Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawas2004

World of Warcraft

Polecane posty

[uPDATE] - jedno zaproszenie wraz z pre-paidem na dwa miesiące zostało już wysłane. Pozostało jeszcze jedno!

Oferta dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z World of WarCraft lub założyły konto ale nie później niż po 12 listopada. (to nie jest oferta dla osób wracających do WoW)

Zaproszenie Recruit a Friend + dodatkowe dwa miesiące opłacone przeze mnie!

Co to jest to cale Recruit a Friend?

Recruit a Friend polega na wysłaniu zaproszenia przez osobę już grająca do osoby, która konta WoW jeszcze nie posiada (lub założyła konto po 12 listopada).

Akceptacja zaproszenia upoważnia osobę zaproszoną do ściągnięcia WoW Starter Edition (nieograniczona możliwość gry pustacią do 20 poziomu - max level to 90)

Następnie osoba zaproszona musi dokonać aktualizacji konta do wersji pełnej (musi zakupić grę i aktywować klucz) co upoważnia tą osobę do kolejnych 30 dni gry za darmo. Warto zwrócić uwagę na to, iż kupując WoW dostajemy oryginalnego WoW + dodatki The Burning Crusade, Wrath of the Lich King oraz Cataclysm, i to wszystko za ~50 PLN

Gdy ja dostane potwierdzenie, że osoba zaproszona aktywowała pełną wersje gry to dodatkowo prześlę klucz prepaid na 60 dni, tym samym osoba zaproszona będzie mogła grać kolejne 2 miesiące nie wykładając ani grosza (poza zakupem samej gry oczywiście)

Tym samym osoba zaproszona ma 90 dni gry za darmo

Oprócz dwóch miesięcy gry opłaconych przeze mnie są jeszcze dodatkowe bonusy wynikające ze wspólnej gry rekrutującego z rekrutem (miedzy innymi 300% bonus do zdobywanego doświadczenia!)

Teraz o tym co ja z tego mam.

Nagrodę w grze (mount lub vanity pet) za to iż znalazłem kolejna osobę chętną do gry w WoW.

W sumie już trzy cztery osoby na tym forum skorzystały z mojej oferty (dokładnie takiej samej). Jedna mniej więcej 4 lata temu, dwie osoby 3 lata temu (post 502, strona 26 w tym wątku) i jedna parę dni temu. Jako, że nagrody za rekrutacje się zmieniają to i ja odnawiam swoja ofertę.

Jeśli jesteś zainteresowany/a moją ofertą i chcesz rozpocząć przygodę z WoW to proszę o kontakt po przez prywatną wiadomość na tym forum. Jeśli są jakieś wątpliwości to proszę pytać, a ja postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Na kilka pytań odpowiem już teraz:

1) Tak, jestem gotów stworzyć nową postać w celu wspólnego levelowania (są pewne ograniczenia ? jeśli Horda, to tylko realm Draenor, jeśli Alliance to każdy realm tylko nie Burning Legion)

2) Nie mam preferencji co do nowej postaci wiec mogę grac tankiem, healer albo DPS ? cokolwiek będzie bardziej przydatne

3) Nie, nie oferuje zadnych dobr wirtualnych w grze (w tym zlota) ? oferta ogranicza sie do pre-paida

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i nikt nie może na nie odp ;/ ;/ ;/ ;/

Mam wersje trial ściągniętą za friko zdobyłem 20 lv i stw że chce grać dalej pytanie jak kupie prepaida na allegro to czy bede mógł grać swoją postacią i czy wogóle da sie tak upgrejdować wersje czy musze kupić wersje pudełkową i wtedy dopiero coś działać ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość radzę pamiętać, że od takich pytań jest dział Pomocna Dłoń, od biedy odpowiedni temat w Dyskusjach o Grach. Tutaj tylko umawiamy się na wspólną grę i/lub dyskutujemy o wspólnych rozgrywkach forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje osoby która wyśle mi RAF-a. Od siebie daje ulepszenie gry do pełnej wersji w najbliższym czasie wykupienie abonamentu. Także stratny nie będziesz :)

Czego oczekuję ?

-komunikatywności ( przede wszystkim teamspeak )

-pomocy w postaci golda

-pomocy w lvl-owaniu postaci ( najprawdopodobniej dwóch ) Serwery Burning Legion i Defias Brotherhood

-pomocy w poznawaniu różnych aspektów gry

-gildii która będzie miała dla mnie miejsce, mili i przyjaźni ludzie chętni do wspólnego grania

- jeśli osoba się sprawdzi zapewniam 2 kolejne RAF-y od moich znajomych

Kontakt :

GG: 8959755

e-mail: lkm96k@gmail.com

Przy wysyłaniu e-maila w treści proszę podać terminy, które do expu by Wam pasowały (jak dla mnie w weekendy). Jeśli ktoś już RAF-ował proszę wysłać liczbe godzin w które uda nam się wbić max lvl i jak ten proces będzie przebiegał. Jeśli chodzi o termin to ja najprawdopodobniej chciałbym zacząć już dziś wieczorem. Także ten pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gildii na Burning Blade. Nie mogę znaleźć spisu polskich gildii, kiedyś, pamiętam, krążył taki w sieci.

Nie gram już hardkorowo, więc szukam ekipy przyjmującej też "każuali" :P Na rajdy chętnie się wybiorę, po prostu nie jestem osobą, która raszuje do max levelu po premierze dodatku itp, gram na spokojnie, po prostu lubię mieć się do kogo odezwać ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na serverze Burning Legion? Po pół roku przerwy wróciłem i mi sie gildia sypła i nie mam z kim grać. id: Massinio#2968

Jak ktos gra na innym serverze to tez mnie dodajcie wtedy tez zawsze można zrobić jakiegoś dunga czy coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kupilem sobie ostatnio wowa :)

ten battlepack czy cos takiego z dodatkami

sklonil mnie do tego rockalone2k (taki pan z broda madry jest)

mam nadzieje ze mimo wiedzy pozyskanej od tego pana ktos jeszcze bedzie chcial mnie szkolic

szukam gildii albo grupy czy czegos

ps mama oplaca mi abomanent

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Grzegorz mam 17 lat i proponuję wspólną zabawę na RaF-ie odemnie.

RaF 300% więcej expa ze mną w party i takie tam.

Proponuję także ładne oferty na WoW-a oraz kody zniżkowe.

Preferuję skype/ts3.

Na koniec dodam że gram na serweże Burning Legion w Alliance.

Chętnych zapraszam na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do wspólnej gry.

Najlepiej nowych graczy którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z WoW'em.

Mogę wysłać RAF'a (opcja dla nowych kont) co znacznie zwiększy szybkość levelowania.

#Aktualnie gram w Hordzie (Burning Legion / Vek'nilash)

Wymagania:

- wiek najlepiej 16+

- czas i chęci do gry

- TS3 / Skype

Jeżeli chodzi o mnie to w WoW'a gram od 2006 roku do chwili obecnej.W razie pytań dotyczących klas/profesji bądź też samej gry chętnie udziele odpowiedzi.

Battletag: ShodanPL#2887

GG: 7544426

Skype: shodan_pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym rozpocząć rozgrywkę w tej grze. Prosiłbym o krótki opis jak to wygląda. Wiem, ze jest abonament ok. 50 zł, ale słyszałem, ze do 20 lvl jest za darmo. Słyszałem też, że są serwery, na których nie trzeba płacić w ogóle za grę. Jak to z tym wszystkim jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiesz, jest wiele gier MMORPG w modelu F2P, gdzie zamiast abonamentu masz nieobowiazkowe mikrotansakcje. Mozesz wyprobowac chocby Guild Wars 2, Star Wars The Old Republic, Aion, Secret World i wiele, wiele innych. WoW jest fajny, ale za te jego fajnosc placi sie abonamentem, ktory sprawia, ze od wielu lat ten tytul jest wciaz rozwijany, a przy okazji zmniejsza ilosc niedojrzalych smarkaczy grajacych w WoWa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem od Blizz cyfrową wersję World of Warcraft Battle Chest ( już dawno polowałem na ten zestaw ale zawsze mieli mało sztuk za 30 zł ) i szukam serwera na którym gra najwięcej ogarniętych rodaków. Dobrze, że zajrzałem wczoraj na pocztę, bo wszystko zostało dzień wcześniej aktywowane i abonament odlicza dni do końca :) Do 26 września mam nadzieję, że uda mi się zwiedzić przynajmniej część tej wspaniałej gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A gdzie upolowales Battle Chesta za 30 zl? Nie wiedzialem, ze w sklepie Blizza za tyle chodza klucze na niego...

Co do serwerow, to podobno najwiecej Polakow jest na Burning Legion, chociaz ja akurat nie traktowalbym tego jako zalety... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...