Skocz do zawartości

CDA 02/2010


Smuggler

Polecane posty

Dziś dopiero zakupiłem nowe CDA i jestem zawiedziony tym co można zrobić z dobrze poukładanego pisma na totalny chaos. Wciąż maluśienki wstępniak, opis covera na samym końcu?!, nijakie AR z mniejszą ilością rysunków i niezbyt czytelnym pismem. Szczytem szczytów jest maksymalne ukonsolowienie CDA. Newsy co spojrze to tylko PS3 lub X-box. Recenzji gier na konsole też o wiele więcej niż zwykle. Na Luzie przynajmniej jako tako trzyma poziom szczególnie dzięki temu testowi. Okładka mizerna, a przecież aż sie prosiło żeby zamieścić na niej Sheparda skoro dostała 10/10 i było grą miesiąca. Kolejne moje zastrzeżenie to wszędobylski Game Walker i jeszcze znacznie nudniejszy. Mi pozostaję się tylko głęboko zastanowić czy warto wydać kolejne 15 zł. na coś mocno ukonsolowionego i chaotycznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Dziś dopiero zakupiłem nowe CDA i jestem zawiedziony tym co można zrobić z dobrze poukładanego pisma na totalny chaos.

Akurat tutaj nie masz racji, ale rozumiem ze kazda zmiana jest odbierana jako "chaos" bo "jest inaczej niz przedtem". Jaki chaos - uklad pisma zachowany, tyle ze DVD z poczatku na koniec przeszlo i tyle zmian w ukladzie. A tu zaraz "totalny chaos".

Wciąż maluśienki wstępniak,

Przywykajcie. Ale nadal na poczatku,.

opis covera na samym końcu?!,

Koooooooooooniec swiata.

nijakie AR z mniejszą ilością rysunków i niezbyt czytelnym pismem.

Ke? Mniej rysunkow bo mniej tresci, a "czytelnosci pisma" to nie rozumiem...

Szczytem szczytów jest maksymalne ukonsolowienie CDA.

Maksymalne? LOL. Bo pojawily sie nazwy innym platform na gorze?

Newsy co spojrze to tylko PS3 lub X-box.

Policz ile ich jest w stosunku do newsow na PC, zanim bedziesz takie brednie pisal.

Recenzji gier na konsole też o wiele więcej niż zwykle.

O cale 2 strony.

kładka mizerna, a przecież aż sie prosiło żeby zamieścić na niej Sheparda skoro dostała 10/10 i było grą miesiąca.

Aha, bo juz Miranda z Mass Effect 2 sie nie liczy. No i skoro WSZYSCY wrzucaja ten sam nieszczesny art ze Shepardem, to CDA tez musi!

Kolejne moje zastrzeżenie to wszędobylski Game Walker i jeszcze znacznie nudniejszy.

Naprawde nie chce mi sie 3467 mowic czemu zniknal GW...

Mi pozostaję się tylko głęboko zastanowić czy warto wydać kolejne 15 zł. na coś mocno ukonsolowionego i chaotycznego.

Twoja wola, czlowieku. Chcesz - kupuj, nie chcesz - nie. Kup sobie cos PC-towego i niechaotycznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wola, czlowieku. Chcesz - kupuj, nie chcesz - nie. Kup sobie cos PC-towego i niechaotycznego.

Aha! Czyli jednak nie jesteście już PC'towi.

W ramach protestu nie kupię przynajmniej trzech następnych numerów CDA. Nie dlatego że nienawidzę konsol, ale że się tak nędznie sprzedajcie*.

I o ile Tomoslav swym postem nie zachwycił to okładka rzeczywiście raczej wam nie wyszła.

*nazwał bym was prostytutkami, ale było by to źle odczytane w niektórych oczach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O joj! (jak to zwykł mawiać przyjaciel krecik z młodego dzieciństwa)

Dyskusja wrze, Smuggler się gotuje!!!

Moim zdaniem jest dobrze! CDA próbowało odświeżyć się troszkę i wyszło całkiem ok. Jedyne co mnie zaskoczyło to zostawienie starego logo. Tliła się we mnie nadzieja odkąd doszły mnie słuchy o zmianach cda, że może jednak zostanie coś z tym zrobione... Nie mówię tu o zmianie radykalnej całego logo ale przynajmniej poprawieniu czcionki czy coś w tym stylu! ponieważ na tle całego pisma wygląda to już za staro...... ale to tylko moje zdanie ;] pomysł całkiem fajny z GW w recenzjach. A! byłbym zapomniał. NL straciło swój czar... nie wiem co to było, gdzie i dlaczego, ale nie czytałem go z twarzą ucieszoną jak (... tu powinno byc coś co się bardzo cieszy...). Być może ze to tylko takie jednorazowe niedopatrzenie z braku czasu. ;D życzę powodzenia bo nie jest źle...

ps. gdzie są felietony :( O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po doglebnym przeczytaniu najnowszego numeru i ja ponarzekam co jest be, a co fajne i milusie.

plusy:

-przeniesienie covera na sam koniec(kazda gazete czytam od konca)

-zniknecie gw(nareszecie moge przeczytac, co mysla inni redkatorzy o grze, a nie co jedli wczoraj na kolacje)

-mniej reklam

-publicystyka!(z shotgunem i w spodnicy wreszcie dalo sie przeczytac, nie ziewajac co pare sek)

-maly wstepniak(z racji tego, ze czytam cda od konca)

minusy:

-konsole(do cholery, jak chce poczytac o konsolach to kupuje psx/neo, a nie cda ktora ma, UWAGA, cale 10(slownie:DZIESIEC) stron o konsolach!.rozumiem gdybyscie dali jakies hity( w sumie bayonetta po czesci nim jest), ale taki ac bloodlines?dalej-army of two: the 40th day, ktoremu daliscie 7(czyli jest konsolowym sredniakiem)

-ten pomarancz na okladce pomalu sie zmazuje(lecz moze to i moja wina)

przepraszam za orty( a wlasciwie ze brak "polskosci"), sklepane byle jak zdania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@therock, zamiast przepraszać pisz poprawnie.

Ludzie, co wy się tak czepiacie tej nieszczęsnej okładki? Bardzo fajny art. Jedna z ładniej wyglądających okładek ostatnich czasów. I gdyby nie te oczojebne kolory, to jedna z ładniejszych w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wola, czlowieku. Chcesz - kupuj, nie chcesz - nie. Kup sobie cos PC-towego i niechaotycznego.

Aha! Czyli jednak nie jesteście już PC'towi.

Jestesmy "gierkowi", a jesli nie widzisz jaka platforma dominuje w CDA, to masz powazny problem okulistyczny. ZNalazl sie prokurator czy inny sledczy, no...

W ramach protestu nie kupię przynajmniej trzech następnych numerów CDA. Nie dlatego że nienawidzę konsol, ale że się tak nędznie sprzedajcie*.

Bez łaski, mister. Te 15 zl to nie jalmuzna dla nas, wiec jesli uwazasz, ze za efekt naszej pracy nie warto ich dac, to prosze bardzo.

I o ile Tomoslav swym postem nie zachwycił to okładka rzeczywiście raczej wam nie wyszła.

Tak krawiec kraje...

*nazwał bym was prostytutkami, ale było by to źle odczytane w niektórych oczach.

Nazwalbym cie glupkiem, ale to chyba ciagle bylby komplement. CDA od zarania "sie sprzedawalo" (w przenosni i doslownie) i dlatego jest do dzis. A jak ci komercja smierdzi to wywal ze swej szafy wszystkie ciuchy z metkami, a rodzicom powiedz, ze zarabiajac na zycie "sprzedaja sie korporacjom" czy jak tam uwazasz i zeby sie zwolnili. Po czym sam zabierz sie do NIEKOMERCYJNEJ pracy, a bedziesz mial wowczas moralne prawo zadzierac nosa i snuc rozmaite porownania.

Ja pragnę jeszcze dodać zastrzeżenie względem AR -> niby 3 strony, ale z tego 1 strona to reklama konkursu, więc de facto są dwie.

WTF?!

Bo sa dwie. Kiedys tez byly dwie i do tego wrocilismy, z uwagi na mniejsza ilosc listow i ich poziom. W tym temacie pretensje mozecie miec TYLKO do siebie, ze wam sie nie chce listow/majli do AR slac. Rownie dobrze mozecie miec pretensje do nauczyciela, ze wam stawia jedynke jak oddajcie czysta kartke na sprawdzianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Ogólnie to wszystko jest w porządku z "nowym" CDA, tylko reakcja pewnych osób mnie dziwi.

Moim zdaniem konsole "dobrze zrobią" CDA. Osobiście nie rozumiem - czemu niektórzy na widok gier konsolowych w CDA reagują jak demony na wodę święconą? Bo przecież patrzę na spis treści a nad nim napis:

Witamy w największym czasopiśmie dla graczy w Polsce

No właśnie dla graczy, a gracze nie tylko PieCe znają. Jestem graczem i chcę wiedzieć co się dzieje w świecie gier. Nie ważne czy to konsole, blaszaki, czy inne. To wszystko są gry. Kto mi teraz powie - w czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dlatego, że CDA zawsze kojarzyło się z PC.

To tak jakby nagle w fifie dodali możliwość gry w futsal, bo w końcu też sport i to bardzo podobny do futbolu...

Bo sa dwie. Kiedys tez byly dwie i do tego wrocilismy, z uwagi na mniejsza ilosc listow i ich poziom. W tym temacie pretensje mozecie miec TYLKO do siebie, ze wam sie nie chce listow/majli do AR slac. Rownie dobrze mozecie miec pretensje do nauczyciela, ze wam stawia jedynke jak oddajcie czysta kartke na sprawdzianie.

No dobra, ale reklamy/ogłoszenia w AR?!

To całkowicie psuje klimat ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca rozumiem czemu tak długo zwlekano z poszerzeniem działu poświęconego konsolom (oraz HandHeldom), nigdy nie uważałem że CDA a ma być poświęcone tylko i wyłącznie PC-tom, a nawet nie powinno jeśli chciało by w przyszłości utrzymać aktualny poziom. Dzięki temu można spokojnie zaprzestać kupowania inny "czasopism", o grach na konsolę, które w ogóle nie trzymały poziomu.

Jedyne co w tym numerze (i mam nadzieję że tylko w tym) mi się nie podobało to artykuły członków redakcji o najlepszych i najgorszych grach ubiegłego roku, zwłaszcza że zajął on miejsce felietonów redakcyjnych, które mam nadzieję wrócą w następnym numerze. Zamieszczenie Game Walkera przy recenzjach niektórych gier, to natomiast pomysł w pełni przezemnie popierany :).

Graficzny wygląd CD-A (i ułożenie stron), jest dużo bardziej czytelniejszy i praktyczniejszy przy czytaniu, wygodne jest też umieszczenie "Covera" na samym końcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko byłoby ok, gdyby: WRÓCIŁ GAMEWALKER (w poprzedniej postaci), wygodniej dla mnie by było gdyby opis płyty był z przodu i zdziwiłem się przeniesieniem tematu numeru. Teraz zapowiedzi i recenzje są tuż obok siebie i trochę to dziwne jest. Ale to tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - zawiodłem się na was.

Numer zakupiłem wczoraj (what a shame...) i pierwsze co - rzuciłem się na tekst o Wiedźminie 2. Na jednym screenshocie mamy taki oto tekst:

Flaga z biało-czerwoną szachownicą? To nie może być Redania, która wprawdzie używa tych barw, ale ma na chorągwiach rauty (romby).

Może uznacie to za czepialstwo o duperele, ale jako fan prozy Sapkowskiego muszę sprostować waszą wypowiedź. Otóż herb Redanii to orzeł srebrny w polu czerwonym, zaś trzy czerwone rauty w polu białym to herb Rivii (i Lyrii)!

Byłem przekonany, że sprawdzacie informacje jeśli nie jesteście czegoś pewni ;)

No i tak zawsze deklarowaliście sią jako fani Wiedźmaka...

Poza tym, pierwsza część gry rozgrywa się w Temerii, więc nawet gdyby teraz rozgrywka odbywała się w Redanii, to byłaby to nowa kraina ;)

Bordiura owa (ramka na herbie - pasek prostokątów naprzemiennie białych i czerwonych) jest w pewien sposób związana z Cintrą, ale w jaki - nie zdradzę... Fani Sapka powinni sami wiedzieć.

Oj nie przykładacie się panowie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca rozumiem czemu tak długo zwlekano z poszerzeniem działu poświęconego konsolom (oraz HandHeldom), nigdy nie uważałem że CDA a ma być poświęcone tylko i wyłącznie PC-tom, a nawet nie powinno jeśli chciało by w przyszłości utrzymać aktualny poziom. Dzięki temu można spokojnie zaprzestać kupowania inny "czasopism", o grach na konsolę, które w ogóle nie trzymały poziomu.

Całości komentował nie będę, kwestia gustu, ale ostatnia linijka to duże przegięcie.

PSX Extreme, najlepsze moim zdaniem pismo o konsolach, też zaczynało od PCta.

W tej chwili nie ma lepszego pisma o konsolach i zapewne długo nie będzie, dzięki pozycji jaką sobie wypracowali. Powiedzenie o tym czasopiśmie, iż "nie trzyma poziomu", jest jak powiedzenie, iż sól nie jest słona...

Nie chcę, by to samo stało się z CDA, czyli by przeszło na konsole...

Jedyne co w tym numerze (i mam nadzieję że tylko w tym) mi się nie podobało to artykuły członków redakcji o najlepszych i najgorszych grach ubiegłego roku, zwłaszcza że zajął on miejsce felietonów redakcyjnych, które mam nadzieję wrócą w następnym numerze. Zamieszczenie Game Walkera przy recenzjach niektórych gier, to natomiast pomysł w pełni przezemnie popierany :).

Artykuł o najlepszych i najgorszych grach jest IMHO potrzebny, gdyż jest to po prostu pewnego rodzaju podsumowanie, wskazujące gusta redaktorów, przez co czytelnik będzie mógł bardziej lub mniej traktować do ich recenzji, porównując to do swoich gustów.

Felietonów brak boli, to fakt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - zawiodłem się na was.

Numer zakupiłem wczoraj (what a shame...) i pierwsze co - rzuciłem się na tekst o Wiedźminie 2. Na jednym screenshocie mamy taki oto tekst:

Flaga z biało-czerwoną szachownicą? To nie może być Redania, która wprawdzie używa tych barw, ale ma na chorągwiach rauty (romby).

Może uznacie to za czepialstwo o duperele, ale jako fan prozy Sapkowskiego muszę sprostować waszą wypowiedź. Otóż herb Redanii to orzeł srebrny w polu czerwonym, zaś trzy czerwone rauty w polu białym to herb Rivii (i Lyrii)!

Musze sprawdzic ale zdaje sie, ze Redania tez uzywala tych rautow...

Poza tym, pierwsza część gry rozgrywa się w Temerii, więc nawet gdyby teraz rozgrywka odbywała się w Redanii, to byłaby to nowa kraina ;)

Tu nie chodzi o odmienne panstwo, a odmienny swiat...

Bordiura owa (ramka na herbie - pasek prostokątów naprzemiennie białych i czerwonych) jest w pewien sposób związana z Cintrą, ale w jaki - nie zdradzę... Fani Sapka powinni sami wiedzieć.

Oj nie przykładacie się panowie ;)

I jednorozec/kon tez? Poza tym mozna byc FANEM, ale nie MANIAKIEM. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sprawdzic ale zdaje sie, ze Redania tez uzywala tych rautow...

W sumie sam też ostatni raz sagę "zaliczyłem" ~rok temu, więc w sumie mogę się mylić... Choć szczerze wątpię ;)

Tu nie chodzi o odmienne panstwo, a odmienny swiat...

Tak, zrozumiałem. Tzn taki, którego w ogóle nie było na kartach powieści lub tylko w małych wzmiankach :)

I jednorozec/kon tez? Poza tym mozna byc FANEM, ale nie MANIAKIEM. :)

Nie, jednorożec nie... Sama szachownica jest związana z rodowodem Ciri. Zaś herb z gry wygląda jak połączenie herbów...

Kaedwen i...

coakaedwen.th.png

...Barona Casadei

herbcasadei.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer. Fajna przygodówka i niezły slasher. Pismo też całkiem fajne.

xD

Jestesmy "gierkowi", a jesli nie widzisz jaka platforma dominuje w CDA, to masz powazny problem okulistyczny.

Dominuje... i jak długo będzie jeszcze? Biorąc pod uwagę wasze tendencje, równie dobrze za rok możecie pisać o tenisie(jeśli będzie super popularny). Bo to też gra i też są w niej gracze.

Te 15 zl to nie jalmuzna dla nas, wiec jesli uwazasz, ze za efekt naszej pracy nie warto ich dac, to prosze bardzo.

Wasza praca może i jest tego warta, problem w tym że straciłem na nią ochotę. Mówisz proszę bardzo, ale jeśli wkurzyliście troszkę więcej starych czytelników, niedługo będziecie pisać o handheldach i komórkach.

Nazwalbym cie glupkiem, ale to chyba ciagle bylby komplement.

Powiedziałbym "********* *********** ****** **** ty kretynie", ale pisałbyś że to ja sprowadziłem dyskusję na poziom rynsztoka i nie umiem dyskutować.

"A jak ci komercja smierdzi to wywal ze swej szafy wszystkie ciuchy z metkami, a rodzicom powiedz, ze zarabiajac na zycie "sprzedaja sie korporacjom" czy jak tam uwazasz i zeby sie zwolnili. Po czym sam zabierz sie do NIEKOMERCYJNEJ pracy, a bedziesz mial wowczas moralne prawo zadzierac nosa i snuc rozmaite porownania."

Nic nie wiesz o mnie, ani o moich rodzicach (no, chyba że już mnie po IP znaleźliście i jutro obudzę się z gumowym kurczakiem zamiast knebla) więc miło by było gdybyś nie wypowiadał się na temat na który nie masz żadnego pojęcia...

I co innego jest pracować dla Pepsi, a co innego jest pracować dla Pepsi, ale zdradzić dla Coca-Coli gdy tylko zaoferują wyższą stawkę.

Spoko jestem w stanie zrozumieć, że takie są prawa rynku, ale w tym wypadku prawem rynku jest też to że nie kupią was niezadowoleni zmianą.

Bo sa dwie. Kiedys tez byly dwie i do tego wrocilismy, z uwagi na mniejsza ilosc listow i ich poziom. W tym temacie pretensje mozecie miec TYLKO do siebie, ze wam sie nie chce listow/majli do AR slac. Rownie dobrze mozecie miec pretensje do nauczyciela, ze wam stawia jedynke jak oddajcie czysta kartke na sprawdzianie.

Po części to też wasza wina i przez tą akcję "CDA się uspołecznia" - po co (np.) mam pisać do ciebie maila, skoro odpowiadasz na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że sporo mi się nie podoba to jednak więcej mi się podoba po tych zmianach ;) Już daaawno nie przeczytałem całego CDA. Co prawda zobaczymy jaki będzie następny numer gdyż w tym sporo tekstu to były podsumowania poprzedniego roku i prognozy na następny rok. Z tym AR faktycznie lipa ;/ chyba trzeba będzie coś naskrobać. Action Mag bardziej mi się podobał w htmlu. Te wszystkie śmieszne obrazki pomniejszone i na jednej stronie ;/ lipa troszeczkę. Z tym uspołecznieniem też mi się wydaje, że to już za dużo. Co prawda dodałem was na znajomych na nk ;) ale to już trąci darmową reklamą. Nie żeby to coś złego ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy "gierkowi", a jesli nie widzisz jaka platforma dominuje w CDA, to masz powazny problem okulistyczny.

Dominuje... i jak długo będzie jeszcze? Biorąc pod uwagę wasze tendencje, równie dobrze za rok możecie pisać o tenisie(jeśli będzie super popularny). Bo to też gra i też są w niej gracze.

No jasne, w koncu rok temu pisalismy o curlingu. Fajnie miec pretensje o to co MOZE byc za rok... Siadaj pala., bo za rok pewnoe bedziesz sie zle uczyl...

Te 15 zl to nie jalmuzna dla nas, wiec jesli uwazasz, ze za efekt naszej pracy nie warto ich dac, to prosze bardzo.

Wasza praca może i jest tego warta, problem w tym że straciłem na nią ochotę.

To nie dawaj, co ja poradze.

Mówisz proszę bardzo, ale jeśli wkurzyliście troszkę więcej starych czytelników, niedługo będziecie pisać o handheldach i komórkach.

No to bedziemy.

Nazwalbym cie glupkiem, ale to chyba ciagle bylby komplement.

Powiedziałbym "********* *********** ****** **** ty kretynie", ale pisałbyś że to ja sprowadziłem dyskusję na poziom rynsztoka i nie umiem dyskutować.

Wiesz, metoda "nazwalbym sie sk***nem ALE TEGO NIE ZROBIE, bo taki dobrze wychowany jestem" jest stara jak swiat. Albo cos mowisz, albo nie mowisz, a nie tak.

"A jak ci komercja smierdzi to wywal ze swej szafy wszystkie ciuchy z metkami, a rodzicom powiedz, ze zarabiajac na zycie "sprzedaja sie korporacjom" czy jak tam uwazasz i zeby sie zwolnili. Po czym sam zabierz sie do NIEKOMERCYJNEJ pracy, a bedziesz mial wowczas moralne prawo zadzierac nosa i snuc rozmaite porownania."

Nic nie wiesz o mnie, ani o moich rodzicach (no, chyba że już mnie po IP znaleźliście i jutro obudzę się z gumowym kurczakiem zamiast knebla) więc miło by było gdybyś nie wypowiadał się na temat na który nie masz żadnego pojęcia...

Moglbym odpowiedziec ci dokladnie to samo na twoje zarzuty. Ale ekstrapolowalem, ze a) nie zarabiasz, B) twoi rodzice gdzies pracuja, a ze latwo obecnie pracowac dla zachodnich korporacji/wlascicieli to pewnie trafilem, c) masz jakies "komercyjne" ciuchy i produkty w pokoju. Trafilem? A jesli tak, to czy nie mam racji?

I co innego jest pracować dla Pepsi, a co innego jest pracować dla Pepsi, ale zdradzić dla Coca-Coli gdy tylko zaoferują wyższą stawkę.

hehehe. Po pierwsze nadal pracuje dla Pepsi, a po drugie to sie nazywa "zmienic prace na lepsza/lepiej platna" i nie widze w tym nic nagannego.

Spoko jestem w stanie zrozumieć, że takie są prawa rynku, ale w tym wypadku prawem rynku jest też to że nie kupią was niezadowoleni zmianą.

Ci SKRAJNIE niezadowoleni. Ale prawda jest, ze maja nas prawo NIE kupic. Akceptujemy to. :)

Bo sa dwie. Kiedys tez byly dwie i do tego wrocilismy, z uwagi na mniejsza ilosc listow i ich poziom. W tym temacie pretensje mozecie miec TYLKO do siebie, ze wam sie nie chce listow/majli do AR slac. Rownie dobrze mozecie miec pretensje do nauczyciela, ze wam stawia jedynke jak oddajcie czysta kartke na sprawdzianie.

Po części to też wasza wina i przez tą akcję "CDA się uspołecznia" - po co (np.) mam pisać do ciebie maila, skoro odpowiadasz na forum?

Nie no, dobre. Po co mam odwiedzac matke, skoro moge z nia pogadac przez telefon? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe. Po pierwsze nadal pracuje dla Pepsi, a po drugie to sie nazywa "zmienic prace na lepsza/lepiej platna" i nie widze w tym nic nagannego.

Pracujecie dla Pepsi, ale dosładzacie ją tak aby przypominała Coca-Colę. Wrrr... a ja lubiłem Pepsi!

Wiesz, metoda "nazwalbym sie sk***nem ALE TEGO NIE ZROBIE, bo taki dobrze wychowany jestem" jest stara jak swiat. Albo cos mowisz, albo nie mowisz, a nie tak.

Stara jak świat, ale prawdziwa - właśnie dlatego zagwiazdkowałem całe słowa, a nie tylko ich część, aby nie obrażać Ciebie ale żeby zwrócić uwagę na dość bezpodstawny atak. Głupku. : P

A jesli tak, to czy nie mam racji?

Nie masz racji, że pieniądze są w życiu najważniejsze. (choć ja nie z tych co tu zaraz wyskoczą z miłością ;), pieniądze sobie cenię a jakże bardzo wysoko. Szczególnie w dużych ilościach.) Sprzedawanie się w dzisiejszych korporacjach, to niemal jak kolaboracja (w wyższych szczeblach) a wy coś takiego poniekąd urządziliście. Owszem nie przeszliście wszyscy do pseudo konkurencji, ale zamiast strzelać w szwabów chodzicie do nich na kawkę.

Trafiłeś co do punktu c

Nie mam wam tego za złe, najpewniej musieliście to zrobić... ale straciliście czytelnika. (nie, nie oczekuję lamentu za mną)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Kilka słów odnośnie nowego CDA:

Kupuje, otwieram a tu bach... moje pisemko zaczyna się od 35 strony...

Nie zdążyłem przebrnąć przez cały wątek ale czy taki błąd już się komuś powtórzył, czy być może mój numer jest jedyny i niepowtarzalny? :wink:

W sumie spoko ale jednak trochę mi żal braku recenzji Mass Effecta 2, zapowiedzi Wiedźmina itd... :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bez zbędnych ceregieli mówię że CDA schodzi na psy:(:(

I nie chodzi o recenzje gier konsolowych ale o brak WIELKIEGO GAMEWALKERA, oraz KROWY z NA LUZIE. BArdzo mi tego brakuje. Na pochwały natomiast zasługuje strona 8 z ramką NOWE NA RYNKU.

Oczywiście zdaje sobie sprawę że możecie się ze mną nie zgadzać ale teraz mam ogromny dylemat... czy dalej kupować CDA. Jednak poziom recenzji(oprócz ME2) trzyma poziom. A "recenzja" ME2 to nie recenzja tylko bardziej "zapowiedź". A pełniaki to poezja. Nie zostaje nic innego jak kupować CDA dalej:D:D:D

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Kilka słów odnośnie nowego CDA:

Kupuje, otwieram a tu bach... moje pisemko zaczyna się od 35 strony...

Nie zdążyłem przebrnąć przez cały wątek ale czy taki błąd już się komuś powtórzył, czy być może mój numer jest jedyny i niepowtarzalny? :wink:

W sumie spoko ale jednak trochę mi żal braku recenzji Mass Effecta 2, zapowiedzi Wiedźmina itd... :sad:

Odeslij do nas, to wymienimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...