Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

WWWeekendowy konkurs #41: ?Złe towarzystwo?

Polecane posty

Thank God it's Friday! Dzięki temu możemy rozpocząć kolejny WWWeekendowy konkurs. Tym razem do wygrania są

...trzy gry Battlefield: Bad Company 2 ? do ściągnięcia z EA Store. Premiera tej produkcji przewidziana jest na marzec, więc z odebraniem nagrody będziecie musieli poczekać, ale pamiętajcie ? kod przedpremierowego zakupu upoważnia do udziału w testach beta Battlefield: Bad Company 2, czyli zagrać będziecie mogli praktycznie od zaraz.

Co trzeba zrobić, by móc liczyć na wygraną? Przygotować pracę fotograficzną (w tym tygodniu tylko zdjęcia) na szeroko ujęty temat "Złe towarzystwo".

Idealne zdjęcie powinno przedstawiać was w towarzystwie kilku (optymalnie trzech) kompanów. Złych kompanów. Na przykład jakiegoś demonicznego pluszaka. Albo kolegi, który potrafi wygiąć mały palec lewej ręki tak, że wszystkim przechodzą ciarki po plecach. Albo koleżanki, która jest bardzo niegrzeczna. Albo... Nie ukrywamy, że premiować będziemy najbardziej oryginalne i pomysłowe podejście do tematu.

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o niesklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

I jeszcze kwestia programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zapytaniem do szanownych panów moderatorów:

czy to zdjęcie jest bardzo sprzeczne z regulaminem ?

Mam pytanie do modelatorów: czy praca może być narysowana lub, zrobione zdjęcie np zabawek.?

Na zdjęciu musi być "jakaś żyjąca istota" xD.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
z zapytaniem do szanownych panów moderatorów:

czy to zdjęcie jest bardzo sprzeczne z regulaminem ?

Ja odpowiem:

dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

Czyli o ile całość będzie narysowana przez Ciebie, będzie OK... W takiej formie, nie ujdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto zdjęcie z czasów kiedy byłem jeszcze młody i piękny (ja fotografowałem ^^)

darkreaper20.jpg

szkoda ze alkoholowi mówicie stanowczo nie bo miałem świetne zdjęcie z cyklu bad company, ale pozakonkursowo wrzucam samego linka

nazywam go wieża anty-babel bo pomaga w komunikacji ^^:

(od lat 18 z uwagi na alkohol!

[CIACH] [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech stracę, bo tym razem będzie jak najbardziej poważna praca.
:wink:
Nie jest to może typowy komiks, a bardziej plakat kampanii społecznej, ale nie powinno to naruszać regulaminu. Oto więc przed Wami moje małe "dzieło" zatytułowane
BorderGangs
.

To chyba tyle z mojej strony. Jak zwykle czekam na ewentualne komentarze lub pytania. Pozdrawiam!
:smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to idzie, że pokazywanie spożywania alkoholu jest zabronione, bo regulamin jasno mówi: "
Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).
", więc już samo prezentowanie takich napojów i innych używek, jak chociażby papierosy również widoczne na zdjęciu jest niezgodne z zasadami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...