Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #38: "Szlachetna szlachta"

Polecane posty

Mało oryginalny będę wrzucając rysunek, ale cóż, brak rekwizytów i szczerze mówiąc pomysłu. No ale może dzięki WWWeekendowym konkursom wezmę się za ryło i wreszcie zacznę rysować.

PRACA KONKURSOWA:

Kliknij waść.

Niestety mało czasu było, bo miało to wyglądać tak:

Szkic

Niedokończone

Jeśli ktoś na forum bawi się komputerowym mazaniem, to konstruktywna krytyka jest mile widziana, bo jeszcze zielony jestem w tych sprawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-100997-1263149630_thumb.jpg Zdjęcie konkursowe

post-100997-1263153621_thumb.jpg ZDJĘCIE NIE KONKURSOWE Tylko dla tych, którzy są ciekawi jak wygląda to zdjęcie bez efektu sepii ^^

A tu moja praca - biesiada szlachty ^^ Jak wiadomo szlachta na biesiadzie bez kropelki trunku to nie szlachta^^ Na potwierdzenie moich słów:

(...) Biesiadnik, który unikał picia na ucztach w czasach saskich był pośmiewiskiem wszystkich gości. Tak długo mu dolewano póki się nie upił i nie spadł pod stół.

Kiedy osoba taka próbowała chować kielich za plecy chcąc uniknąć wznoszenia toastów, specjalny sługa postawiony za plecami pilnował, by kilich był pełny i aby delikwent pił. Podobnie umieszczano sługę pod stołem gdy gość usiłował schować tam naczynie. Nie było wyjścia, pić na ucztach w czasach Augusta II i Augusta III trzeba było (...)

Czekam na konstruktywną opinię tutaj i przy ocenianiu, a także w komentarzach ^^

Wzruszyła mnie praca Dyzio19... Pozdro dla Ciebie koleś bo masz naprawdę fotkę z przesłaniem^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robroro-Ooo grubo pojechałeś z tym zdjęciem :wink:

Nom i to jak!

Świetna mina :D

A do tego ta sceneria ...

Po prostu prawdziwy szlachcic!

1 miejsce chyba gwarantowane ;)

Przy mojej biesiadzie też chciałem, żeby sarmaci jedli rękami, ale.... Nie wiedziałem jak to odbiorą inni szlachcice ^^ Z klasą wyższą od mojej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...