Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

heh, a może wcześniej kod, żeby można było betę ściągnąć na kompa i 28 ruszyć z kopyta do testów, a nie wtedy się tym zajmować (ściąganiem)

edit: boli tylko to, że jak ktoś chce oszukać i wyłudzić kod do bety, to żaden problem. Może to oznaczać:

a) że jakoś dice średnio się tym przejmuje;

B) beta będzie dla wszystkich

ale i tak pre order się opłaca, bo pewnie te bronie dwie dostępne u nas reszta dostanie dopiero w DLC- ku jakimś.

Moderatorzy chyba nas tutaj nie lubią za bardzo ;) trupami grożą swoimi.... za dużo L4D chyba :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy nas po prostu uwielbiają ;P ahh te wstawianie ostrzeżeń x]

co do bc2 lubię to ze jest dużo broni do wyboru i to ze można respa mieć na człowieka z drużyny choć to już było w bf 2142 ale mniejszym w stopniu czyli na kapitana drużyny lub na urządzenie

ciekawe kiedy udostępnia pliki do ściągnięcia xD bo już by mogli dać :D

właśnie się dowiedziałem że ea store nie ma kluczy do beta testów

informacje wziąłem z tego sklepu http://www.battlefield.pl/news-2866-%5BAkt..._BC2_na_PC!

a tu macie poprawki jakie zrobili po becie na ps3

http://blogs.battlefield.ea.com/cfs-filesy...taChangeLog.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MLJA dokładnie, masa broni i to od samego początku.... a dodatkowo mapa zbyt duża, żeby za każdym drzewem wpadać na gościa z 2(!) shotgunami w łapie masakrujący całą ekipę...

a co do bety, to będzie dostępna JEDNA mapa, czy ta z BETY PS3 + PC-towa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie najbardziej obawiam tego, ze po smierci pokazuje kolesia(kamera chwile na nim) ktory cie zabil(tak jak w BF:H ;P)... jak nie bedzie sie dalo tego wylaczyc(ustawienia serwera) to sie troche do BF'a zraze ;/ Ale nie zeby w niego nie grac ;P poprostu moje granie snajperem troche straci na wartosci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży rozmiar map robi swoje i po prostu snajper miałby chyba zbyt dużą przewagę. Złe zbalansowanie klas bardzo negatywnie odbija się w grze sieciowej. Dobrze by było jakby się ktoś wypowiedział jak wyglądała beta PS3.

Tu własnie chodzi o tą przewagę ;P trzeba uważać i chować się, żęby cie snajper nie zobaczyl ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GolecWTF a moim zdaniem to dobry pomysł - może nie pod względem realizmu, ale rozgrywki. Grając zwykłym wojakiem... czasami potrafi być frustrujące to, że zostałeś ustrzelony któryś raz pod rząd, a nawet nie wiesz kto do ciebie strzelał i z jakiego kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i z jakiej broni ok ale nie, że pokazuje gdzie jest;P

Mi właśnie o to chodzi żeby ten koleś się musial wysilic i nie latać sobie po mapce na luzie ;P chodzi o to zeby czul ze caly czas jest na moim celowniku :P... W BF2 jakoś nikt na to strasznie nie narzekał ;P

Ale rozumiem ze moze to byc flustrujace ;P I Jak bedzie ta kamerka w BFie to przezyje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy grałem w bf 2142 tez byli tam snajperzy i tez czasem wkurzali ;P ale miało się wtedy detektory wyglądał jak granat dymny lecz miał w sobie jeszcze wykrywacz ludzi x] Gdybyście jednak mimo wszystko wybrali zakup GPS w dużych sieciach, po niskich(?) cenach, to również zapraszamy - uzbroimy te systemy (odpłatnie) w te elementy, których w nich zabrakło (np. uchwyty, ładowarki, odpowiednie oprogramowanie, kable TMC, subskrypcje i upgrade). Nasz sprzęt zawsze jest gotowy do drogi, pracownicy zainstalują do niego mapy dopiero w dniu sprzedaży (Zwykle mapy są ważne przez 1 rok od ich instalacji. Niestety trafiają do nas osoby, które kupiły gdzie indziej GPS niedawno, kilka tygodni, lub miesięcy temu, a już mają nieważne mapy, na skutek ich instalacji przeważnie w dniu przyjęcia do sklepu, a nie sprzedaży) zamontują go, oraz poinstruują użytkownika o tym jak korzystać. Dodatkowo urządzenia zostaną zabezpieczone na wypadek utraty danych i objęte naszą opieką na przyszłość, np. bezpłatną konfiguracją i aktualizacją nowych wersji map (Ważne!!! - bezpłatne usługi nie są wykonywane na poczekaniu, lecz w kolejności zgłoszeń - zwykle w ciągu kilku godzin). W okresach szczególnego popytu na bezpłatne usługi (gdy pojawiają się nowe wersje map) prosimy o uzgodnienie terminu, lub pozostawienie sprzętu na kilka dni. Posiadamy również infolinię gdzie każdy z naszych Klientów dostanie natychmiastowe rozwiązanie problemu, niezależnie w jakiej części świata przebywa Wnioski płynące z doświadczeń z satelitarnymi systemami nawigacyjnymi prowadzą nieuchronnie o wniosku że niezbędny jest ogólnoświatowy cywilny system nawigacji, określany jako Global Navigation Satellite System (GNSS).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była propozycja to ja się piszę na grę z Wami e Betę, a potem na załozenie klanu ;)

cpt. Alexiej a klan tag <Actionum>

Dodajmy siebie do listy znajomych i grajmy razem ;) A i zapomniałbym melduję się jako mechanik i czasem medyk ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zrobić listę (ciągle aktualizowaną) graczy ;) Proponuję też korzystać z jednego tagu ;)

<Actionum>

- cpt. Alexiej

- Mumia

- Vanguarde

- Drake84pl

- KrissXD

- Reon <

- Obi1Kenobi

- Piotrov

- Marminho

- AmplifedPL

- yac00b

- RuhisuXXX

- Hives

- Vlado

- trytPL

- K4cz0r

- cArroT<4fUn_

- Bad_David010

(PISZCIE NA PW TO DOPISZĘ WAS DO LISTY)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorów chyba pogieło...

co było nie tak z moim postem. Może zacznijmy pisać w tym dziale według szablonu??

xx-xx-xxxx xx:xx Serer: xxxxx Nick: xxxxx ???!

"Z tym actionum to mój pomysł :)"

btw. A ja gram tym, który bardziej się przyda w danej chwili. Artyleria snajpera jest niezła ale jednak zwłaszcza w rushu opłaca się zaminować obie skrzynie zająć wyżej upatrzoną pozycję ze snajperką. A jak ktoś się przedrze to buum :)

Jakie serwery zazwyczaj wybieracie? Ja jak już pisałem AMS - Amsterdam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jestem chętny do teamu ... mam 11lvl od początku gram inżynierem lub czasami "komandosem" :P

Postaram się wbijać na serwery co podał hedrox jeśli będzie miejsce.

Pozdrawiam i jestem otwarty na propozycje ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli reflektujesz na wspólną grę zapraszamy na nasz VoIP.

http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windows-...ry-Mumble/11175

Kanał Bad Company 2 powinien byc pierwszy Hasło cda

IP:82.160.83.150

Port:64308

Hasło na server to chyba: drama

Jak gramy to przeważnie siedzimy na Mumble i dowiadujemy się na jakim serwerze jesteśmy, a i gra w teamie jest dużo lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...