Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Nie wprowadzaj innych w błąd, nawet żartując ;)

Przepraszam, nie chciałem nikogo wprowadzić w błąd :blush: , myślałem że trzecia zagadka będzie jutro a nie dzisiaj i tylko tyle, już nie będę żartował tutaj i już :sweat:

No i nie zdążyłem na odgadywanie zagadek, i to już może być dla mnie kara za to że wszystkich wprowadziłem w błąd :blush: , jeszcze raz sorry wszystkim :bialaflaga:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czysto techniczne :icon_question::P.Marku jakiego użyć programu graficznego aby wyszła tak ładnie narysowana zagadka/kalambur? GIMP-a czy jakiegoś innego albo może trzeba to narysować na tablecie graficznym? Nie wiem, dla mnie dobry byłby GIMP ale nie wiem czy w nim wyszłoby tak dobrze? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam i czekam do niedzieli. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę, ale mimo wszystko ja to zrobię. Odkąd Kalambury mają własny dział, trzeba również zmienić odnośnik do kalamburowej sygnaturki :)

Dla ułatwienia podaję kod poniżej:

[url="http://forum.cdaction.pl/Kalambury-f257.html"][img=http://i40.tinypic.com/24q7ms0.jpg][/url]

Dla wszystkich zainteresowanych: kopiować i wklejać do podpisów! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos dzisiejszych zagadek, to ja jak mówiłem wcześniej ,że swoją mam prawie zrobioną :tongue: -no może jedną rzecz chciałbym dodać ale chcę to najpierw wysłać do P. Marka i napiszę co chcę dodać a potem chcę usłyszeć jego opinię. To jak? wysłać teraz póki jest pan tutaj (a i czemu nie odpowiedział pan na PW bo wysłałem z 2 wiadomości do pana?... ...chyba rozumiem czemu? - praca i dużo zajęć, czyż tak :smile: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu ostatnie 3 zagadki. Czy macie jakieś propozycje na to uroczyste zakończenie ;)?

To jak? wysłać teraz póki jest pan tutaj
Propozycje najlepiej wysyłać na maila. Jeżeli będą ciekawe, wykorzystam. Myślę, że na zakończenie IV sezonu warto zrobić kolejny konkurs z propozycjami do kolejnego. Byliby chętni ;)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu ostatnie 3 zagadki. Czy macie jakieś propozycje na to uroczyste zakończenie ;)?

Jeżeli będą ciekawe, wykorzystam. Myślę, że na zakończenie IV sezonu warto zrobić kolejny konkurs z propozycjami do kolejnego. Byliby chętni ;)?

To ja wyślę i wszystko tam będzie już opisane co i jak. W sumie powinna być ciekawa bo wpadłem na to by zrobić jedną (tak na początek) i przelałem mój pomysł na papier i wyszła całkiem fajna. :smile: Super sprawa z tym konkursem na propozycje do kolejnych kalambur (kolejnego sezonu, oczywiście) kto ma pomysł to niech łapie za pióro czy co tam ma pod ręką, rysuje i wysyła, na pewno będzie sporo ciekawych propozycji. Ja też coś wymyślę do tego czasu (albo jak mnie porządnie natchnie to zrobię i dwie naraz, nie wiem - muszę mieć dobry pomysł na nie :smile: ). Czekam na przyszły tydzień i może uda mi się jakąś odgadnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, zaraz. Propozycje kalamburów mamy chyba przecież opisywać a nie rysować(chociaż pewnie nikt nikomu nie zabrania, chociaż ja wolałbym żeby wszystkie biorące udział w sezonie były rysowane przez Marka). A do konkursu na propozycje to jestem za i na pewno wezmę udział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma pomysł to niech łapie za pióro czy co tam ma pod ręką, rysuje i wysyła, na pewno będzie sporo ciekawych propozycji.

Po pierwsze: wysyłacie tylko propozycje, nie rysunki.

Po drugie: poczekajcie na konkurs- tam będą kryteria, którymi musicie się kierować.

Po trzecie: wbrew pozorom wymyślić kalambur nie jest tak łatwo, ale to może tylko ja tak mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: wysyłacie tylko propozycje, nie rysunki.

Po drugie: poczekajcie na konkurs- tam będą kryteria, którymi musicie się kierować.

Po trzecie: wbrew pozorom wymyślić kalambur nie jest tak łatwo, ale to może tylko ja tak mam ;)

A jak pan ocenia to co wysłałem i opisałem? (proszę odpowiedzieć na PW albo na e-mail) Może nie jest aż tak dobra, ale na pierwszy raz jest ok. Ja będę czekał na konkurs i wtedy już będę mógł wysłać jedną lub dwie propozycje (i się zobaczy jakie będą kryteria). Rzeczywiście, sam pomysł na kalambur może się i wydaje prosty, lecz potem z rysowaniem jest inaczej Czy tobie latas chodzi o to że my wysyłamy propozycje(opisane, itd.) do P.Marka a on to rysuje? Ja wolę wysłać sam opis kalambura a potem narysować i wysłać rysunek. Zresztą - jak będzie konkurs to wszystko będzie jasne. Ja będę czekał. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pan ocenia to co wysłałem i opisałem?

Nic nie dostałem (tj. propozycji, na priva były jakieś zapowiedzi, obietnice).

Ja będę czekał na konkurs i wtedy już będę mógł wysłać jedną lub dwie propozycje (i się zobaczy jakie będą kryteria).

Ta, na konkurs będzie trzeba wymyślić więcej zagadek.

Czy tobie latas chodzi o to że my wysyłamy propozycje(opisane, itd.) do P.Marka a on to rysuje?

Dokładnie.

Zresztą - jak będzie konkurs to wszystko będzie jasne. Ja będę czekał. :smile:

Myślę, że po zakończeniu czwartego sezonu zrobimy sobie małą przerwę (2-3 tyg.), wtedy będziecie mieli czas na wysłanie własnych propozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dostałem (tj. propozycji, na priva były jakieś zapowiedzi, obietnice).

Ale przecież wysłałem panu na adres e-mail

(marek-lenc@tlen.pl)

i u mnie nie było żadnych adnotacji zwrotnych że wiadomość nie dotarła. :unsure: Wyślę jeszcze raz i teraz powinno dojść. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...