat zbieram także folie po cda:D

:huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja kolekcja :)

dsc03910c.th.jpg

Nałogowo zacząłem kupować od numeru Grudzień '99 i tak już raczej zostało (miałem jedną kilkumiesięczną przerwę). No i poza tym, jak to CDA ma w zwyczaju, niektóre numery same z siebie poznikały (magia?), a część zapewne zniknęła w czeluściach pokoi znajomych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Moja kolekcja liczy 128 numerów , kupowane od końca 1999 roku .

Zdjęcie zrobione przy okazji wystawiania w serwisie aukcyjnym .

Sprzedaję , ponieważ będę się przeprowadzał a ta kolekcja zajmuje bardzo dużo miejsca .

Waga całości dla zainteresowanych - 72kg ;)

post-4261-1285260227_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam dokladnie 60 numerow (juz powoli kupka rosnie), z czego piewrszy numer to numer swiateczny 12/00, a regularnie zaczalem kupowac w latach 2005/2006 gdy juz mialem wlasne zrodlo dochodow :) Teraz to nalog, nie wazne jaki pelniak, nie wazne co jest w srodku, po prostu jest wtorek (przewaznie) 5.40 rano ide do kiosku, nawet nie zdaze nic powiedziec a Pani Krysia juz czeka i z usmiechem na ustach podaje mi swierzutki numer CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To i ja się też pochwalę kolekcją.

http://img137.imageshack.us/img137/4830/cdaction.jpg

Na powyższym obrazku widać całą moja kolekcje samych gazet CD-Action. Posiadam wszystkie numery od 1 do najnowszego czyli 182. W pewnym momencie nawet zacząłem kolekcjonować cdactiony wraz z folią jak widać po ostatnich na górnej półce gazetach. Dokładnie od 137 numeru :)

http://img227.imageshack.us/img227/2227/stojak.jpg

Na drugim powyższym zdjęciu widać płyty cd z pierwszych wydań CD-Actiona. Wszystkich nie mam....ale nie wiele mi brakuje :)

http://img580.imageshack.us/img580/4350/22022822.jpg

I ostatnia fotka. Tutaj mam już płyty z późniejszych wydań.

PS - Na dolnej półce widać jeszcze inny superowy miesięcznik. Sa to wszystkie numery jakie kiedykolwiek wyszły czasopisma SecretService. Wszystkie 95 numerów. Dla mnie ta kolekcja ma jeszcze większą wartość gdyż opisane są tam tak stare gierki z mojego dzieństwa, że na samą myśl lecą mi łzy z oczu. Obok SecretService wszystkie Kompedia Wiedzy SecretService.

To by było na tyle. Nie zamierzam zaprzestać zbierania CD-Action. Pomimo, że mam w chwili obecnej jużprawie 26 lat....to dalej nie potrafięsie rozstać z tą wspaniała kolekcją i będę ją uzupełniał.

Zapoznaj się z zasadami wstawiania na forum zdjęć - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...