Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Marku, a co z tymi, którzy odgadnęli mniej zagadek niż nasz rekordzista Marqsek??? Czy dla nich też przygotowujesz jakieś "nagrody" :biggrin:

Nie, nagroda dla najlepszego z dobrych ;)

Mi się udało odgadnąć tylko 1 zagadkę - czy odpowiedź została mi wtedy uznana? :tongue: (była to "znak drogowy")

Szczegółowe zestawienie:

Marqsek- 4 zagadki

v1989- 2 zagadki

Po jednej: LittlePony, Sith Lordzik, Sydnej, Gianlorenzo23, SZWENIO, marnypopis, Shooterpl, MarkosBoss, Turambar, Treser, Sedinus, latas, rip1988, witold1993.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje odgadnięte były 4? Bo naliczyłem trzy: wahania temperatury i mordę z przed tygodnia i dzisiejszą nogawkę :) Był jeszcze beton, którą odgadłem niby jako pierwszy ale pan Marek zaliczył ją komuś innemu więc tej nie liczyłem.

Ale fajnie się zgadywało, zagadki nie były proste.

Panie Marku, wysłałem już panu wiadomość prywatną.

Pozdrawiam wszystkich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marqsek?

Gość ma 10 postów i 4 odgadnięte zagadki? Respect! :wink:

Też zwróciłem na to uwagę ;) Mamy nowego wymiatacza ;)

Wie ktoś, gdzie się podział nasz stary wymiatacz, olszes?

Na studiach?

To moje odgadnięte były 4?

Liczyłem w ubiegłym tygodniu, wydaje mi się, że wszystko OK. Nawet 3 zagadki pozwoliłyby Ci na zwycięstwo ;)

Ale fajnie się zgadywało, zagadki nie były proste.

Wszyscy się o to starali :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednej: Treser

Tak- on zgadł ale ja trafiłem że to był "znak zapytania" (pomyliłem się w poprzednim poście) ale on odpowiedział że to był "Znak pytający" i ja też powinienem mieć uznane... :dry:(mimo że odgadłem niewiele później od niego) a jak nie to... ...chociaż mam satysfakcję że odgadłem 1 zagadkę, ło :jezyk1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednej: Treser

Tak- on zgadł ale ja trafiłem że to był "znak zapytania" (pomyliłem się w poprzednim poście) ale on odpowiedział że to był "Znak pytający" i ja też powinienem mieć uznane... :dry: (mimo że odgadłem niewiele później od niego) a jak nie to... ...chociaż mam satysfakcję że odgadłem 1 zagadkę, ło :jezyk1:

Myślałem, że to już sobie wytłumaczyliśmy wcześniej. Treser podał jako pierwszy hasło, które uznałem, ty podałeś nieco później właściwsze. Liczy się pierwszeństwo + głos najwyższego :P

Wszystkie userbary możecie znaleźć TU lub TU.
Może na nowy sezon zmajstrujemy nowe ;)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...