Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Siema, mam szukam piosenki po angielsku do zaśpiewania na lekcje. NIe wiem na jaką się zdecydować, ma być łatwa do zaśpiewania, żadnego zdzierania gardło, i żeby nie miała 12 minut :) Fajnie by było gdyby jeszcze można było by przy niej zrobić coś co odwraca uwage od samego śpiewania ale nie koniecznie. Gatunek raczej obojętny, chociaż wszelkie feele i lady gagi nie są zbyt mile widziane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe czy ktoś to będzie znał:

kiedyś - tak w okolicach 2006 roku - widziałem teledysk całkiem fajnej piosenki, którego tytułu nie pamiętam, i właśnie liczę na to, że ktoś z FA to zna.

gatunek piosenki - rock

krótko - w tym klipie był chłopak, którego dziewczyna układała go, jak puzzle :) mam nadzieję, że ktoś kojarzy.

- - - - - - - - - - - - -

poza tym - szukam wykonawców grających podobnie jak Lionrock w

piosence :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartosznorbert

John Mayall, Albert King, Joe Bonamassa - na razie tyle do glowy mi przychodzi :wink:

@sarmat

Polskie: Vavamuffin, Natural Dread Killaz, Ras Luta, East West Rockers, od biedy Jamal i Grubson :happy:

Nie-polskie: przede wszystkim Bob Marley i Peter Tosh, jeszcze Misty in Roots, The Pulse of Africa, The Rastafarians, The Abyssinians

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Szukam zespołu z bodajże lat '80tych

Widziałem kilka lat temu na MTV Classic dwa teledyski, ale nie pamiętam ani tytułów, ani nazwy kapeli.

Z tego co pamiętam, to grali coś pokroju rock'a, przypuszczam że był to irlandzki zespół, ale pewności nie mam.

Pamiętam za to, że wokalista na obydwóch clipach miał bardzo charakterystyczny wizerunek irlandzkiego skrzata.

Niestety, ale nic więcej nie jestem wstanie powiedzieć. No może oprócz tego, że w jednym utworze często pojawiał się zwrot "Look what you done to me" lub coś podobnego.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś dobrego wykonawcy lub zespołu Bluesowego. Coś w stylu BB Kinga.

Spróbuj Chicken Shack, pierwszych płyt Jethro Tull, kapitalnej płyty Blue Goose, Alberta Collinsa (np. Ice Pickin'), legendarnego albumu Beck, Bogert & Appice i jeszcze bardziej legendarnego Blind Faith albo Chain.

@Sarmat:

Z polskich to tylko DAAB i Izrael.

Z zagranicznych oprócz oczywiście Marleya i Wailersów może na przykład The Congos, Lee Scratch Perry, Toots and the Maytals albo Culture. Takie najbardziej klasyczne z klasycznych.

Edytowano przez Pan_Crowley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie jestem pewny czy to dobry temat, jeśli nie. To niech moderator edytuje posta a ja usunę go. :)

Poszukuje seta manieczek z roku chyba 2000 - 2002 nie jestem pewny, trwał on dobre 62 chyba minuty. Chciałbym go znowu posłuchać ale nie znam się za bardzo na trance. :/

PS. To nie prośba o link do pobrania, tylko o nazwę utworu tego. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo - oczywiście podziękowania i bukiet chryzantem złocistych dla 47, o tę piosenkę mi chodziło :)

secundo - taka jedna piosenka:

. i pytanie: skąd ta melodia? bo ja ją kurde kojarzę i jestem na 95 % pewny, że ten utwór Flevansa to remix i chcę poznać, kto skomponował oryginał :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...