Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TigerHellmaker

Doktor Who (1963-)

Polecane posty

@DM

Nie do końca - z odcinkami świątecznymi był akurat taki problem, że w większości przypadków były "świąteczne" tylko z nazwy/pory ich emisji, bo ogólnie najczęściej była to inwazja obcych w święta... i tyle tongue_prosty.gif Tak naprawdę nie wyczuwało się imo bardziej rodzinnej atmosfery niż w innych odcinkach. Może jedynie Snowmeni, najlepszy imo odcinek świąteczny, faktycznie nie był kolejną inwazją obcych a czymś więcej a tak ogólnie... Nah, to, że Jedenasty będzie regenerował akurat w tym odcinku w ogóle mi nie przeszkadza i wydaje się normalnie.

Poza tym:

>zgadnijcie jako trio powróci do DW ^.^

>możliwy, drobny, trolling od wielkiego Moffa (dotyczący regeneracji przy okazji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca - z odcinkami świątecznymi był akurat taki problem, że w większości przypadków były "świąteczne" tylko z nazwy/pory ich emisji, bo ogólnie najczęściej była to inwazja obcych w święta... i tyle tongue_prosty.gif Tak naprawdę nie wyczuwało się imo bardziej rodzinnej atmosfery niż w innych odcinkach.

Szedou, czy my oglądaliśmy te same odcinki świąteczne? biggrin_prosty.gif W The Christmas Carol bardzo uwydatniony był klimat ciepła i rodziny, był happy end, a tekże był morał. Jeśli w tym odcinku nie mogłeś doszukać się dosyć familijnej atmosfery, to prawdopodobnie w The Doctor, the Widow and the Wardrobe powinieneś go już zauważyć. Mnie on w tym epizodzie aż przeszkadzał. :F

Może jedynie Snowmeni, najlepszy imo odcinek świąteczny, faktycznie nie był kolejną inwazją obcych a czymś więcej a tak ogólnie...

Był inwazją pozaziemskiej formy życia na Ziemię, a przy okazji epizodem bardzo ważnym dla wątku głównego sezonu. Z tym, że najlepszy, świąteczny jestem w stanie się zgodzić.

^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest jednak Cristmas Carol, jeśli o świątecznych odcinkach mówimy ;) Najbardziej świąteczna atmosfera, nienajgorszy retelling klasycznej historii i wywalenie w kosmos wszystkich głupot z Fathers day raz na zawsze. Bo jakoś mimo dużo ostrzejszego paradoksu małpki się nie pojawiły. Chyba, że Doc znowu jakąś gwiazdę wysadził...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalenie w kosmos wszystkich głupot z Fathers day raz na zawsze.

Ej, to był fajny i sensowny odcinek. ;_;

Dla mnie najlepszy jest jednak Cristmas Carol, jeśli o świątecznych odcinkach mówimy wink_prosty.gif Najbardziej świąteczna atmosfera, nienajgorszy retelling klasycznej historii

Mnie ta do bólu świąteczna atmosfera właśnie przeszkadzała. Jasne, to jest fajne, ale do pewnego czasu. W The Snowmen mieliśmy to jakby bardziej w tle, klimat był cięższy, znacznie ciekawsza fabuła, lepszy humor i Clara. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTAL NERDGASM! :D

Ta muzyka, ta narracja, to wszystko! :3 Wyśmienity zwiastun! Odcinka rocznicowego naprawdę nie mogę się doczekać. Wymagania fanów zaczynają osiągać niemożliwy wręcz poziom, ale ostatnio w życiu Doctora zdarzyło się wiele niemożliwych rzeczy. ;] Jeszcze ponad miesiąc czekania. ;_; Chyba zacznę odliczać dni do wielkiej premiery. :3

<3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak powinno robić się zajawki - z jednej strony budują dalej hype dotyczący rocznicowego odcinka a z drugiej praktycznie w ogóle nie spoilerują co do jego treści przez ogólną formułę trailera. Dodając do tego wykonanie oraz narrację jest świetnie, wyrobić nie można do premiery :D

@DM

Śmiem wątpić aby jakiekolwiek streamy nie znajdujące się na oficjalnej stronie BBC były legalne, więc powiedziałbym... nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DM, poszukaj info. tongue_prosty.gif

Jeśli miałoby się coś pojawić, to pewnie stosowna notka gdzieś na stronie się pojawi. Choć szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, żeby BBC zdecydowało się na umieszczenie jakiegoś streama.

He, z 10 razy puszczałam sobie ten trailer i dalej napatrzeć się nie mogę. :3 Prawdopodobnie 23-go będę siedziała w mieszkaniu przyjaciółki (dobrze, że chociaż ona ma kanał BBC) i razem z nią oglądała rocznicowy odcinek. Niedługo wszyscy Whovianie oszaleją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 23-go będę siedziała w mieszkaniu przyjaciółki (dobrze, że chociaż ona ma kanał BBC) i razem z nią oglądała rocznicowy odcinek.

;_; Dajcie mi jakiegoś gościa, który pozwoli mi obejrzeć u siebie odcinek rocznicowy, błagam! Czy proszę o tak wiele? Chcę tylko obejrzeć najważniejsze wydarzenie dla sci - fi i popkultury ostatnich lat. T_T

Ah, bonus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, z 10 razy puszczałam sobie ten trailer i dalej napatrzeć się nie mogę. :3 Prawdopodobnie 23-go będę siedziała w mieszkaniu przyjaciółki (dobrze, że chociaż ona ma kanał BBC) i razem z nią oglądała rocznicowy odcinek. Niedługo wszyscy Whovianie oszaleją.

Please, możliwe, że uda mi się na uczelni zorganizować "Day of The Doctor" łącznie z oglądaniem całego odcinka na dużym ekranie. Problem tylko, czy ganiać się ponad 100 km z dekoderem...

hajp hajp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uczelni? Ty już na studiach jesteś?! :O Bój się Bora, bryl![/offtop]

Imo, warto. Jeśli są chętni. U siebie na wydziale mam paru wykładowców, którzy kojarzą DW (planują zobaczyć albo widzieli), więc może przychylniejszym okiem by spojrzeli na osobę, która organizuje ten mały "event". :D

No i, nie oszukujmy się, dziewczyny na to polecą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś trailer kompletnie do siebie nie przekonał. O ile rozumiem zamiar twórców i samo wykonanie trailera, to jego treść do mnie nie przemawia. Nie zmienia to jednak faktu, że czekam na nowy odcinek tak samo jak na nowego Hobbita, czy kolejny sezon Sherlocka. Chętnie zobaczę czym okaże się ta wielka, niespodziewana historia Doctora i jak będą wyglądać zmiany, które mają zostać wprowadzone w serialu.

Zaś jeśli już jesteście przy temacie oglądania z kimś/gdzieś nowego odcinka, to akurat w moim przypadku coś takiego nie przejdzie. A to z tego powodu, że jestem chyba jedynym dziwakiem w moim otoczeniu, który ogląda (o zgrozo...) brytyjskie seriale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś trailer kompletnie do siebie nie przekonał. O ile rozumiem zamiar twórców i samo wykonanie trailera, to jego treść do mnie nie przemawia.

Czego oczekiwałeś? tongue_prosty.gif Mamy wszystkich Doctorów, świetną narrację, rewelacyjną muzykę i masę rzeczy z całej, pięćdziesięcioletniej historii Doctora upakowanych w trwający zaledwie jedną minutę trailer. Przyjrzyjcie się tym wszystkim latającym przedmiotom. :F To naprawdę robi wrażenie! ^^

jeśli już jesteście przy temacie oglądania z kimś/gdzieś nowego odcinka, to akurat w moim przypadku coś takiego nie przejdzie. A to z tego powodu, że jestem chyba jedynym dziwakiem w moim otoczeniu, który ogląda (o zgrozo...) brytyjskie seriale.

Znam to. ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryl - w zasadzie ten Day of the Doctor to nie taki głupi pomysł. Moja plazma 50 cali już się grzeje na to wydarzenie, a w kupie raźniej :D Innymi słowy, nie obiecuję nic na 100%, ale wstępnie byłbym gotów przyjąć kilka osób z warszawy i okolic, z pierwszeństwem zjazdowiczów ofkoz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...