Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #38: "Szlachetna szlachta"

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae
SILVERBOY Nie patrz na nich tylko na mnie :laugh: nas tam było dużo i było trochę takich co się za Rzymian przebrali itd. :wink:

Zdjęcie z ROMAN DAYS, 2003 (copyright Jane Walker)

Klik

Klak

Plop

Cheat jak nic... Chyba, że Jane wie, że używasz jej zdjęć...

* * *

Pozwolę sobie na mały Offtop: Mckov... TY ŻYJESZ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Można wrzucać zdjęcia które wcześniej się użyło do WWWeekendowych Konkursów ( i które wtedy nie wygrały ) ?

Jeśli jest to Twoje zdjęcie, do którego masz pełnię praw autorskich i nie łamie ono regulaminu, to chyba możesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strój bardzo dobry, tylko niestety zmarnowałeś cały jego potencjał. Spróbuj dodać bardziej klimatyczne tło, mocniejsze światło z którejś strony. Niewiele pracy, a efekt może być o wiele lepszy. I te czarne pasy po obu stronach zdjęcia jakoś nie pasują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
AsgarothDaFae: kupiłem mieszkanie i oddaję się rozkoszom totalnego remontu, no i dojść do kompa nie ma kiedy ;)

Ale żyjesz :) I to w sumie najważniejsze :) Swoją drogą Gratki i wszystkiego naj w nowym siedlisku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altair:

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE

Polska szlachta bez trunków to jak żołnierz bez karabinu.... A co to wgl. miało znaczyć

(fotkom meneli też).

??? Chyba nie miało to na celu obrazić Altaira...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co pan Zagłoba z CISOWIANKĄ....no bez przesady przecierz to kufel mojego taky , a trochę piwa to do kwiatów mamy (kwiaty myje się piwem dla lepszego poołysku) . No takrze ludzie bez przesady to nie fotka meneli i w końcu nie pije. Jeszcze troche to wcale nie będzie się opłacało wstawiać fotek bo nie można będzie używać rekwizytów. :/ ŻAL NO takrze prosze was...

Dzięki TheMirror jesteś spoko :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...