Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o MORROWIND podpisuję się obiema łapami.Od siebie dodam,że gram w tę grę o 2 miesięcy a dopiero wczoraj zaząłem robić questy.Nie lizę oczywiście tych,które są na początku,a mianowicie dostarczenie pisemka do Caiusa.

Gra wymiata i nie grałem nigdy w inną ,tak rozbudowaną jak MORROWIND.Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze tylko Gothic-a 2.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Morrowind wychodził niezmierny zachwyt wzbudzała jego grafika, a jednak paru kfiatkuf się nie ustrzeżono np. w Vivec gdy pada deszcz i schowasz się w tym takim tunelu z 1 na 2 piętro deszcz nadal pada z sufitu. Poza tym wygląd i sposób poruszania sie wielu potworów też pozostawiają wiele do życzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _mackace

Morowind jest QL fabuła rozwija się powoli. Już stosunkowo dużo questów wykonałem a i tak niedawno dowiedziałem sie o co w tej grze biega. Ale mam zastrzeżenia co do potworów. tych jest przynajmniej w pierwszych

questach i krainach położonych bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Błędów i denerwujących elementów jest nie aż tak mało, ale według mnie całokształt jest boski. Jedna z gier, która mnie wciągnęła na ponad 2 miechy. :twisted:

Tylko tyle :shock: Ja gram miesiąc a to chyba dopiero początek.

No chyba że po 2 miechach ci się znudziła i nie przeszedłeś do końca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość loczek

Mi się Morrowind szybko znudził (13 level), ale co jakieś pare miesięcy zaczynam od nowa i zachodzę coraz dalej.

Swiat nie jest taki duży bo starczy minutka biegiem żeby z Balmory trafić do Kaldery, ale i tak robi odpowiednie wrarzenie.

Miał ktoś kidyś taki hełm przypominający łeb aliena (magiczny)?

Jak WY (wysokolewelowcy) gracie? kradniecie czy gracie na questy i uczciwie?

Gdzie można znaleźć takie mechaniczne golemy?

I... od kiedy tata umie piec?

PS: Radian? ten gość na twoim obrazku to Marylin Manson sprzed paru latek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kuruszi13

Ja w morrowinda przestalem grac poniewaz to jest za cudowne (nie dorasta do paznokciow Tormentowi:) ) i zabiera za duzo zycia( ALE WYSZŁA TROJCA!! oj kolejne miesiace out z zycia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziobak

Morrowinda zostawiłem sobie specjalnie na wakacje i gram od kilku dni. Gra po prostu powala swym ogromem. Dopiero po pewnym czasie da się zrozumieć o co tam chodzi. Przez pierwsze godziny gry łaziłem po wyspie i oglądałem różne miejsca. Według mnie właśnie tak powinna wyglądać przyszłość RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowinda zostawiłem sobie specjalnie na wakacje i gram od kilku dni. Gra po prostu powala swym ogromem. Dopiero po pewnym czasie da się zrozumieć o co tam chodzi. Przez pierwsze godziny gry łaziłem po wyspie i oglądałem różne miejsca. Według mnie właśnie tak powinna wyglądać przyszłość RPG.

JA W TO GRAŁEM PONAD 4MC I JESZCZE BYM GRAŁ GDYBY NIE GOTHIC2 - TEŻ FAJNA GRA!!!!! (wow ale rym...) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

Inwestowac czy nie - oto jest pytanie? Ja na przyklad nie kupie Trojcy dopoki nie bede mial Morrowinda w paluszku (a jeszcze duzo wody w Brdzie uplynie zanim to sie stanie - gram 3 raz :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakwis

Ja w Morrowindzie spelnilem swoje marzenie: zsotalem najwazniejszym z magow. Szefem gildi magow - Arcymagiem. To mnie tak uradowalo, ze przestalem grac z fabula, tylko zaczalem jakies fajne mody sciagac. Teraz mam wieze Arcymaga w Pelagiad (nie pamietam dokladnie nazwy), na jakims odludziu posiadlosc, ktora dostalem od gildii, w filli z Edwina tajna komnate i posiadlosc kolo wiezy Arcymaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaraz szlag trafi!!!!

Straciłem save-y do MORROWINDA i moja postać 65 lv. do tego kilka fajnych kolekcji zbroi i jeszcze mnóstwo dobrych broni poszło w cholerę.

Zacząłem grać od początku i jak spojrzę na mojego fagasa,który biegnąc porusza się jak dżdżownica z tobołkami to mam ochotę się pochlastać szarym mydłem i tartą bułką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość knysha

co by się tu dużo rozpisywac ... Morrowind rulezz ... ah ten świat .. ta swoboda :D ... tutaj możesz robić to co ci się żewnie podoba ... szkoda tylko że nie ma mulit po necie :( ... wielka szkoda ... ale coż .. Morrowind i tak wymiata [szczególnie na moim Radeonie hehe ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

Morrowind jest gra z klimatem dlugo bedziemy czekać na coś podobnego (no chyba ze wyjdzie kolejna czesc, ale na to tez napewno poczekamy)

DLugie dystansy nadaja klimat a jak zainstalowalem sobie dodatek archmage tower in pelagiad to myslalem ze spadne z krzesla polecam wszystkim stronke z dodatkami do morrowinda www.morrowindfiles.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam stronkę www.morrowind.now.pl

Jest to nasza rodzima stronka o MORROWIND i znajdują się tam prawie wszystkie dostępne pluginy.Są też już spolszczone,które wystarczy wrzucić do gry i zacząć jazdę.Tak na marginesie żciągnijcie sobie plugin ''A GOOD PLACE TO STAY'' i cieszcie się chałupą jakich mało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

Widzialem ale lepsza jest Arch mage tower w ktorej znjduje sie przejscie do pokoju w ktorym sa wejscia do kazdej gildi magow na wyspie :) POlecam naprawde super:) a sam urzywam obydwoch pluginow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem polskiego morrowinda.... przeszdelem kupilem(jasne sciognoles) tribunala i bloodmoon w wersji AN i co i nie dziala z polską wersją (instaluje sie i co i menu w grze znika !!) wiec jak chcecie by wam angielskie dod i mody(ta cd projekt wydal konwekter i chu.. czesc modow i tak nie dziala) dzialaly nie kupujcie morwinda polskiego... AN ządzi (w tym wypadku) a tak pozatym gra super oooogroomny obszar, tooony questów (i jeszcze troche) bylaby [beeep].. gdyby byl multi..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...