Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

Gram w BETE i gra jest świetna. Na pewno zaraz po premierze wyląduje u mnie w łapach. Jednak bardzo męczy mnie jedna rzecz. Bo pierwszy raz w ogóle w życiu dostałem sie do BETY :) Czy w pełnej wersji będziemy mogli grać na tym samym koncie ? Z wszystkimi osiągnięciami, nagrodami i unlockami, które teraz zdobywamy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mArl0rd

Za itemy tak czy siak niczym nie płacisz, a chwilę czasu na sprawdzenie każdego z nich każdy znajdzie.

Ja gram oczywiście pod nickiem K4cz0r, gram zawsze na [1] serwerze Gnetu, czasem albo go nie widzi u mnie albo jest wyłączony, to gram na francuskich serwerach i3D.net [najlepsze pingi chyba :-)].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplifed - raczej nie gram po to żeby itemy odblokowywać :) Czerpię inne przyjemności z tej gry (więc to nie pytanie retoryczne :P)... Poziomy, itemy same ot tak wskakują, więc nimi nie gardzę ale jednak na tym mi nie zależy (chociaż przeraża mnie myśl, że następny stopień jest za 100.000.000 pkt :O). Tylko, że niektóre gadżety jak miny, ostrzał moździerzy itp. uprzyjemniają grę i szkoda będzie się z nimi nawet na chwile pożegnać. Tyle dobrze, że bardzo szybko się je dostaje, więc nawet reset statów krzywdy nam nie zrobi.

Chociaż uważam, że resetu nie powinno być :) ooo taki przywilej dla nas :P

Jakby ktoś kiedyś mnie gdzieś widział, to gram pod nickiem cArroT<4fUn_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie reset statów po końcu bety?! A już chciałem tę grę kupić (i tak kupię tongue_prosty.gif, ale to był spory plus). Centrum Nawigacji Satelitarnej specjalizuje się w systemach nawigacji satelitarnej oraz w mobilnych rozwiązaniach. Naszym zadaniem jest przede wszystkim dobór odpowiedniego urządzenia do potrzeb potencjalnego użytkownika. Kierujemy się głównie optymalizacją pracy z urządzeniem GPS. Posiadamy wyspecjalizowany personel który odpowie na wszelkie pytania i rozwikła każdy problem. Oznacza to że w odróżnieniu od sklepów komputerowych, centrów handlowych czy innych "nie dla idiotów" w naszej firmie przygoda Klienta nie kończy się na wydaniu paru pudełek "do poskładania w domu". Jeżeli np. sprzedajemy sprzęt z oprogramowaniem na Europę, to oznacza to, że odnajdziecie tam Państwo pełne adresy, a nie tylko "główne drogi Europy".

Mój nick w grze - Szkielet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak przygasić te przegięte HDRy :D ?

nick w grze: S4nch3z (gram medem) :P

Dla osób nie zrzeszonych w Klanach proponuję dopisać w Clan tag "CDAR" będziemy się mogli łatwo poznać na serwerach i stworzyć teamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile: . Też jestem chętny do gry, mam betę na moim PC i na razie to dopiero co zacząłem grać, więc jestem taki żółtodziób jeśli chodzi o sieciowe FPS-y.

Mój nick w grze to: Bad_David010

mogę być assault albo mechanik, ale na razie jestem przekonany bardziej do tego drugiego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G4G.pl, mają 3 serwery, oznaczone kolejno [1] [2] i [3] Ten ostatni to tryb HC. Niestety nie ma szukajki serwerów w becie, musisz szukać "ręcznie".

Chociaż czekaj, można zrobić tak:

.../Moje Dokumenty/BFBC2Beta/GameSettings.ini odpalasz w notatniku i szukasz pozycji "FavoriteGames=" po czym po myślniku wpisujesz to:

G4G.pl hosted by GamesNet.pl [2]; G4G.pl hosted by GamesNet.pl [3];G4G.pl hosted by GamesNet.pl [1];G4G.pl hosted by GamesNet.pl [3];

Powinieneś mieć w ulubionych polskie serwery.

Proponuję abyśmy spotykali i grali na tych polskich serwach ze względu na niski ping serwer oraz włączony PB

serwer z NR 3 to Serwer HardCore

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gra ktoś na PS3? Jeśli tak to zapraszam do squadu;) Na razie gram w demo, mój PSN ID to Dabrus. Możecie mnie zapraszać do znajomych aby łatwo zagrać w drużynie. Tylko zaznaczcie, że jesteście z forum CDA:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie zagram, najczęściej jestem medykiem, ale to zależy od sytuacji. Nie wie kto może, czy jest jakiś limit punktowy, bo nie spotkałem jeszcze nikogo z większym niż 11lvl.

Nick w grze: hitman47ak

Xfire: też hitman47ak

Dodajcie mnie to może jakoś się uda zagrać razem. Spróbuję dzisiaj wejść na te polskie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Bad Company 2 'How not to be a Noob'

http://www.youtube.com/watch?v=jsJwrHIGGnk

Najlepsze jest to, że sam z siebie stosowałem się do wszystkich zasad (w sumie są one bardzo logiczne), prócz jednej... the back button!:P OK, faktycznie byłem trochę n00bem, ale w demie nie było żadnego tutoriala. Polecam obejrzeć ten filmik... dzięki Netratu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam bety na razie, ale jestem chętny na grę w wersję sklepową po wyjściu gry.

Szukać mnie po nicku : Kynareth

Mam nadzieję, że ludzie z tego forum zbiorą się , żeby sobie miło razem pograć ^^ , może nawet jakiś redaktor się dołączy? Kiedy ruchomy obraz w Twoim telewizorze czy innym sprzęcie typu DVD traci płynność i potrzebujesz naprawy skorzystaj z listy branży Dom i ogród. Zlokalizujesz tu specjalistów od naprawy najmniejszego elementu RTV. Wykwalifikowani pracownicy serwisu zadbają o każdy ekran: tradycyjny kineskop, ciekłokrystaliczny LCD czy plazmowy. Zepsuty odtwarzacz CD lub DVD poddany zostanie renowacji lub wymianie.

... lecę do saloniku prasowego kupić nowe CDA bo muszę zobaczyć ocenę nowego BFa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...