Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Piorun / Bolt (2008)

Polecane posty

Piorun

Bolt_ver2.jpg

Życie Pioruna, super-psa, wydaje się jak wzięte z bajki... Niesamowite moce, odwieczne nemezis grożące jej pani i efektowne przygody o jakich można zamarzyć. Sekwencja otwarcia

jest naprawdę mocna, szczególnie super szczek

;D Co się jednak stanie gdy hollywodzka gwiazda w wyniku splotu wydarzeń trafi do Nowego Jorku, normalnego świata od którego był trzymany z dala? Tego już musicie dowiedzieć się sami :-]

* * *

Przez przypadek miałem okazję obejrzeć film u kumpla na HBO pewnego piątku. Czego można się spodziewać? Sprawdzonej animacji Pixara, która nie zawodzi jak zawsze. Animacja zwierzaków, świata - wszystko wygląda świetnie. Pomysł na historię jest OK i nie wywołuje zgrzytów zębami... a że infantylne? W końcu to kreskówka na rany gościa... to wpisane w ten gatunek ;P Co mnie najbardziej urzekło? Bohaterowie!!! Chomik Atylla jest jednym z najbardziej śmiesznych postaci w całym filmie choć reszta daje radę. Polski dubbing naprawdę się spisał (choć nie wiem czy Szyc przebił Travoltę w kwestii podkładania głosu u Pioruna) a już najbardziej Karolak się popisał (wcielił się w chomika). Miałem niesamowity ubaw z jego tekstów...

Piekło to ja wciągam nosem!

To jest kultowe!!!

Jak dla mnie, solidne 8/10 i znaczek jakości :happy: Kolejna świetna produkcja ze studia Disneya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kreskówka, opowiadająca o psie,

który myślał, że naprawdę jest "super", ale rzeczywistość niestety była inna...Chomik Atylla jest maniakiem telewizyjnym, a kocica uczyła go "żyć" jak pies. Jak powrócił do studia po ciężkiej wyprawie, zobaczył swojego zmiennika...

Świetnie zrealizowane sceny "bajki w bajce" chodzi mi o te sceny co walczył ze złem i występkiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się ogląda, ale również uważam, że nie jest to arcydzieło :}

Dla mnie maksymalnie 7/10 bez znaczka jakości. Ot z nudów można obejrzeć i całkiem nieźle się bawić, ale nie należy oczekiwać cudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...