Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sabi

Rozwiązany: Myszka komputerowa do 100zł

Polecane posty

Witajcie.

Ponieważ moja obecna myszka ma już 5 lat i coraz częściej zaczyna sprawiać problemy, zastanawiam się nad kupnem nowej. Niestety, nie jestem zbyt zorientowany w sprzęcie i nie wiem, kupno myszki której firmy i jakiego modelu byłoby najbardziej opłacalne. Gł. zależy mi na tym, aby wytrzymała możliwie jak najdłużej, z kablem, optyczna i w zakresie cenowym do 100 zł (ew. 110) posiadała możliwie dużo DPI. Dodatkowe przyciski są dla mnie zbędne.

I jeżeli nie sprawi to problemu - prosiłbym o adresy sklepów internetowych, nie linki do Allegro.

Od razu dziękuję za wszelką udzieloną pomoc.

Edytowano przez Sabi

Jeśli jesteś graczem to ta mysz powinna być dobra :klikmoj A4Tech wytrzymał ponad 4 lata i nadal działa. ta spełnia twoje wymagania, posiada w miarę duże dpi i tylko 2 dodatkowe przyciski a kosztuje < 100 zł :)

Ja polecam Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 odkąd ją mam (a jest już trooochę) nie miałem z nią żadnych problemów i jakoś nie mogę się przekonać do innych gryzoni ;) Patrząc na Ceneo przekracza nieco kryteria cenowe (128 zł).

Pozdr.

Jeśli do gier to w tej cenie celowałbym w Microsoft Sidewinder X5... Do gier jest idealna. Wygoda, łatwe prowadzenie, itd. Tego przy niej z pewnością uświadczysz. W TEJ CENIE DOSTANIESZ JĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE W WERSJI OEM(co dla mnie minusem nie jest)!

Co prawda nie jest optyczna, a laserowa. Te drugie moim zdaniem są lepsze, gdyż działają równie dobrze na każdej powierzchni, a pierwsze mają problemy z niektórymi.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.