Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarkosBoss

Miodowe Lata (1998 - 2003)

Polecane posty

Ja pamiętam padłem gdy był odcinek w którym Karol mósiał iśc do psychiatry, ten mu zakazał widywac się z Norkie. Z powodu zbiegów okoliczności Norek pomyślał że Karol chce się zabic wtedy Norek ciągle go śledził, a Karol myśli, że zwariował. Wraca z pracy i do Alinki że wszędzie widzi norka:

-Jadę tramwaje - Norek, blablabla, otwieram drzwi Norek ! (w trakcie tych słów otwiera drzwi, a za nimi Norek).

To było tak zabójcze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy polski serial

Zdecydowanie. Humor nawet po dziesieciu latach bawi jak nigdy. Jeszcze nie powstał taki serial, ktory smieszyłby widza w sposob smieszcny, anie głupi. Otoż powstał. To własnie "Miodne Lata". Niestety, po odejsciu Agnieszki Pilaszewskiej ( czy jak jej tam) serial wiele stracił. No i jeszcze szkoda, że nigdy nie wznowiono jego produkcji ( nmie mowie o Całkiem Nowych Latach Miodowych, ktore były, dla mnie tragedia). Ogołem najlepszy serial, jaki kiedykolwiek widziałem. 10/10 i Znak Czytelniczej Jakosci.

PS - najlepszy był odcinek jak Karola napadneli bandyci :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak zaznaczyć, że serial jest 2-częsciowy.

Część 1. Super, smieszna, miła fajna z Pilaszewską.

Część 2. Tragiczna z panią Żak która aktorką nie jest i mogła by grać jedynie hubę na drzewie (<<ani mrumru : ) ). Jej sztucznośc i "taka samość" w grze zabija. Tak samo gra w Ranczu, tak samo w 13 posterunku tak samo w ML.

Miodowe Lata powinny skonczyc sie na 96 odcinku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tęsknie za tym serialem :( Naprawdę był super ;) te ich niecodzienne pomysły ;) Np pan ''Czukwe-bukwe ambalabamba xD'' zawsze mnie ciekawiło jaka była sypialnia Karola :D bo nigdy nie była pokazana . Mieli naprawdę zabawne historie których teraźniejsze seriale komediowe nie posiadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest odcinek "Smak Wolności".

Opowiadaja sobie o różnych śmiesznych sytuacjach ktore sie im przydarzyly i sami maja takie plany :)

Najlepsze jest jak norek opowiada o tym jak worek z woda przez okno na kogos chcial zrzucić. Tylko zapomniał okna otworzyć xd

Albo akcja z kajdankami "łubudu" xD Klasyk :)

Jak grali pokera też wy***biste. :D

Moje ulubione seriale to rodzina zastępcza, świat według kiepskich, miodowe lata i mamuśki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super śmieszny serial, zaraz po Świecie Według Kiepskich. Nigdy nie zapomnę roli Cezarego Żaka jako Karola Krawczyka( Karolaku Krafczaku Ojj :) ) oraz genialnie zagranej przez Artura Barciśia roli Tadka Norka wiecznie głodnego chudzielca, najlepszego kumpla Karola, choć ten nie jednokrotnie z niego szydził i go znieważał Tadek zawsze był u jego boku. Ten serial był jednym z najlepszych seriali mych młodzieńczych lat. Bardzo żałuje że teraz nie kręci się podobnych seriali, Tylko prostackie serialiki w stylu tych paradokumentów, których tu nie przytoczę, by nie kalać ich nazwami tego forum.

Samemu serialowi mocna 9-wiatka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych polskich seriali komediowych. Dobry był odcinek, w którym Karol miał wziąć udział w jakimś teleturnieju i kiedy w domu ćwiczył, Norek mu grał, a on odgadywał piosenki. I ta piosenka, którą rozgrzewał się Norek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam do tej pory. Kiedy zaczęli ponownie puszczać na drugim Polsacie - jeszcze bardziej się uzależniłem od tego kanału. Świetnie się tam oglądało powtórki seriali typu Świat Według Kiepskich, Rodzina Zastępcza, Buła i Spóła... Po rezygnacji z kablówki męczę Miodowe Lata na Ipla.tv, i tak już na Polsacie 2 lecą chyba tylko Kiepscy.

Miodowe Lata sprawiły, że tramwaje i kanały kojarzą mi się tylko z jednym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...