Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #38: "Szlachetna szlachta"

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae

Wystarczy bawić się w rekonstrukcje historyczne właśnie.
:happy:
Zapewniam, że wszelkie zarzutu wobec autora tego zdjęcia są totalnie bezpodstawne.
:wink:

O ile oczywiście jest tym Michałem M. :)

@MichalM

Waćpan! Jakież wieści z Dzikich Pól ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy bawić się w rekonstrukcje historyczne właśnie.
:happy:
Zapewniam, że wszelkie zarzuty wobec autora tego zdjęcia są totalnie bezpodstawne.
:wink:

O ile oczywiście jest tym Michałem M. :)

Oczywiście że jest TYM Michałem M., nie widać? :cool:

Jak tak googlowałem te tematy to się takie szyszaki pokazały. Może to jakieś kulawe strony były;)

Czasy szlacheckie to bardziej kontusze, pistolety skałkowe a nie szyszaki i kaptury kolcze ;)

Jeżeli zawęzimy pojęcie "szlachty" do szlachty z czasów sienkiewiczowskiej Trylogii, to szyszaki husarii i kolczugi pancernych jak najbardziej były w użyciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Oczywiście że jest TYM Michałem M., nie widać? :cool:

Osobnik na zdjęciu jest TYM Michałem M., ale czy jest nim osobnik wrzucający zdjęcie ? :) Tu można się zastanowić i poprosić o opinię ekspertów. Oni pojadą, zdejmą odciski palców, pobiorą próbki DNA i orzekną, czy zaiste jest Tym, za kogo się podaje :)

Jeżeli zawęzimy pojęcie "szlachty" do szlachty z czasów sienkiewiczowskiej Trylogii, to szyszaki husarii i kolczugi pancernych jak najbardziej były w użyciu.

Fakt. Przy takim zawężeniu do czasów wycieczek Szwedów po naszych ziemiach, to ma to sens :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobnik na zdjęciu jest TYM Michałem M., ale czy jest nim osobnik wrzucający zdjęcie ? :) Tu można się zastanowić i poprosić o opinię ekspertów. Oni pojadą, zdejmą odciski palców, pobiorą próbki DNA i orzekną, czy zaiste jest Tym, za kogo się podaje :)

Nic nie wskazuje, aby było inaczej. Ba! Jeżeli już chcemy być tacy wrednie dociekliwy, to czy ja nie jestem tobą? Jak udowodnisz? :cool:

W każdym razie zdjęcie bardzo udane i 100% zgodne z historią a do tego idealnie w klimacie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Nic nie wskazuje, aby było inaczej. Ba! Jeżeli już chcemy być tacy wrednie dociekliwy, to czy ja nie jestem tobą? Jak udowodnisz? :cool:

Ujmę to inaczej... Historia Konkursów pokazuje, że użytkownicy potrafią być bardzo wyrafinowani w próbach oszustwa. Wykorzystują zdjęcia innych, robiąc to w coraz bardziej chamski i perfidny sposób. Stąd też moja ogólna nieufność do pewnego rodzaju specyficznych konkursowiczów.

Podejrzanym wydawało się (nie tylko mi zresztą), iż osoba ta zarejestrowała się Wczoraj o 19:31, żeby dodać zdjęcie...

Dlatego też, pozwoliłem sobie napisać do osoby znajdującej się na zdjęciu (a osoba ta w niektórych kręgach jest dość dobrze znana i rozpoznawana) maila. Odpowiedź jaką otrzymałem satysfakcjonuje mnie. Dlatego też, przepraszam za jakiekolwiek podejrzenia wobec pana Michała M. I pozdrawiam go serdecznie ;)

W każdym razie zdjęcie bardzo udane i 100% zgodne z historią a do tego idealnie w klimacie gry.

Do samego zaś zdjęcia zarzutów żadnych nie mam ;)

Co zaś do udowadniania, żeś Ty nie mną... Znam siebie na tyle, żeby móc stwierdzić, że Ty nie ja (ani żadna z moich alternatywnych osobowości - z którymi de facto, żyję w całkiem dobrej komitywie ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzanym wydawało się (nie tylko mi zresztą), iż osoba ta zarejestrowała się Wczoraj o 19:31, żeby dodać zdjęcie...

Tak właśnie uczyniłem. A cóż w tym podejrzanego? Na forum CD-A dotąd nie zaglądałem, ale gdy Sławek dał mi znać o rzeczonym konkursie, to mi fantazja przyszła wziąć udział.

Bardziej podejrzane mi się zdaje, że czarci porwali mój poprzedni post, w którym odpowiadałem na pytanie o wieści z Dzikich Pól i załączyłem link na dzikopolowe forum. Nie wolno tutaj linkować konkurencyjnych for?

kłaniam się i pozdrawiam

MM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Tak właśnie uczyniłem. A cóż w tym podejrzanego? Na forum CD-A dotąd nie zaglądałem, ale gdy Sławek dał mi znać o rzeczonym konkursie, to mi fantazja przyszła wziąć udział.

Sam fakt rejestrowania się dla udziału w konkursie podejrzany nie jest. Niemniej jednak, doszły do tego wątpliwości (teraz już wiadomo, że niezasadne) odnośnie praw autorskich do zdjęcia i osoby. Stąd też mail ;)

A nie ma co ukrywać, że wszelkiego rodzaju oszustwa w tym konkursie są na porządku dziennym (niestety) i częściej właśnie próbują oszukiwać osoby nowe niż Ci, którzy od jakiegoś czasu już w konkursach udział biorą.

Mam nadzieję, że w żaden sposób nie uraziłem. I jeszcze raz przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejnego cheater'a, co się dzieje. Ten sam obrazek co ostatnio http://wskims.enginesource.org/rycerz.jpg i jeszcze jeden znalazłem http://www.zso-kowary.pl/jaroslaw_kotlinsk...ta%20polska.jpg . Byś się chociaż postarał, a nie tak niechlujnie wkleiłeś... Szybkie google pomogło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...