Jump to content
Sign in to follow this  
MarkosBoss

Kabaretowy Klub Dwójki

Recommended Posts

i24wso.jpg

Kabaretowy Klub Dwójki to - jak wspomniałem w opisie tematu - jest stworzony specjalnie dla TVP2, który w dodatku nie jest polską podróbą zagranicznego programu. Prowadzącymi są - sprawdzeni w tej roli - Marcin Wójcik (z kabaretu Ani Mru Mru) oraz Robert Górski (z Kabaretu Moralnego Niepokoju). W tym programie rozrywkowym prezentowane są najbardziej wartościowe i najciekawsze zjawiska i trendy w polskich kabaretach polskim kabarecie. Goścmi "Klubu" są znani, ciekawi i dowcipni ludzie z polskiego szoł biznesu (lub - jak kto woli - show biznesu) oraz naturalnie najlepsze kabarety, które prezentują swoje najlepsze skecze.

img2267xi.jpg
Edited by MarkosBoss

mi sie podoba! Bardzo fajne wstawki prowadzacych, dobra organizacja, jest fajnie :D

"Oparłam się!

O ogrodzenie!

malowane...

dopieroo cooo.... :D"

Fajny program choć nie zapewnia tyle śmiechu co duże imperzy typu Kabareton czy Festiwal w Opolu. Jednak trudno się dziwić by co tydzień występowały całe grupy kabaretowe. Ogólnie jest ok, a prowadzący dają radę.

Staram się oglądać ten program co tydzień. Bardzo dobry duet prowadzących, którego wstawki bardzo fajnie dopełniają całość KKD. Ogólnie program bardzo mi się podoba i choć nie zapewnia tyle radochy co duże imprezy to i tak daje radę i można się przy nim odstresować na koniec tygodnia. :happy:

Bardzo fajna propozycja a do tego emitowana co tydzien. Zapewnia sporo smiechu. Staram sie ogladac jak najczesciej :D Dlamnie naprawde sie podoba.

Świetny program :) Dobrze, że zapraszają nowe grupy kabaretowe - ile razy można oglądać oklepane (choć świetne) Tofika czy Wizytę Księdza.

Ma ktoś może ten ostatni skecz z wczorajszego odcinka, w którym przygotowują defiladę, która miała być lepsza od tej w Moskwie? xD Chociaż tytuł tego skeczu...

znakomity program,znakomici prowadzący, znakomite skecze, prawdziwy program w którym można sie rozbawic i pośmiac, jestem za tym żeby powstało więcej takich programów rozrywkowych.

Jeden z moich ulubionych programów który najczęściej i najchętniej oglądam.Wiele kabaretów,humor i wiele innych.Zawsze można się sporo uśmiać.Polecam jak najbardziej!

Wczoraj oglądałem i byli Umbilical Brothers - kabaret z Australii no oni są super. Shane Dundas bardzo fajnie wydawał różne dźwięki, a moim zdaniem kota robi mega.

David Collins też fajnie błaznował (w dobrym tego słowa znaczeniu) ale Shane on wymiata.

Edited by darkdarius