Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Witam gorąco brać Kalamburową!

Z racji terminu nie dane mi było uczestniczyć w zgadywaniu, jednakże po wszystkim przeglądałem temat i przyznaję, nie było łatwo, tak więc tym większe gratulacje dla zwycięzcy :smile:

Mam nadzieję, że na następny sezon terminarz okaże się łaskawszy :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie przypominam sobie. Jeśli chodzi o wykonanie- świeżynka ;)

A ja nawet pamiętam jak wyglądał tamten rysunek. Drugie C było lustrzanym odbiciem pierwszego i tego samego dnia była jeszcze "defragmentacja", czyli pocięte "d" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przerwa po ostatniej zagadce zawsze jest kojąca :P

dla organizatora na pewno :P ale dla złaknionych fajnych zagadek i świetnej zabawy - to trochę za mało ;) choć w sumie lepiej za czymś czekać z utęsknieniem niż żeby było cały czas i się w końcu przejadło.

co do zagadek - mówiłeś na początku sezonu, że ten będzie nieco łatwiejszy niż poprzednie, a się okazało, że większość kalamburów ciągnęło się przez dobre kilka stron. zresztą policzyłem sobie, że na jedną zagadkę przypadało średnio 90 postów - sporo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przerwa po ostatniej zagadce zawsze jest kojąca :P

choć w sumie lepiej za czymś czekać z utęsknieniem niż żeby było cały czas i się w końcu przejadło.

...czyli, jak z powrotem Kubicy do F1 - nie ma bata, trzeba czekać aż wróci, a tak się cieszyć tym co jest. ;) Ogólnie to według mnie, 7 sezon był średnio rozpromowany - powinien być też wpis w kalendarzu, więcej osób wiedziało, choć newsy o kolejnych rundach na głównej stronie były ok - ale czasami Mr.Tworzący te wpisy walił niezłe gafy - przekręcanie nicków graczy i takie tam pomyłki. :P Wolę kalendarz, niż stronę choć gdyby się to "połączyło" - byłoby fajnie. ;] Dalej: Kwestia nagród dla wygranego - Dla mnie to było ok, lecz w porównaniu z główną nagrodą 6 sezonu (gra Mass Effect 2), to ewidentnie widać było, że spora część forumowiczów wzięłaby udział czy zainteresowała się kalamburami, "gdyby" była dość podobna nagroda co w poprzednim sezonie - niezbyt to fajnie wygląda, ponieważ niektórzy użytkownicy FA, myślą, że Ty Marku jesteś... takim "świętym mikołajem", co jak wyjmie "coś fajnego" z worka i da od Siebie, to, że "warto" wtedy wziąć udział w kalamburach - jak tak nie ma... wiadomo - olać i tyle (:dry:). To nie jest fajne, przyznaję... :(

I w sumie to... tyle. Niczego innego się nie czepiam. Poziom rywalizacji znakomity - do ostatniego momentu. Chyba jednak rzeczywiście przyda się ta przerwa od zabawy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam podobał się ten sezon, zarówno pod względem organizacji, jaki i rodzajów haseł? jakieś spostrzeżenia na nowy sezon?

Cóż... muszę powiedzieć, że był to mój pierwszy sezon (bardzo udany poza tym ;)). Organizacja i rodzaje haseł w porządku. Jedno zastrzeżenie to pierwsza zagadka ("Nieświęci garnki lepią"), która była na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, gdyż... ciężko było jej nieodgadnąć ;). Spostrzeżenia na nowy sezon? Jak najwięcej kalamburów z literkami - są wspaniałe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bardzo mi się podobały zagadki w tym sezonie. Był to mój pierwszy, lecz nieostatni raz w kalamburach. Nie ma to jak zasiąść o 19 przed komputerem i wytężyć umysł do zgadywania. Tak naprawdę, to ani mi przez myśl nie przeszło to, że zgaduję dla nagród - wolę samą wygraną jako zaszczyt, bo wygrać jest bardzo trudno i gratuluję tym wszystkim, którym się to udało!

Wprost nie mogę się doczekać następnego sezonu. Ach, bym zapomniał podziękować Tobie, Marku za to, że dzięki Tobie na forum możemy nie tylko pisać zwykłe posty, lecz także te niecodzienne, jednowyrazowe :)

Zagadki prześwietne i doceniam także pomoc ludzi z zewnątrz, którzy zaangażowali się do zapodania pomysłu Markowi.

P.S. Ten styl rysowania jest tak epicki, że nie może się nie podobać i aż mnie krew zalewa kiedy widzę jak w CDA klara gości coraz rzadziej :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim :)

Zabawa była naprawdę wspaniała, chociaż w niektórych etapach nerwy mi ledwo trzymały.

Zagadki były naprawdę trudne. W większości trzeba było spojrzeć na obrazek z zupełnie innej perspektywy. W jednej z nich (Demografia) byłem już tak zdesperowany że zacząłem patrzeć na obrazek pod różnymi kątami. Miałem nadzieję że wtedy zobaczę coś czego nie widać :)

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z nagrodami. Zaskoczyło mnie troszkę iż maska batmana faktycznie zawiera płyty z filmem. Książka jest zdecydowanie w klimatach które bardzo lubię.

Skorzystałem także z propozycji wymiany gier Sonic oraz CSI na filmy. Także gdy nie będzie nic do oglądania w pudełku, podpinam DVD i odpalam jeden z nich.

Komiks z Batmanem także wygląda ciekawie. Z chęcią go obejrzę gdyż ostatnim razem miałem styczność z komiksem 2 lata temu (był to Wilq).

Dziękuję ci też Marku za dodatkowe nagrody. Total Overdose i Painkiller Overdose z pewnością mnie wciągną :). To samo z nietypowym komiksem który dorzuciłeś (komiks jest w formie....stron internetowych :) ).

Także jeszcze raz dziękuję organizatorowi i wszystkim uczestnikom za świetną zabawę. I przy okazji: jeżeli to czytasz, a nie brałeś udziału w kalamburach, to gorąco cię do tego zachęcam. Świetna zabawa i jeszcze lepsze nagrody :)

Pozdrawiam - KafarPL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...