Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lysywujek

Rozwiązany: Dragon Age, jak uruchmić kody/linia komend

Polecane posty

Witam!

Chcę uruchomić kody w Dragon Age co by sobie włączyć God Mde bo nie moge pokonać różowego bossa z mackami w głębokich ścieżkach. Aby uruchomić kody należy dopisać coś w lini komend. Tylko jak to zrobić mając Win Vista Home Basic 64bit? Już dawno kodów nie używałem, ale pare lat temu na Xp nie był problemu z linią komend a na Viście nie potrafię tego zobić... proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: http://kody.info.pl/Kody-do-Dragon_age_-_Origins.html

po drugie: czasem nie widac konsoli ale "czujesz ją" przez to że naciśniesz "~`" to nie możesz się ruszac ale wtedy poprostu wpisujesz i np. wpisz kod na xp tak abyś awansował to będziesz wiedział że działają :wink:

Ale jak mam uruchomić grę z tym parametrem pod win vista -enabledeveloperconsole ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie wrzucić sobie skrót do exeka DAO (ale nie do Launchera, tylko - bodaj - daorigins.exe w folderze bin_ship) w wygodnym miejscu. I wtedy p-klik na skrócie -> "Właściwości" -> szukasz linijki "zacznij w..." tudzież "start in". Tam możesz dopisywać do woli.

BTW - od dłuższego czasu w każdym CDA przy okazji cheatów jest to nawet na zrzucie ekranu. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz skrót do pliku daorigins.exe (znajdziesz go w folderze bin_ship), następnie wchodzisz we właściwości skrótu i w polu element docelowy dopisujesz

-enabledeveloperconsole

Czyli cała linijka powinna wyglądać tak:

"x:\Program Files\Dragon Age\bin_ship\daorigins.exe" -enabledeveloperconsole

Gdzie x to litera dysku.

Podczas grania wciskasz ~ i na wszelki wypadek wciskasz klawisz Backspace i wpisujesz kody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz skrót do pliku daorigins.exe (znajdziesz go w folderze bin_ship), następnie wchodzisz we właściwości skrótu i w polu element docelowy dopisujesz

-enabledeveloperconsole

Czyli cała linijka powinna wyglądać tak:

"x:\Program Files\Dragon Age\bin_ship\daorigins.exe" -enabledeveloperconsole

Gdzie x to litera dysku.

Podczas grania wciskasz ~ i na wszelki wypadek wciskasz klawisz Backspace i wpisujesz kody.

Wielkie dzięki :) już sobie zrobiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcę uruchomić kody w Dragon Age co by sobie włączyć God Mde bo nie moge pokonać różowego bossa z mackami w głębokich ścieżkach. Aby uruchomić kody należy dopisać coś w lini komend. Tylko jak to zrobić mając Win Vista Home Basic 64bit? Już dawno kodów nie używałem, ale pare lat temu na Xp nie był problemu z linią komend a na Viście nie potrafię tego zobić... proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Witam,jeżeli masz zamiar używać god mode w dragon age to lepiej usuń tą gre z kompa i pograj sobie w mario bros lub pasjansa, to jest za dobra gra żeby czitować. jeśli ci coś nie wychodzi lub nie dajesz sobie rady to pokombinuj,na wszystko jest sposób,albo przerwij gre na chwilę i ochłoń, szkoda tej gry żeby ją kaleczyć kodami. a po drugie ten grubas na głębokich ścieżkach nie jest taki trudny(przydaje sie na niego broń dystansowa) Naprawdę ,używając kodów to po prostu gra przestanie cie bawić,i stanie się nudna i zbyt prosta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...