Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawas2004

World of Warcraft

Polecane posty

Szukam osób do wspólnej gry na globalu (Burning Legion EU) po stronie Hordy

W WoW'a gram już 4,5 roku + trochę na privach (Avalon) przez ten czas dorobiłem się sporo postaci na 85 levelu oraz doświadczenia w levelingu. Aktualnie grywam PvP, oraz czasami Raid/HC. Szukam osób które dopiero zaczynają swoją przygodę, jak również tych którzy chcieliby razem porobić BG'ki oraz złożyć fajną grupkę na Arene/Raidy.

Jedynym zastrzeżeniem jest kultura, oraz posiadanie mikro.

Mogę również zaoferować komuś Scroll of Ressurection bądź RAF'a.

Osobą które dopiero zaczynają swoją przygodę służę pomocą co do postaci, ciuchów oraz ewentualnie pomoc w questach (lekki boost).

GG: 7544426

Skype: shodan_pl

Pozdrawiam, Bartek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Przyjmę Scroll of Resurrection (zwój wskrzeszenia)! Planuję wykupić 30 dniowy prepaid, co oznacza że w zasadzie za nic (kilka minut fatygi) dostaniesz specjalnego mounta, a ja za to będę miał postać na 80 poziomie oraz 7 dni darmowej gry. Konto mam nieaktywne od 5 miesięcy. Więcej informacji mogę udzielić przez pw. Proszę o kontakt tutaj albo na xfire.

@edit

Oferta już nieważna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyjmę Scroll of Resurrection (zwój wskrzeszenia)! Planuję wykupić 30 dniowy prepaid, co oznacza że w zasadzie za nic (kilka minut fatygi) dostaniesz specjalnego mounta, a ja za to będę miał postać na 80 poziomie oraz 7 dni darmowej gry. Konto mam nieaktywne od grudnia. Więcej info na priv :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[background=rgb(25, 14, 8)]Szukam osób do wspólnej gry na serwerze #Burning Legion EU[background=rgb(25, 14, 8)]# po stronie Hordy.

[background=rgb(25, 14, 8)]Mogę zaoferować pomoc przy robieniu questów, jak również odpowiedzieć na pytania dotyczące gry.

[background=rgb(25, 14, 8)]Fajnie byłoby zabrać grupkę osób do wspólnych BG/HC i Raidów.

[background=rgb(25, 14, 8)]Aktualnie grywam Priestem w Holy/Disc i Paladynem Prot/Retri.

[background=rgb(25, 14, 8)]Po więcej informacji GG albo /w w grze.

[background=rgb(25, 14, 8)]Nick: Shoodan

[background=rgb(25, 14, 8)]GG: 7544426

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, gra nadal jest świetna, oczywiście mowa tylko o publicznych serwerach.

Polecam zakup podstawki + pierwszego dodatku (TBC) wraz z którym otrzymujesz 30 dni czasu gry (wszystko razem - to jest tzw. Battlechest). Jak Ci się spodoba, to możesz przedłużyć sobie czas gry + dokupić resztę dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: Jest jeszcze sens zaczynania gry w Wowa?

Jasne, a czemu nie ? Sam gram nową postacią od pół roku. Wcześniej grałem chyba z 6 lat temu :0 Lubie pandarie i trochę żałuje że nie miałem okazji poczuć klimatu WOLK oraz Cata. Teraz szybkie przechodzenie tych instancji to nie to samo. No ale wracając do tematu to zacząć warto. Na globalu dalej jest sporo osób :) więc raczej ze znalezieniem guildii i kompana do q nie będzie problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli teraz chciałbym zaczać grać w Warcrafta, to co muszę wykupić? Battlechesta, odrazu MoPa czy jak to jest? I Prepaid tylko wydłuża ważnośc konta?

Przyznam szczerze, że przez te 20 lvli na trialu w żadnym mmo nie bawiłem się tak dobrze xd. Gra na sunwellu to chyba tylko strata czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja też miałem triala, ale przy próbie łączenia się do WoW'a pokazywało mi promocja 75% na Battle chesta (automatycznie dostajesz 30dni grania) i wyszło jakieś 3.75euro można płacić PayPalem, w pudełku bez promocji kosztuje jakieś 50zł, tutaj masz ok 15zł. Nie wiem czy Tobie też oferowali....

BattleChest posiada podstawkę i 2 dodatki Burning i WotLK. Więc spokojnie możesz pograć do 80lvl i masz 30dni, Potem to już musisz kupić Cataclysm i Pandarię, tylko że te dodatki nie dają już 30dni grania, więc czeka Cię wydatek na pre-paid.

Gram pierwszy raz - 33lvl Hunt

A i na Sunwellu miałem lagi ściny na BG a tu wszystko na max detalach perfekt . Polecam xD

Jak coś to pytaj , tu lub w grze. ja gram na http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Reddzik/simple

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem oszczędzać po co płacić drożej.

Nie, każdy dodatek oferuje to co oferuje, nie kupisz Cata nie będziesz miał limitu do 85lvl , nie będziesz mógł skorzystać profesji Archeologia itd , nie kupisz Pandy, nie będziesz mógł grać klasa Monk/Mnich, limit się zwiększa do 90lvl jest nowy content itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm co do neta mam umts/hdspa+ i mam ping najniższy 86ms a średnio ok 96ms- obojętnie czy questy czy insta czy bg. Na luzie wszystko działa. np na privie taki Sunwell miałem większy ping, ścinki na BG. Więc nie tylko internet, ale serwer też ma znaczenie, w końcu tu za to płacimy grube pieniądze, to różnice widać. Zresztą tu gadamy o globalu a nie o privach.

Dokupię kiedyś antenę i podłączę do modemu i będzie jeszcze lepszy sygnał.

Taki sam mam ping w Diablo3. A speedtest pokazuje ping w okolicach 60ms.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z World of WarCraft lub założyły konto ale nie później niż po 12 listopada. (to nie jest oferta dla osób wracających do WoW)

Zaproszenie Recruit a Friend + dodatkowe dwa miesiące opłacone przeze mnie! (dla dwóch osób)

Co to jest to cale Recruit a Friend?

Recruit a Friend polega na wysłaniu zaproszenia przez osobę już grająca do osoby, która konta WoW jeszcze nie posiada (lub założyła konto po 12 listopada).

Akceptacja zaproszenia upoważnia osobę zaproszoną do ściągnięcia WoW Starter Edition (nieograniczona możliwość gry pustacią do 20 poziomu - max level to 90)

Następnie osoba zaproszona musi dokonać aktualizacji konta do wersji pełnej (musi zakupić grę i aktywować klucz) co upoważnia tą osobę do kolejnych 30 dni gry za darmo. Warto zwrócić uwagę na to, iż kupując WoW dostajemy oryginalnego WoW + dodatki The Burning Crusade, Wrath of the Lich King oraz Cataclysm, i to wszystko za ~50 PLN

Gdy ja dostane potwierdzenie, że osoba zaproszona aktywowała pełną wersje gry to dodatkowo prześlę klucz prepaid na 60 dni, tym samym osoba zaproszona będzie mogła grać kolejne 2 miesiące nie wykładając ani grosza (poza zakupem samej gry oczywiście)

Tym samym osoba zaproszona ma 90 dni gry za darmo

Oprócz dwóch miesięcy gry opłaconych przeze mnie są jeszcze dodatkowe bonusy wynikające ze wspólnej gry rekrutującego z rekrutem (miedzy innymi 300% bonus do zdobywanego doświadczenia!)

Teraz o tym co ja z tego mam.

Nagrodę w grze (mount lub vanity pet) za to iż znalazłem kolejna osobę chętną do gry w WoW.

W sumie już trzy osoby na tym forum skorzystały z mojej oferty (dokładnie takiej samej). Jedna mniej więcej 4 lata temu i dwie osoby 3 lata temu (post 502, strona 26 w tym wątku). Jako, że nagrody za rekrutacje się zmieniają to i ja odnawiam swoja ofertę.

Jeśli jesteś zainteresowany/a moją ofertą i chcesz rozpocząć przygodę z WoW to proszę o kontakt po przez prywatną wiadomość na tym forum. Jeśli są jakieś wątpliwości to proszę pytać, a ja postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Na kilka pytań odpowiem już teraz:

1) Tak, jestem gotów stworzyć nową postać w celu wspólnego levelowania (są pewne ograniczenia ? jeśli Horda, to tylko realm Draenor, jeśli Alliance to każdy realm tylko nie Burning Legion)

2) Nie mam preferencji co do nowej postaci wiec mogę grac tankiem, healer albo DPS ? cokolwiek będzie bardziej przydatne

3) Nie, nie oferuje zadnych dobr wirtualnych w grze (w tym zlota) ? oferta ogranicza sie do pre-paida

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...