Skocz do zawartości

The Elder Scrolls (seria)


Polecane posty

@Up W sumie to moje podejście do nowego drzewa umiejętności było sceptyczne. Bałem się kolejnych okrojeń. Jeśli to co zamieściłeś pokryje się z prawdą, to nie ma tak źle. Choć powiem szczerze, że teraz będziemy mogli tworzyć naprawdę potężne postacie. Wyobraźcie sobie maga bitewnego - szkoła przywrócenia (mniejszy koszt czarów, przywracanie staminy) + ciężki pancerz (conditioning, co tu dużo mówić...) + blokowanie (50% mniejsze obrażenia od ognia, zimna i "szoku") + bronie jednoręczne ('krytyczna szarża') = FULL OWNAGE (czyt. ciesz się brakiem multiplayera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo wymagań podanych przez gry-online, nie radzę się nimi sugerować, z wiedźminem 2 też tak było, też i5, 4 GB ramu mocna grafa. I fakt faktem, żeby można było pograć na full detalach musiałeś mieć te 4 GB ramu i przynajmniej radka 5770 ale zwykly dual core byle by z wysokim zegarem był starczał w zupełności więc spokojnie, zresztą bethesta ogłosiła wymagania to dodała notkę, że wymagania zalecane gdzie nie ma i5 tylko quad starczą do gry na wysokich ustawieniach a na ultra przeznaczony jest właśnie i5 i wyżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie musimy się dłużej obawiać przesadnego uproszczenia Skyrim? no przynajmniej, jeśli chodzi o drzewka umiejętności.

KLIK

Te wszystkie "uproszczenia" to brak kilku (trzech bodajże) cech i statystyk, tyle. Sam rozwój postaci jest nie tyle uproszczony, co zrobiony na podobieństwo tego z Fallouta 3 i New Vegas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie kurier pewnie przywiezie dopiero SKYRIM w poniedziałek, wątpię żeby w czwartek przywiózł. Ale rozmawiałem z kolesiami od 3kropki.pl bo tam zamawiałem to mówili, że również będą się starać wysłać na 10.11 więc nadzieja jest a ja już nie mogę wytrzymać do premiery, aż zrobię mojego Norda coś ala Aragorn z Władcy Pierścieni :D

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak będą próbować to widocznie tak Gram.pl i inne sklepy również będą się starali ale to pewnie zależy od dostawcy. Nawet jak dostaniemy wcześniej to i tak aktywujemy dopiero 11.11.11 o 12:01 ale ja mam nadzieję, że się wszystkim uda zagrać w PT po północy.

I każdy otrzyma wcześniej swój egzemplarz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, w sumie już tyle czekaliście, to chyba każdy z nas może sobie tam jeszcze chwilę poczekać. :rolleyes: Ja wogóle nie zamówiłam. Nie mogę się doczekać, ale poczekam, aż inni ją ocenią. Pooglądam, zobaczę, ocenię. W tym czasie spadnie cena. Inna sprawa Mass Effect - który będzie w moim przypadku kolekcjonerką :D

Edytowano przez Agatix001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wysoka ocena wersji konsolowej pokryje się z wersją na PC?

Moje obawy? Gra może być np. źle zoptymalizowana, poza tym - poziom graficzny, który zadowala gracza konsolowego, nie musi się podobać graczowi PeCetowemu. Nie ma co oczekiwać lepszej jakości grafiki na PC - porównajcie sobie chociażby Obliviona - wersję na konsolę i wersję na komputer - ja nie widzę różnicy, chociaż wtedy gra bardzo mi się podobała. Skyrim nie robi już takiego wrażenia dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra może być np. źle zoptymalizowana
To prawda, taka sytuacja pojawia się często w przemyśle komputerowym. Ale weźmy takiego Wiedźmina 2. Gracze mówili, gdy wyszedł pierwszy patch, że dopiero teraz ma swoją premierę :D To prawda, był źle zoptymalizowany, ale był też absolutnym hitem. Więc jeśli będzie taka sama sytuacja ze Skyrim jak Wieśkiem, to i tak nie przeszkodzi to graczom uznać za świetną grę. Reputacja tytułu, firmy robi swoje :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie z poprzedniej strony: jak będzie z wersją gry? Wszędzie jest dostępna wersja z OST, polską/angielską wersją do wyboru, i nic poza tym. A przy okazji premiery Obka było tak, że miesiąc po premierze ukazała się wypasiona wersja z poradnikiem i przewodnikiem po świecie gry. Jak myślicie - kupować Skyrima w dniu premiery, czy poczekać z miesiąc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kogoś zainteresuje:

byłem dzisiaj w Empiku (Wrocław, Rynek) - kupiłem preorder (póki co zapłaciłem 29,99 zł). Dowiedziałem sie, że gra w Empiku będzie dostępna już 10.11 (czwartek), preorder ten obejmuje grę + koszulkę oraz ostateczna cena to 139,99 (jak w innych sklepach).

Enjoy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca tak, jak w innych sklepach, bo w pierwszym tygodniu sprzedaży w Tesco gra kosztować będzie 119 zł (taką cene już mogę zaakceptować - 139 jednak nie...), a w dniu 12.11.2011 (11 listopada jest ustawowo wolny od pracy, a więc i sklep będzie nieczynny) za 109zł, więc jeśli ktoś ma możliwość udania się do Tesco w sobotę, zaoszczędzi całe 3 dyszki.

Heh...od kiedy różne hipermarkety zaczęły wyjeżdżać ze swoimi promocjami, całkowity sens straciły zamówienia przedpremierowe, bo są znacznie mniej korzystne finansowo :D

BF3 do dziś na półkach wrocławskich saturnów i MM leży po 99 zł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a w dniu 12.11.2011 (11 listopada jest ustawowo wolny od pracy, a więc i sklep będzie nieczynny) za 109zł, więc jeśli ktoś ma możliwość udania się do Tesco w sobotę, zaoszczędzi całe 3 dyszki.

109 zł bez koszulki, 139 zł - z koszulką. A jak ktoś chce koszulkę, to 30 zł więcej wydaje się rozsądną ceną ;)

BF3 do dziś na półkach wrocławskich saturnów i MM leży po 99 zł :D

Preorder BF3 zawierał dodatek 'Powrót do Karkand', który będzie kosztował ok. 50 zł - inna rzecz, czy ktoś będzie go chciał potem dokupić. Ale preorder był 30 zł droższy (129 zł), więc i tak można było wyjść na +

Edytowano przez kobier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, aby koszulka dodawana jako gadżet do gry warta była 30 zł, aczkolwiek któż to wie. Gdy już dostaniesz swój egzemplarz, to pochwalisz się czy T-shirt wykonany dobrze czy raczej tak na odczep : _ Ja tak czy siak czekam na recenzje, bo po wszystkich zapowiedziach i trailerach Skyrim to dla mnie wielka niewiadoma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, aby koszulka dodawana jako gadżet do gry warta była 30 zł, aczkolwiek któż to wie.

Ceny na level77 sa sporo wyższe (ale koszulki są dobrej jakości, no i większość ceny to pewnie marka samej gry). No ale dam znać jak wygląda sprawa z t-shirtem jak go dostanę, ale nie wiem czy to będzie już w czwartek czy później

Ja tak czy siak czekam na recenzje, bo po wszystkich zapowiedziach i trailerach Skyrim to dla mnie wielka niewiadoma.

Dla mnie w sumie też, ale jestem wielkim fanem gier Bethesdy i mimo wszystko zamówiłem preorder ;)

Edytowano przez kobier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

109 zł bez koszulki, 139 zł - z koszulką. A jak ktoś chce koszulkę, to 30 zł więcej wydaje się rozsądną ceną ;)

yyy...no wiesz...nie bardzo, skoro na pudełku od pre-ordera (też byłem dziś w rynkowym empiku) jak byk stoi tekst w stylu "złóż zamówienie pre-order, a wraz z grą otrzymasz specjalny T-Shirt GRATIS (gratis pisane z capslocka :) ). poza tym...kup za te 109, czy 119 w empiku bez koszulki - nie kupisz :D

Ja tak, czy inaczej noszę normalne koszulki, a jedyną grową, którą mam czyli popularne na level7 Diablo III traktuję bardziej jako gadżet i mi jej zwyczajnie szkoda :)

A BF3 nawet w internecie w podstawowej wersji jest kilkanaście złotych droższych niż to, co widać w Saturnie, czy MM,a należy jeszcze dołożyć koszty wysyłki, więc oferta jest po prostu bardzo atrakcyjna. I tu też dodatek średnio mnie jara. Zupełnie zadowalam się podstawowymi mapami :)

Ale wracając do ceny Skyrima, to jestem nastawiony tylko i wyłącznie na grę, więc spokojnie skorzystam z oferty Tesco - o ile oczywiście mnie znowu wrocławskie punkty elektroniczne nie zadziwią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...