Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarkosBoss

Kabaretowy Klub Dwójki

Polecane posty

i24wso.jpg


Kabaretowy Klub Dwójki to - jak wspomniałem w opisie tematu - jest stworzony specjalnie dla TVP2, który w dodatku nie jest polską podróbą zagranicznego programu. Prowadzącymi są - sprawdzeni w tej roli - Marcin Wójcik (z kabaretu Ani Mru Mru) oraz Robert Górski (z Kabaretu Moralnego Niepokoju). W tym programie rozrywkowym prezentowane są najbardziej wartościowe i najciekawsze zjawiska i trendy w polskich kabaretach polskim kabarecie. Goścmi "Klubu" są znani, ciekawi i dowcipni ludzie z polskiego szoł biznesu (lub - jak kto woli - show biznesu) oraz naturalnie najlepsze kabarety, które prezentują swoje najlepsze skecze.

img2267xi.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się oglądać ten program co tydzień. Bardzo dobry duet prowadzących, którego wstawki bardzo fajnie dopełniają całość KKD. Ogólnie program bardzo mi się podoba i choć nie zapewnia tyle radochy co duże imprezy to i tak daje radę i można się przy nim odstresować na koniec tygodnia. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem i byli Umbilical Brothers - kabaret z Australii no oni są super. Shane Dundas bardzo fajnie wydawał różne dźwięki, a moim zdaniem kota robi mega.

David Collins też fajnie błaznował (w dobrym tego słowa znaczeniu) ale Shane on wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...