Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Najpierw skończę MORROWIND a póżniej zawracajcie mi głowę TRIBUNAL-em :P

Prosze takich rzeczy nigdy wiecej nie pisac, to nie jest opinia o grze tylko spam. To tak na przyszlosc...- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaciąłem się na samym początku. Szedłem do jakiegoś tam miasta i w pewnym momencie droga się skończyła (wszystko przez to, że mam wersję angielską :o ). Ogólnie gra średnio mi się podoba (bo kto lubi grę, w której utyka się na samym początku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

Sposób na kasę jest prosty - idziesz do Creepera (jak masz plug-ina 'Richer Creeper' to on ma 50 000 i baaaardzo chce je wydać), kupujesz od niego jakąś wypasioną deadryczną broń (którą trzeba mu za pierwszym razem dać za grosze) i tym sposobem on może mieć już nawet koło 100 000. Wtedy sprzedajesz swoje wartościowe precjoza, czekasz 24 godziny i znów oddajesz broń kupioną na początku. W dodatku on zawsze daje ci 100% wartości sprzętu jeśli tylko nie jest uszkodzony. Tak dorobiłem się tyle kasy, że nie miałem jej na co wydać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MetalHead

Gra naprawde ciekawa, szczegolowa grafika, znakomita muzyka (choc ciut malo tematow jak na moj gust, ale lubie zrzedzic ;) ), duzo bron, questow a i historia ciekawa. I nawet to, ze postacie wygladaja wyjatkowo nieciekawie, ze wzgledu na to jak sa przedstawione: ksztalty twarzy i ciala, tekstury jakimi sa pokryte tez nie najwyzszych lotow(w skrocie: brzydkie).

Suma sumarum, gra znakomita choc na dluzsza mete (naprawde dluga, ale jednak) nudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind ma świetną grafikę, ogromny świat i ogólnie wszystko super, ale na etapie na którym ja jestem, czyli chodzenie od rodu do rodu aby aby przyznali ci tytuł Horratora (czy jakoś tak) jest poprostu nudno. Przeciwnicy nie stanowią już problemu wszystkie ważne (dla mnie) cechy mam już na maksa, a zwykłe chodzenie z miejsca na miejsce jakoś mnie nie bawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind jest świetny pod względem graficznym, ale moim zdaniem jest grą której brakuje klimatu. Porównując ją do np. Gothica :

1) Zauważyliście że w Morrowindzie nie ma lasów a drzewa sa oddalone od siebie o kilometry? Co innego w Gothicu, tam jest pelno lasów a jak sie nocą (bez pochodni) do jakiegoś wejdzie i nagle zza drzewa wyłoni się stado wilków to dopiero jest klimat.

2) W Morrowindzie nie spotkałem rzadnego stada zwierząt za to w Gothicu nie wiele jest zwierząt które włuczą się same po świecie.

3) Żeby sie nie nudzić grając w morrowinda musiałem sobie sciągać dodatkowe silniejsze potwory a w Gothicu nigdy nie było możliwości rozwalenia jakiegoś mocnego stworka 1 machnięciem miecza przez co walki były bardziej emocjonujące.

4) Faktem jest że Morrowind posiada dużo questów ale część z nich jest podobna szczególnie te spotykane na pustkowiach miedzy miastami a jak sie przekroczy lvl 40 to wszystkie questy sa po prostu banalne i staja sie nudne...

Ale to tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind jest świetny pod względem graficznym, ale moim zdaniem jest grą której brakuje klimatu. Porównując ją do np. G

2) W Morrowindzie nie spotkałem rzadnego stada zwierząt za to w Gothicu nie wiele jest zwierząt które włuczą się same po świecie.

Rzeczywiscie, wielki mi powod do stwierdzenia, ze gra nie ma klimatu. Zwierzeta nie chodza stadem :).

3) Żeby sie nie nudzić grając w morrowinda musiałem sobie sciągać dodatkowe silniejsze potwory a w Gothicu nigdy nie było możliwości rozwalenia jakiegoś mocnego stworka 1 machnięciem miecza przez co walki były bardziej emocjonujące.

Tu sie musze zgodzic. Jak masz wysoki level, to wrogowie sa banalni. Ale na szczescie sa dodatkowe potwory. Zauwaz, ze mogloby ich nie byc.

4) Faktem jest że Morrowind posiada dużo questów ale część z nich jest podobna szczególnie te spotykane na pustkowiach miedzy miastami a jak sie przekroczy lvl 40 to wszystkie questy sa po prostu banalne i staja sie nudne...

Znowu sie ciezko nie zgodzic :). Ale zapomniales o jednym: poteznym edytorze i MASIE dodatkowych questow, broni, przeciwnikow i Bog wie czego jeszcze.

Ale to tylko moja opinia.

A te dopiski to moja opinia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Morrowind wciągnął niesamowicie. Trzy miesiące grania po godzinkę, dwie dziennie. Przeszedł całą, ale potem grałem dalej i dalej... ale potem padł mi dysk z save'ami :( Ale jak tylko kupię sobie Tribunal to zacznę od nowa!! A za co kocham Mor? Swoboda, grafika, wielkość świata. A najbardziej denerwuje kiepska mapa. Morrowind 4 ever

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind może niektórych zniechęcić z powodu długiczh często dystansów do przebycia, dla niektórych z kolei stwarza to ten specyficzny klimat, który jednak jak widać nie wszystkim pasuje :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...