Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #38: "Szlachetna szlachta"

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae
mam nadzieje ze sie nie powtarza i wrzucilo sie jak trza :P (net z komorki)

Ale postacie to dorysowane... Co raczej w sprzeczności z regulaminem zabawy jest... IMHO

Oto moja praca konkursowa w całości robiona w paincie

Poza elementami wklejonymi ze stron... Anyway Praca niezgodna z regulaminem...

@DOWN:

Paintowe wąsy nie rzucałyby cienia na twarz :) You FAILED :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie coś dużo obrazków rysowanych jest. A czy wy niektórzy myślicie, że takie obrazki co piszecie, że w paincie wykonane to nawet od czasu rozpoczęcia konkursu do teraz to by tylko mistrz painta zdążył?

co do zorzina to wąsik nie jest na 100% aparatem sfotografowany na zbliżeniu widać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
dlaczego jak daje mojom prace na konkurs to mi usuwa posta ze strony, bez jaj to 5 raz.

Może dlatego, że ciągle dodajesz zdjęcie które jest niezgodne z regulaminem i wykorzystuje elementy z internetu, co do których jest wątpliwość odnośnie praw autorskich... Dlatego też... każdy post z pracą jest raportowany jako niezgodny (a co za tym idzie znika na jakiś czas z tematu)

Więc poczekaj trochę a nie dodajesz kolejny raz to samo... Ah... i mojĄ a nie mojom :) Tak przy okazji

EDIT: Jak widać, post do którego się odwoływałem też dostał raporta... Tym razem to nie ja... oO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img683.imageshack.us/img683/1886/montinek.jpg

Na samym początku chciałbym przeprosić za nienormalny rozmiar zdjęcia, ale w żaden sposób nie mogłem sobie z tym poradzić...

W każdym bądź razie mój pomysł jest, jak widać... Trochę dziwny. Raczej marne szanse na wygraną, czego klasycznie już życzę wszystkim innym. Mam tylko jedno "ale": ja rozumiem, że wielu ludzi lubi rysować (sam ciągle skrobię ołówkiem), ale czy jest sens dawać zdjęcie rysunku, który nawet nie sili się na humor? Bo tak szczerze - kto z Was zagłosowałby na rysunek, gdyby nie był jego?

Ogromniaste zdjęcie zamieniłem na link do ogromniastego zdjęcia. Szanuj innych forumowiczów, którym takie kobyły muszą się wczytywać. [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szlachecki komputer - praca konkursowa ;) Trzeba było się dokopać do starego monitorka (na plaskaczach czapeczka nie chciała się ustać), znaleść nić IT (mocowanie "szabli"), do kolegi po padzika (imitacja wąsów) i godzinkę ustawienia, klejenia, mocowania ;p Oto efekty:

http://img697.imageshack.us/img697/4983/timon104.jpg

Podobnie jak kolega wyżej - jeśli zdjęcie jest takie wielkie, to lepiej po prostu wstawić sam link. Lepiej dla wszystkich, którym nie musi się 8 wielkich zdjęć na stronie wczytywać. [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz ja wrzucam swoje wypociny. Na tym zdjęciu postarałem się skondensować XVII wieczną Rzeczpospolitą. Jest ówczesna mapa Polski, figurki szlachty polskiej, figurki husari no i oczywiście magazyn CD-A. Jak by co, to jest moja praca konkursowa !

post-99139-1263144038_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...