Skocz do zawartości
Turambar

Polecamy i poszukujemy seriali

Polecane posty

@UP

Smallville - oczywiście tylko Smallville. Bez 10 sezonów tego świetnego serialu, nie byłoby ani Supernaturala, ani Arrow. Jest fantastyczny, zwłaszcza dzięki dobrej obsadzie i kreacjach aktorów. Jedyny zgrzyt to trochę za mało walk (co poprawiono w Arrow) i wkurzająca po pewnym czasie aktorka i postać Lany Lang.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheGlock

Szczerze? Bierz się za oba seriale. Smallville świetnie opowiada historię Clarka Kenta (może nie tak świetnie, ale człowiek dobrze się bawi przy tym serialu), a Sons of Anarchy to według mnie aktualnie najlepszy lecący serial w telewizji. Jeśli lubisz klimaty motocykli, dużo strzelanin to zapraszam do Charming. Może pierwszy sezon jest trochę ciężki do obejrzenia, ale następne to już po prostu miodzio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę właśnie oglądać 5 sezon "Przygód Merlina" i poszukuję jakiegoś nowego serialu, najlepiej w klimatach fantasy. Zastanawiam się nad "Camelot", co o tym sądzicie? Może macie jakieś inne propozycje, niekoniecznie fantasy?

P.S. Jak byłem mały to pamiętam, że oglądałem "Mrocznego Rycerza" straszny kicz ale na swój sposób mi się podobało ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś wciągającego serialu . W sumie serialów prawie w ogóle nie oglądałem, jakoś mnie nie przekonywały,ale może jakiś mi się spodoba. Do tej pory bardzo podobał mi się Lost-Zagubieni(muszę skończyć 2 ostatnie serię). I to chyba jedyny serial, który regularnie oglądałem. Także gatunek w sumie obojętny, byleby był dobry i wciągający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr House jeśli lubisz medycynę. Postać House'a jest napisana genialnie.

Przyjaciele - genialny sitcom, podobnie jak The Big Bang Theory i How I Met Your Mother.

Person of Interest - obecnie imo najlepszy emitowany serial. Kryminał.

Breaking Bad - historia o wspięciu się na szczyt handlu narkotykowego.

Dexter - charyzmatyczny morderca pracujący dla policji zabija złych ludzi.

The Walking Dead - zombie, bazowany na komiksie The Walking Dead.

Gra o Tron - ekranizacja Gry o Tron.

Supernatural - łowy na potwory, demony, anioły i apokalipsa, a w tle classic rock.

Arrow/Smallville - pierwszy to serial o Arrow'ie, drugi o Superman'ie. Jest jeszcze nowy Flash i Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D., ale wciąga dopiero od połowy pierwszego sezonu.

Brooklyn 99 - świetna komedia w klimatach akademii policyjnej.

True Detective - ośmioodcinkowy serial HBO o detektywach. Inne spojrzenie niż inne kryminały, jedna sprawa na cały sezon,

Jericho - post-apo bez zombie, jedynie pokazuje zachowanie mieszkańców.

Cokolwiek nie wybierzesz będziesz imo zadowolony.

Edytowano przez TheGlocKPL
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spokojny1

Strefa mroku (mnie najbardziej podobała się seria I z lat 1959 - 164) seria II już taka sobie natomiast trzeciej nie widziałęm jej spadkobierca The Outer Limits (w tym wypadku podobały mi się obydwie serie ale oczywiście seria II pod względem pomysłów była ciut lepsza)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59598&u=20

Doktor Who - chyba nie muszę pisać nic na temat tego serialu, prawda ? biggrin_prosty.gif

Eerie Indiana - miasteczko które jest położone w trójkącie bermudzkim

W pułapce czasu - syndykat mafijny z XXII wieku przenosi przestępców w przeszłość, serial powstał przed strażnikiem czasu z Vandamem

http://www.filmweb.pl/serial/W+pu%C5%82apce+czasu-1993-113640

Jerycho - w USA wybuchają bomby atmowe, miezkańcy muszą się zmierzyć ze skutkami ekspolzji (które nie były przypadkowe) oraz z ...

Samotni Strzelcy - spin off jak to się teraz mówi, Z Archiwum X.

Jedenasta godzina - W języku potocznym oznacza to czas tuż przed katastrofą. Oryginał jest brytyjski (lepszy moim zdaniem) przeróbka jest amerykańska (gorsza moim zdaniem) ale przetestujesz sam.

Torchwood - spin off Doktora Who

Pozostałe seriale to SF niektóre odcinki są z domieszką horroru

Fringe

Dziwne przypadki w Blake Holsey High

Magazyn 13

Siły pierwotne

Mistrzowie science-fiction

Wystarczy ?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądanie pierwszego sezonu Doliny Krzemowej (Silicon Valley). Jedna z lepszych komedii jakie widziałem. Jednak to, co mnie do niej przekonało to nie humor. To dojrzałość. Czuć genialny klimat, czuć, że jesteśmy w tytułowej Dolinie Krzemowej. Postacie są świetnie rozpisane (Erlich!), a sam pomysł na scenariusz - genialny. Od zawsze lubiłem komedie, które poza humorem dostarczały także ciekawego wątku głównego. Produkcja HBO to oferuje. Polecam wszystkim - uśmiałem się co nie miara. Jedyny minus to fakt, że było tylko 8 odcinków, ale drugi sezon startuje już 12 kwietnia. :)

Polecacie coś podobnego? Nie przepadam za typowymi spin-offami i poza Friends, TBBT, HIMYM i troszkę mniej sit-comowym Brooklyn 9-9 nic nie oglądałem. Szukam jakiejś fabuły, sensu odcinków. Chcę się bawić podobnie jak w Dolinie Krzemowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, poszukuję pilnie jakieś konkretnej strony bez limitów do ściągania obejrzesia filmów a zwłaszcza seriali. Dziewczyna nie o to prosiła ponieważ chciałaby obejrzeć wszystkie sezony Zemsty (Revenge) jak również Plotkara ( Gossip Girl). Obiecałem jej że przejrzę strony i zobaczę co da się zrobić, ponieważ nie mam czasu aby szukać dlatego pomyślałem że może moglibyście mi podsunąć jakieś sprawdzone stronki?! Wyjeżdżam za parę dni i to był warunek mojego wyjazdu że znajdę jej te strony aby ona się nie nudziła pod moją nieobecność.

Nie ma takich stron, ale za to możesz dostać ostrzeżenie. +20% za piractwo. ~podbiel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie pobierze, ale może Netflix? Pierwszy miesiąc jest za darmo. Powoli wprowadzają polskie napisy, ale nie wiem jak to w wymienionych przez Ciebie serialach. Musiałbyś jednak pobawić się z proxy, w którymś numerze CDA Spikain to dokładniej opisywał.

1111 postów spam.gif

Edytowano przez Glockens
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim, z całego, pirackiego serca "Black Sails". Tytuł jest po prostu G E N I AL N Y. Bije na głowę wszystko, co do tej pory widziałem. "Gra o Tron" się chowa, Ragnar zaszywa w swojej chacie...No po prostu brak mi słów na opisanie tego wspaniałego serialu. W dodatku, jeśli ktoś (podobnie jak ja) wychował się na pirackich przygodach zapisanych na kartach "Wyspy Skarbów" Stevensona...no miód malina. Grzech nie zobaczyć...Szkoda tylko, że do tej pory ukazały się 2 sezony, a na 3 trzeba czekać aż do stycznia! To jeden z tych seriali, po których ukończeniu nie wiadomo, co zrobić ze swoim życiem. Jeszcze raz: POLECAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...