Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #42: "Być jak Adam Małysz"

Polecane posty

Już piątek? Możemy rozpocząć kolejny WWWeekendowy konkurs.

Tym razem do wygrania są trzy gry Vancouver 2010, oficjalna gra zimowych igrzysk olimpijskich.

Co trzeba zrobić, by móc liczyć na wygraną? Przygotować pracę fotograficzną (w tym tygodniu tylko zdjęcia) na szeroko ujęty temat "Być jak Adam Małysz".

Nasz narodowy sportowy bohater ma sporo charakterystycznych "elementów". Wąsik. Bułkę z bananem. Charakterystyczną pracę. Nie powinniście mieć problemu.

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o niesklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

I jeszcze kwestia programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Powodzenia!

PS. Miało być "podwodnie", ale (jeszcze?) się nie udało. Trzymajcie kciuki ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie jak Małysz nie zawsze wychodzi.

P.S- Brać się do roboty, bo nie mam z kim przegrać (po raz kolejny)

P.P.S- Poza konkursem, na dokładkę, zamieszczam filmik (kręcony z mojej beznadziejnej komórki- ale co trzeba, to widać)

- jak widać "skoczek" odpadł już przy rozbiegu.

P.P.P.S- ten nieszczęśnik to NIE ja (ale mam jego pełną zgodę na rozpowszechnianie filmiku)

post-84748-1265406300.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah mówiłem że będą zwykłe zdjęcia osób na nartach ! Hmm to ja już się szykuje do robienia zdjęcia. Może wie ktoś gdzie się podział Asgaroth :ninja: ?Mało prac będzie, lepiej dla nas biorących udział :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zbyt dużo ludzi nie skusiło się o zrobienie zdjęcia. Szkoda. Widać jak duży wpływ ma nagroda. Ja mimo wszystko swoją pracę zamieszczam ;)

zorzin.th.jpg

Na pomysł wpadłem po przypomnieniu sobie kawału o Adasiu:

- Co ma Małysz w kuchni?

- Małyszki.

Ogólnie cała podstawa to łyżka ;)

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...