Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M3rcury

Ma ktoś więcej?

Polecane posty

Z racji, że jutro mam urodzinki - dostanę dość dobry aparat cyfrowy 10 MPX to zrobię jakąś fotkę podsumowującą moją kolekcję. Przy okazji wezmę się do następnego weekendowego konkursu. Sam posiadam kolekcję pcf + cda od.... września bodajże br. I skończyć z prenumeratką nie zamierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kornel T.

Ja kupuję od listopada 2000 roku (kupiłem kilka archiwaliów wcześniej), w 2003 roku zrobiłem sobie małą przerwę, ponieważ nie widziałem sensu kupowania CDA, jeśli z kieszonkowego było mnie stać tylko na niego, a komputera wciąż nie miałem. Końcem 2003 roku stan ten się zmienił i przynajmniej sobie mogłem w demka i pełniaki pograć. Potem kupowałem regularnie. Obecnie zakupu dokonuję z czystego przyzwyczajenia (uzależnienia? ;) ), bo CDA już nie trafia w moje gusta (po liftingu tym bardziej) - ale to już temat na inny post, które zresztą pisałem wielokrotnie i niekoniecznie tutaj (i nie, nie chodzi tu o to, że jestem starszy, ponieważ mój domowy "współczytelnik" i kumpel również podzielają moje zdanie).

Jako bonus zamieszczam widok kolekcji gier i muzyki, oraz wycinek płyt z CDA (bo większość jest schowana w szufladzie). Ciekawi mnie tylko, gdzie zmieszczę resztę numerów, bo jak widać półka mi się skończyła :P

post-28173-1266506746_thumb.jpg

post-28173-1266506809_thumb.jpg

post-28173-1266506862_thumb.jpg

post-28173-1266506905_thumb.jpg

post-28173-1266506933_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CD-A czytam od numeru 51 (sierpniowy, 8/2000). Jak dotąd przegapiłem tylko kilka numerów - z tym że do 2001-2002 magazyn kupowali mi rodzice (dla gier oczywiście :D) i przeglądałem tylko obrazki.

Tutaj screen mojego pierwszego numeru:

2010021826.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja swoją przygodę z CDA zacząłem niedawno bo w październiku 2009. Lecz pisemko mi się tak spodobało że kupuje je co miesiąc.

Od 2007 roku czytam także PC Format, też z tego samego wydawnictwa.

Oto fotki mojej kolekcji:

CDA zdjcie0763158995.th.jpgPCFzdjcie0753156122.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moja przygoda z CDA zaczęła się w maju 2007 roku:) i od tamtej pory mam wszystkie numery nie licząc tego najnowszego, bo brak kasy na razie:/:)

Jest to najlepsze czasopismo, ma fajną ekipe która składa go do kupy i ogólnie fjny jest:)

A na zdjęciu moja kolekcja:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, jakiś czas temu odnalazłem w zbiorach dowód na mój krótki romans z cd-action gdzieś w okolicach 2002(???) - chyba kupowane w tzw. "starych gazetach" na dworcu - QUAKE 2 -gra + Instrukcja w formacie czasopisma - zielona okładka. Ogólnie mam wszystkie z ostatnich 2,5 roku. Ktoś sprawdził jaka jest waga (w kg) całej kolekcji CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj najpierwsiejszy:) numer CDA to bodajze 3/97 z biblioteki (za darmo rozdawali swego czasu). A zakupiony to 1/2000 z pelna wersja jednej z najlepszych samochodowek (Motorhead - gram w to do dzisiaj) i Lara Croft na okladce. Nie sposob bylo nie patrzec jej w oczy :D Teraz to tego bedzie, ze ho ho, wiekszosc w Polsce, a tutaj to mam wszystkie numery od 6/2005 (moze 3 brakuje). Mama mi kupuje (stary kon - 25 lat a prosi mame, by mu CDA kupila :D ) i jak odwiedzi swe potomstwo to mi przywozi wszystkie zalegle numery. I tak co miesiac biega dla mnie do kiosku i jestem Jej za to wdzieczny:) W polskim sklepie tez jest CDA, ale za drogie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram od nru 30, to był listopad '98. Brakuje mi bodajże XII'98, XII'99, X, XI, XII z 2000 i jeszcze kilku innych. Pamiętam, że na pewno od III 2002 nie opuściłem ani jednego numeru. Także chyba mam całkiem pokaźną kolekcję grubo ponad 100 Cd-Actionów, ehh, kawał mojego życia i końca tego przyjemnego nałogu nie widać... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...