Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

WWWeekendowy konkurs #41: ?Złe towarzystwo?

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae
widze ze klocki lego w wielu pracach biora udzial :D

Klocki lego, młodsze rodzeństwo... Czasem Kibel jakiś ;P

i misie żelki... Ale to u mnie :D

Przypominam... Godzina 20 Trailer numer 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę się tylko pochwalić - w tym temacie nie mam chyba dobrych fotek :P

Oto zdjęcie moje podczas jednej sceny ze sztuki teatralnej "MACBETH", w której brałem udział. Moje "złe" towarzyszki to aktorki Teatru Studenckiego 'The Spinning Globe'

post-43994-1264869212_thumb.jpg

Autorem zdjęcia nie jestem, ale ja wybierałem scenę, którą mieliśmy "zapozować" dla fotografa :) To się liczy ;)

Żałuję, że nie możecie 'obejrzeć' sobie sztuki. Miała być dostępna na stronie TUTAJ. Tam jednak możecie obejrzeć sobie HAMLETA w wykonaniu tej samej trupy w zakładce IMPREZY KULTUROWE na drugiej stronie ;)

Mam nadzieję, że to nie jest reklama bo żadnych korzyści z tego nie mam - ja w Hamlecie niestety nie grałem ;) Jeśli coś będzie nie pasować to proszę o PM (bo nie czytam dokładnie forum, szczególnie teraz jak gram w Allods Online BETA :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że nie rozumiem twojej pracy. Co ma do tematu?

Ot, zgraja złych paluchów. Ja sam nie wiem co one mają do tematu, ale to jedyne co mi wpadło do głowy i co mogłem pstryknąć samemu :happy:.

A tak naprawdę to jestem po prostu psychicznie niezrównoważony, i głosy w mojej głowie kazały mi to zrobić :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-82799-1264869632_thumb.jpg Oto moja praca :)

Pewnie w dzieciństwie każdy z was zadawał sobie pytanie do czego służy biała kredka :P

hm raczej ta praca i w sumie jak wiele innych nie zgadza sie z regulaminem "Idealne zdjęcie powinno przedstawiać WAS w towarzystwie kilku (optymalnie trzech) kompanów."

Shadow16 te nasze posty akurat nie dotyczyly Twojje pracy lecz tej co byla pod nia, a juz jej nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-82799-1264869632_thumb.jpg Oto moja praca :)

Pewnie w dzieciństwie każdy z was zadawał sobie pytanie do czego służy biała kredka :P

hm raczej ta praca i w sumie jak wiele innych nie zgadza sie z regulaminem "Idealne zdjęcie powinno przedstawiać WAS w towarzystwie kilku (optymalnie trzech) kompanów."

Powinno ale nie musi, bez przesady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-82799-1264869632_thumb.jpg Oto moja praca :)

Pewnie w dzieciństwie każdy z was zadawał sobie pytanie do czego służy biała kredka :P

hm raczej ta praca i w sumie jak wiele innych nie zgadza sie z regulaminem "Idealne zdjęcie powinno przedstawiać WAS w towarzystwie kilku (optymalnie trzech) kompanów."

Shadow16 te nasze posty akurat nie dotyczyly Twojje pracy lecz tej co byla pod nia, a juz jej nie ma.

Ech, no i przez to przyznałem się do mojej psychicznej dewiacji :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja praca. Oczywiście konkursowa.

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

Prosimy o większe zdjęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że nie rozumiem twojej pracy. Co ma do tematu?

Ot, zgraja złych paluchów. Ja sam nie wiem co one mają do tematu, ale to jedyne co mi wpadło do głowy i co mogłem pstryknąć samemu :happy:.

A tak naprawdę to jestem po prostu psychicznie niezrównoważony, i głosy w mojej głowie kazały mi to zrobić :tongue:.

cieniu kochany, to nie było do ciebie, twoją pracę rozumiem i mi isę bardzo podoba ;) Chodziło o pracę micha[ czy jakoś tuk.] Zdjęcie chłopaka pokazane z dołu, z napisem Ninja:Znajdź, złap je wszystkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...