Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawas2004

World of Warcraft

Polecane posty

Gość zawas2004

No niestety... prawie we wszytkich MMORPG'ach (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) jest abonament. No jezeli chcecie potracic troche czasu, expowac bez sensu, zrobic ze 4 questy to zapraszam do gry MU. Ale nieodbiegajmy od tematu. Jezeli chcecie zobaczyc co w tej grze mozna zrobic to zapraszam doFAQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wybrał jednak WOW. Gdyby abonament był stosunkwo niski, może bym zrezygnował z innych rzeczy(CDA :!: :?: :cry: ) i zaczął grać w niego. W końcu mam prawie wszystkie gry Blizzarda, czemu nie miałbym mieć i tej? W końcu zapowiada się znakomicie. Gdybym miał już grać to na bank dałbym znać by założyć jakiś Zespół/Klan/Team czy coś w tym stylu, ale nieduży... Grałbym bankowo Człowiekiem o profesji Wojownik :twisted: . Pozdrowienia dla innych WOWmaniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tą grę czekam już Bóg wie ile czasu... Miała powstać jeszcze przed Warcraftem 3. Ja chyba wybiorę sobie Człowieka maga, nad płcią się jeszcze nie zastanawiałem :twisted:. ja nie wiem jak można bardziej od tego lubić jakieś tam Matrixy czy inne khmm... Ja będę w to grał nie zależnie od wysokości abonamentu. A podobno ma być w okolicach 8 dolców, ale ja tak tylko słyszałem więc nie przyjmujcie sobie tego do serce. Premiera w Europie ma być dopiero na początku przyszłego roku :/

Może mówmy sobie tutaj jakimi postaciami będziemy grac i podawajmy sobie ich nicki, zawsze lepiej się gra z rodakiem ;) ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ?Sotha_Sil?

Dla niektórych krajów mogą zniżyć cenę, po to by grało więcej osób.

NP:

Abonament 40zł/miesiąc - grałoby z miasta xxx np. 200 osób co daje 8000zł na miesiąć.

Abonament 20zł/miesiąc - wzrosła by ilość graczy do np 450 osób co daje 9000zł miesięcznie.

To tylko taki głupi przykład, ale możliwe, że coś podobnego mogliby zrobić. No i jeszcze gdyby zmniejszyli abonament, więcej osób kupiło by WOW więc też by Im się opłacało.

A tak przy okazji. To bym jakimś czarodziejem grał. Chyba człowiek : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *Splinter*

Ahh ja też czekam na tą cho.... gre ale jeszce nie wyszła :( a jeśli zapisy będą płatne to sie wkurze tylko bogacze bedo grać :? a tam ja coś wymyśle by grać :roll:. Emmm... Ja bede grać elfem Płeć mężczyzna(a jak że inaczej :evil: ) Bede mieć nick Samanoske (jeśli go przedemną nie zajmą :( ) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft to MMORPG. A wiekszość gier tego typu wymaga uiszczenia abonamentu. Oczywiscie są tutuły niekomercyjne, np. Tibia,ale w przypadku tej produckcji bym na to nie liczył :wink:

Na obnizenie abonamentu bym nie liczył. Abonament jest wszedzie tak sam. Więc jezeli wyniesie on np. 10 dolarów, to w Polsce bedzie to również 10 dolarów. Podejrzewam jednak, ze bedzie to wiecej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shinobi

Eechh pograłbym sobie w to gdybym miał forse. No i ciekawe czy w Polsce w ogóle to wydadzą (nie tak jak np. Star Wars Galaxies). Chociaż tak na prawdę wolałbym martwe niestety Warhammer Online :( A w WoW najchętniej pograłbym orkiem :) Moja ulubiona rasa ze wszystkich warcraftów. Lok tar Ogar wojownicy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament będzie wynosił 15$ to znacznie więcej niż się spodziewałem. 23 listopada wychodzi w Ameryce. W polsce wydadzą ale chyba nie po polsku. Gdyby nie miało być wydane do na stronie cdprojektu nie dawali by prawie codziennie newsów o tym ;) Mam nadzieje, że u nas wydadzą na Boże Narodzenie, ale na to są małe szanse :( Taureni będą mieli już wierzchowce. Będą jeździć na Bestiach kodo :D I wreszcie blizz opublikował cechy rasowe... Ja już myśle nad założeniem jakiegoś klanu... Czy byłby ktoś chętny do pomocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że opłacasz abonament z klanoweo budżetu? :) To jakieś 50 zł/miesiąc, ja odpadam. Co do spolszczenia gry. Po co? Przecież i tak gra toczyć się będzie na anglojezycznych serwach, a ludzie grający albo będą znać angielski, albo się z nikim nie dogadają :) Tak więc skoro już znasz angielski, to po co Ci Polska wersja :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm wsumie to mozna podzielic sie z qmplem kosztami abonamentu i niech 2 osoby graja na 1 koncie, blizzard nalozyl limit bodajze 5 postaci na konto wiec niema problemu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sir Ziemlana
(...) Ja już myśle nad założeniem jakiegoś klanu... Czy byłby ktoś chętny do pomocy?

Ja chętnie klan założę, ale raczej będę grał Elfem-Druidem. Z drugiej strony zastanawiam się nad Człowiekiem-Wojownikiem ... #-o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście będę z pewnościa orkiem-szamanem i chętnie bym się przyłączył do jakiegoś klanu.

Ale abonament bedzie niestety drogi bo:

obecny abonamęt (zapowiadany)w sumie nie jest taki zły (12.99 euro najdrozej miesięcznie) bo złotówka jest dość mocna i nie wychodzi to drogo.

Wydaje mi się jednak ,że kiedyś (zapowiadają ze niedługo) moze ona osłabnąć. Wniosek: miesięczna danina może nas wynieść drożej niż te przewizywane nieco ponad 50 złociszy (choć oczywiście nic nie jest pewne).

Mimo to jednak chętnie się zagłębie w ten swiat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDP powiedziało co nieco o abonamencie:

"Firma CD Projekt ma dobrą informację dla wszystkich zainteresowanych grą World of Warcraft. W odpowiedzi na duże zainteresowanie graczy, w sprzedaży pojawią się tzw. karty pre-paid, którymi będzie można opłacać abonament za grę.

Karty typu "pre-paid" (popularnie zwane zdrapkami) są alternatywnym

sposobem płacenia za abonament i umożliwiają zabawę również tym osobom, które nie dysponują kartą płatniczą. Każda karta umożliwi (przedłuży) grę w World of Warcraft przez 2 miesiące. Karty pre-paid pojawią się w sprzedaży około dwa tygodnie po premierze gry i będą dostępne na stronie firmy CD Projekt w cenie 109 PLN (+ koszty przesyłki). O szczegółach dotyczących zakupu kart poinformujemy wkrótce."

Z tego co słyszałem, to w wersji polskiej jest miesiąc gratis na początek (w USA ponoć dwa), co oznacza, że w ciagu pierwszego miesiąc trzeba bedzie wydać minimum 300 zł - nie dla mnie :) Chętnie jednak poczytam sobie opowieści graczy, którzy mogą sobie na to pozwolić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to w wersji polskiej jest miesiąc gratis na początek (w USA ponoć dwa)

Ciekawy jestem czym sie kierowali panowie, ktorzy tak zadecydowali bo mi to sie kloci z prawami logiki...ekonomicznej - biedniejszym dokopac, pomoc bogatszym (niekiedy co prawda pomaga, ale prowadzi do monopolu... zreszta mniejsza z tym)... moze chca po prostu mniej zarobic, ewentualnie pogorszyc sobie reputacje.

300zl na miesiac... z takiej kwoty niektorzy musza sie utrzymac przez miesiac... :? Myslal tu juz ktos o jakiejs petycji :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 zł w ciagu pierwszego miesiąca, potem już ok. 120 zł za dwa miesiace (bo z przesyłką). A petycja nic nie da - to jest cena odgórna dla edycji europejskiej i ten jeden miesiąc zamiast dwóch też. W całej Europie abonament ma wynosić bodaj 13 euro miesięcznie, co daje za dwa miesiącem 26 zł - na nasze to będzie coś ok. tych 105 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, to kto gra w EU Open Beta?? jak cos moj nick to "Ureth" i gram na Servie oznaczonym numerem "25" Oczywiscie Alliance. Krasnolud Hunter (10lvl w tej chwili). Gre prawdopodobnie kupie i bede oplacal abonament tak jak kupuje CDA od 97r.

pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ping jak zwykle im niższy tym lepiej, ale nie ma przelicznika predkości łącza na ping, bo to jeszcze zależy od serwera. Oficjalnie wystarczy standardowe łącze modemowe, czyli 56 kbps - jednak nie ma sensu grać na modemie, bo to bedzie majatek, tak więc 128 powinno wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz takie łącze, to mozesz sobie zrobić sieć w domu na trzy kompy i grać z kumplami razem w WoW :) A te pingi mogą wynikać z jakości serwa lub być spowodowane przez Twojego operatora. Masz przypadkiem może łącze radiowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yelonek

W najbliszym czasie mam zamiar pocinać w WoW'a, ne wiem tylko czy na PvP (totalny brak klimatu) czy na RP (klimat jest, ale akcji mało). Pytanie tyczy się jednka czego innego:

Czy jeśli założy się party/team to czy osoby w nim mogą być z różnych stron barykad? Osobiście na bank będę grał taurenem, natomiast kumpel będzie pocinał Night Elve i zastanawiamy się czy jest możliwość ząłożenia takiego party? Na żadnym forze akurat odpowiedzi na to nei nzaleźliśmy, ale ludzie co grają wyraźnie nie próbowali (zazwyczaj gdy był ktoś z innej strony barykady to zwyczajnie kończyło się to rzeźką). Więc ktoś wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .Xaos
W najbliszym czasie mam zamiar pocinać w WoW'a, ne wiem tylko czy na PvP (totalny brak klimatu) czy na RP (klimat jest, ale akcji mało).

Ja odskoczylem na chwile z Cho'Galla (PvP fr) i zrobilem sobie krasnoluda wojownika na Earthen Ring (RPG). Posiedzialem nad nim przez pare leveli i... sie zawiodlem. Nie wiem, moze pechowo trafilem, moze jeszcze nie ta strefa, ale gracze spotkani tamtego dnia byli rownie wczuci w swe postaci jak zelbetonowe kloce. Wiec zrobilem sobie przerwe, moze potem obczaje pod tym katem Feathermoon tudziez Argent Dawn, ale na razie radosnie eksploduje ludzi w Hillsbrand.

Pytanie tyczy się jednka czego innego:

Czy jeśli założy się party/team to czy osoby w nim mogą być z różnych stron barykad? Osobiście na bank będę grał taurenem, natomiast kumpel będzie pocinał Night Elve i zastanawiamy się czy jest możliwość ząłożenia takiego party? Na żadnym forze akurat odpowiedzi na to nei nzaleźliśmy, ale ludzie co grają wyraźnie nie próbowali (zazwyczaj gdy był ktoś z innej strony barykady to zwyczajnie kończyło się to rzeźką). Więc ktoś wie?

Nie, niestety nie macie szans na stworzenie wspolnego party. Co gorsza - nie macie nawet mozliwosci porozumienia sie, wiec whisperujac do siebie bedziecie jedynie widziec obcojezyczny belkot. Podobno kiedys w przyszlosci ma istniec mozliwosc nauczenia sie Common u jakiegos wysoko-poziomowego NPCa, ale jest to odlegly majak, szczegolnie biorac pod uwage, ze Blizzard ma wprowadzic system Honoru, klasy Hero i co najwazniejsze - Battlegrounds (nie liczac nieustajacego poprawiania drobnych bugow i 'tuningowania' klas postaci). Jedynym srodkiem komunikacji miedzy-fakcyjnej sa emotikonki, ale to raczej kiepskie wyjscie - chyba, ze macie ochote sie pobawic w taki dramat niezrozumienia na RPGu, Wasza wola. Jak juz to polecam korzystanie np. ze Skype'a w trakcie gry i problem z glowy. Poza tym zawsze uwazalem, ze latwiej krzyknac do mikrofonu niz szybko napisac 'MORPHUJE GO!'

; )

Pozdrawiam,

.Xs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...