Skocz do zawartości
wies.niak

Poradniki - opinie, wnioski, propozycje, dyskusja

Polecane posty

Wiem, że na publikacje czegokolwiek w magazynie już za późno, wyszedł już pewnie z druku. Sprawa dotyczy gry Kane & Lynch 2: Dog Days jaką dodawać będziecie do wtorkowego wydania. Od jakiegoś czasu wielu użytkowników ma problem uruchomieniem gry, zaraz w menu gra się wyłącza i wywala na pulpit z błędem. Rozwiązaniem jest przejście w tryb offline w steamie, ale to nie załatwia problemu - bo jak ktoś chce pograć w multiplayer, to jest ogromna przeszkoda.

Problem mam również ja, ale z tego co czytałem nie tylko ja, ale naprawde dużo osób. Moglibyście się zainteresować i postarać rozwiązać problem, bo zapewne napłynie do was mase maili z tego powodu po premierze magazynu. Znalazłem kilka "rozwiązań" sugerowanych, ale żaden w moim przypadku nie działą poprawnie.

Szerzej opisałem ten temat w: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=201523

Macie trochę więcej koneksji, być może wam uda się zdobyć informacje o co chodzi tak naprawdę, bo wydaje mi się, że sporo osób będzie miało z tym problem po premierze magazynu. Nie wiedziałem do końca, gdzie opisać ten przypadek, a wydaje mi się, że dotyczy on również was, więc postanowiłem tutaj - w razie czego proszę o przeniesienie do stosownego miejsca. Dziękuję.

Edytowano przez Deathdealer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy padło to pytanie, mianowicie, chodziłoby mi o poradnik montażu płyty głównej, swoją drogą, jest to jedyna część, z jaką mam pewne problemy, szczególnie o podłączeniu panelu przedniego obudowy, np. usb, power, reset, czy audio, trochę wiedzy by nie zaszkodziło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy udzielam się we właściwym temacie - jeśli nie to z góry przepraszam. Mam problem tego typu, że nie ogarniam tej nowej wyszukiwarki forumowej. Gdy szukam tematu np. "diablo" na forum i wpisuje go w pole "szukaj" na górze strony to po zatwierdzeniu wyskakują mi rozmaite wyniki (mass effect, elder scrolls, itp.) poza poszukiwanym tematem "diablo" i muszę ręcznie wertować forum w poszukiwaniu szukanego tematu.

Proszę o jakąś radę, ew. instrukcję obsługi tego nowego forum, bo wcześniej nie miałem takiego problemu. Oczywiście in plus jest obecny wygląd, ale wyszukiwanie kuleje, albo ja coś źle robię.

Pozdrawiam serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi w "Pomocnej Dłoni" zakłada tematy odnośnie błędów CRC - myślę, że przydałby się poradnik traktujący o postępowaniu w takich przypadkach (po co pisać to samo kilkadziesiąt razy w różnych tematach) - a takowego wątku nie znalazłem. Jeśli jest potrzebny mógłbym zrobić go w wolnej chwili :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Melon - Dystrybucje Linuxa możesz sobie wypalić na DVD a pobierasz je często w formacie iso.

A odnośnie Dream Sparka. Pokaż mi gdzie Microsoft udostępnia FAQ lub instrukcje instalacji po polsku?

Format ISO to nie tylko piractwo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...