Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #39: "Żołnierski los"

Polecane posty

ja dodam swoją fotkę <ciach>

a bron to

Barrett M99 waga ok 6.5 kg napęd sprężyna fps ok 500 ale i tak jak się w dupę dostanie to cholernie boli

Bardzo nam miło, że autor zdjęć zamieszczanych w takich tytułach jak "Gazeta prawna" zaszczycił nas swoim uczestnictwem w konkursie. Jesteśmy tak zaszczyceni, że aż oferujemy 20% premii - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby walczyć , trzeba najpierw dojechać na pole walki ;)

20 godzin jazdy na poligon w wagonie nie koniecznie pierwszej klasy , 40 chłopa i jeden mały kibelek ( są jeszcze te otwarte wrota ;) ).

Prawy dolny róg to ja. Nowa Dęba około 1993 roku.

post-106285-1263642407_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się słuchac rozkazów to nie trzeba by było szorowac.http://img193.imageshack.us/img193/7448/wojciech04.jpg

Jak następnym razem wrzucisz na forum plik takiego rozmiaru, to wyląduje on właśnie w tym co jest na zdjęciu. Proszę zapoznać się z zasadami wstawiania obrazków - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum :) Już jakiś czas temu miałem się zarejestrować, a konkurs dał mi dodatkową motywację :)

Foto konkursowe pochodzi z sesji inspirowanej Stalkerem, dla zainteresowanych więcej zdjęć tutaj : Link do bloga , ale uważam, że foto, które wybrałem jako konkursowe pokazuje również realia życia żołnierza.

W rolach żołnierzy wystąpili koledzy :)

Foto konkursowe :

post-106792-1263645233_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukoronowanie służby najpierw jako pisarz kompanii, później jako wartownik.

Zdjęcie zrobione na oficjalnym pożegnaniu żołnierzy odchodzących do rezerwy w jednostce wojskowej w Warszawie.

Na zdjęciu - ja, żegnający sztandar pułku w imieniu żołnierzy odchodzących do rezerwy.

post-23628-1263647254_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...