Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #38: "Szlachetna szlachta"

Polecane posty

Początek roku nie obfituje w zbyt wiele premier, dlatego wybór nagród mamy nieduży. W ten WWWeekend wywalczyliśmy dla was (szabelką) edycję kolekcjonerską gry "Mount & Blade: Ogniem i Mieczem" (cały, fajny pakiet, o którym więcej poczytać możecie TUTAJ), a jako nagrody pocieszenia mamy dwa zestawy książek Jacka Komudy ("Wilcze Gniazdo" i "Bohun") do których dorzucamy grę karcianą Veto.

Gra Ogniem i Mieczem bazuje na motywach zaczerpniętych z historycznej trylogii Henryka Sienkiewicza, którą każdy Polak znać powinien, a pisanych dawno temu ku pokrzepieniu serc. Pomijając jej wymiar patriotyczny, pokazuje ona również zwyczaje polskiej szlachty. Znajdziecie więc w niej doskonałe źródło inspiracji do naszego WWWeekendowego konkursu.

Co więc trzeba zrobić? Przygotować pracę fotograficzną na temat "Szlachetna szlachta". Możecie zaszaleć - zasiąść nad dopiero co wypieczonym świniakiem, wyzwać sąsiada na pojedynek na szable, albo zapuścić (lub dokleić sobie) sumiaste wąsiska. Mówiąc krótko chcemy przekonać się, czy czytelnicy CD-Action to prawdziwej krwi szlachcice (i szlachcianki).

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00.

Prośba ? niech zdjęcia i rysunki mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek, nie musi być przesadnie wielka, ale niech nie będzie to obrazek wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub większe.

2. Jak wstawiacie kilka zdjęć to od razu wskażcie które jest konkursowe.

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też). UWAGA - lampka/butelka szampana tym razem jest ok, ale mamy nadzieję, że sami będziecie wiedzieli, gdzie leży granica, której nie należy przekroczyć.

I jeszcze kwestia - programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia, to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnie. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać, itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Do dzieła, mości panowie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Pierwszy! Chociaż jeden WWWekendowy konkurs, w którym mam szansę wygrać :laugh: :laugh: :laugh:

>>>Pierwszy ost na FA za propagowanie idiotycznych wyścigów i innych for. Masz czas do północy na przerobienie go na sensowny post na temat. W przeciwnym przypadku dostaniesz ostrzeżenie - RoZy

>>>Czas minął. Jak widać bardziej jesteś zainteresowany śmieceniem niż zabawą. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Gazebciu... Nie żebym się czepiał czy coś, ale hełmikiem to żeś trochę w epokę nie trafił ;)

Szyszak fajny, ale ni w ząb do sarmackiej Polski nie pasuje :)

Wiem, że nie konkursowe ;) Tak tylko mówię (piszę) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazebciu... Nie żebym się czepiał czy coś, ale hełmikiem to żeś trochę w epokę nie trafił ;)

Szyszak fajny, ale ni w ząb do sarmackiej Polski nie pasuje :)

Wiem, że nie konkursowe ;) Tak tylko mówię (piszę) ;)

Jak tak googlowałem te tematy to się takie szyszaki pokazały. Może to jakieś kulawe strony były;) Znaczy pod hasłem: husaria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachta była ubrana bujnie - jak czytałeś Trylogię to sobie przypomniej te opisy tych wszystkich żupanów, klejnotów, futer i ecetera. Ja postaram sie fotkę w ten weekend zapodać - oczywiście porządnie przemyślaną - wykorzystam qmpla żeby ze mną do lasu zajechał dla lepszego efektu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Jak tak googlowałem te tematy to się takie szyszaki pokazały. Może to jakieś kulawe strony były;)

Czasy szlacheckie to bardziej kontusze, pistolety skałkowe a nie szyszaki i kaptury kolcze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego mieli także szablę u boku lub pistolet. Nagrody bardzo ciekawe (szkoda, że niedawno Ogniem i Mieczem zakupiłem, ale tylko zwykłą edycję, a "Bohun" mam zamiar kupić za tydzień).

Czy rysunek w paintcie będzie zgodny z regulaminem? Chyba tak, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Czy rysunek w paintcie będzie zgodny z regulaminem? Chyba tak, nie?

Tak na chłopski rozum, to niezgodny nie będzie... Ale raczej na wysokie lokaty nie masz co liczyć. Statystycznie większość obrazków ląduje na dnie zestawienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...