Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #39: "Żołnierski los"

Polecane posty

W ten WWWeekend idziemy na wojnę. Do wygrania mamy kolekcjonerską edycję gry Operation Flashpoint: Dragon Rising - tę z prawdziwym, żołnierskim hełmem. Dodajemy do niej koszulkę z tej samej gry (świetną), trzy kolejne takie same koszulki będą nagrodą pocieszenia. Fajnie? Nam się zdaje, że fajnie.

Co trzeba zrobić, by móc liczyć na wygraną? Przygotować pracę fotograficzną na bardzo szeroki temat "Żołnierski los". Chcemy, abyście swoją pracą wyrazili głęboką refleksję na temat roli wojaków we współczesnym świecie. Innymi słowy, chcemy żebyście rzucili się w najbliższe błocko i przeczołgali przez nie, a wszystko to uwiecznili na zdjęciu. Służba nie drużba, panowie. A poważniej - zdjęcie powinno przedstawiać was (ewentualnie osoby trzecie, ale raczej nie zawodowych żołnierzy) w jakiejś wojennej, a przynajmniej wojskowej sytuacji. Na straży w lesie w środku nocy. We wspomnianym już błocie. W czołgu. Co tam wam tylko przyjdzie go głowy.

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek, nie musi być przesadnie wielka, ale niech nie będzie to obrazek wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub większe.

2. Jak wstawiacie kilka zdjęć to od razu wskażcie które jest konkursowe.

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

I jeszcze kwestia - programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia, to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnie. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać, itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

W lewo zwrot! Odmaszerować!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo wolę być po drugiej stronie celownika,

ale Ona tak ślicznie wyglądała z tym AUGIEM ...

jak by się komuś nudziło to polecam pokazy:

FST

Miłosław Part 2 i 3

>>> FOTA KONKURSOWA >>>

Raz, Dwa, Trzy ... kulkę dziś dostaniesz TY !!! ...

Tak szczerze mówiąc to taki obrazek w naszym wojsku staje się codziennością.

Wojsko to nie tylko faceci...

post-46785-1263572561_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się przyczepić bo dla mnie ta twarz wygląda na fotomontaż, ale to tylko moje gdybanie więc mogę się mylić

Tak sie wyłapuje twarz gdy osoba jest w ruchu... wygląda to nie naturalnie ale to nie jest fotomontaż.

Mam kilka takich fotek swojej ekipy.

Przy cytowaniu proszę używać rozumu, by nie tworzyć takich kobył! - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego zdjęcia, to troszkę poszukałem i faktycznie osoba o takim nicku -
Majkel86
- posiada cały ten strój i ekwipunek, a także tak wygląda. Natomiast czy jest to ta sama osoba i czy przy tym zdjęciu nic dodatkowego nie było przypadkiem "majstrowane", nie chcę się wypowiadać.... Nie zagadzały się tylko miejcowości zamieszkania, ale obie leżą na północy, więc wszystko możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam konkursowiczów.

Chciał bym ?sprzedać? wam kilka pomysłów na "Żołnierski los" z mojej krótkiej lecz intensywnej przygody z prawdziwym wojskiem.

Mam nadzieje że te zdjęcia zainspirują was do stworzenia czegoś bardziej wyszukanego niż tylko wrzucenia zdjęcia ze strzelanki ASG. Bo w końcu nie samym strzelaniem żołnierz żyje ;)

Zdjęcia te nie biorą udziału w konkursie - ich zadaniem jest inspiracja konkursowiczów.

Tak wiec moi mili w wojsku przede wszystkim... się sprząta :P

post-96254-1263574625_thumb.jpg

Po drugie w wojsku ćwiczy się musztrę.

post-96254-1263574716_thumb.jpg

Po trzecie stoi się w kilometrowej kolejce na stołówkę.

post-96254-1263574855_thumb.jpg

Oczywiście są i rozrywki jak okopywanie się.

post-96254-1263574936_thumb.jpg

Czy ubieranie na czas... nie koniecznie munduru ;)

post-96254-1263575046_thumb.jpg

A także marsze kondycyjne (50 km)

post-96254-1263575181_thumb.jpg

Po całym dniu atrakcji trzeba się umyć.

post-96254-1263575222_thumb.jpg

Jeszcze tylko... wieczorne sprzątanie.

post-96254-1263575320_thumb.jpg

Pastowanie butów i można iść spać.

post-96254-1263575382_thumb.jpg

W tym miejscu pozdrawiam (jeśli przypadkiem są tu jacyś) kolegów z KSR Toruń 2008 grupa 3 :D

Wojsko to naprawdę świetna przygoda :)

post-96254-1263575690_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych co akurat ( jak wszyscy chyba w tym konkursie) mają te karabiny maszynowe.: O co w nich chodzi? Wiem że są to repliki, więc jeżeli tak jest to po co dokupywać im w sklepach magazynki z nabojami?

LUB:

Są też elektryczne z akumulatorami. Jak one strzelają? Dźwiękiem ? Pzzzzpif paf :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego zdjęcia, to troszkę poszukałem i faktycznie osoba o takim nicku -
Majkel86
- posiada cały ten strój i ekwipunek, a także tak wygląda. Natomiast czy jest to ta sama osoba i czy przy tym zdjęciu nic dodatkowego nie było przypadkiem "majstrowane", nie chcę się wypowiadać.... Nie zagadzały się tylko miejcowości zamieszkania, ale obie leżą na północy, więc wszystko możliwe.

Uprzedziłeś mnie... Ze wszystkiego co zrobiłeś tylko zamieszkania nie sprawdziłem.

Zdj. jest z 2008r. robione niedaleko starego prorosyjskiego lotniska "Podczele". Co do mojej miejscowości zamieszkania rok temu mieszkałem jeszcze w Warszawie, od października mieszkam w Kołobrzegu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...