Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Ja natomiast z dark ambientu bym wymienił 2 wykonawców, których zdarza mi się słuchać - Oöphoi (zwłaszcza płyta Bardo) - minimalistyczne, drone'owe klimaty (z takich brzmień w sumie świetna jest jeszcze płyta Luciana - Juno Reactora, ale nie inne płyty, bo oni generalnie robią trans) - oraz Sephirotha (ale nie black metalowy zespół o tej samej nazwie, tylko Ulfa Södeberga), który mistrzowsko łączy darkowe pady z potężną perkusją. Nie ma drugiego takiego wykonawcy.

Edytowano przez s1xsider
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś będącego połączeniem muzyki elektronicznej i jazzu/rocka w stylu Ratatat lub edIT, ew. Quantic. Ogólnie zależy mi na czymś spokojniejszym, ale jak macie coś mocniejszego w stylu Daft Punk to też może być.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym was poprosić o podanie najlepszych wg was kawałków zespołu Queen. Z góry dzięki

Jak pewnie wiesz, Queen miało dwa "wcielenia". Jedno, wczesne - rockowe z elementami progresji, drugie - popowe, z hitowymi kawałkami typu I Want To Break Free. Jako że jestem fanem pierwszego wcielenia, to polecę Ci parę kawałków z ich wczesnej, rockowej twórczości.

To kilka kawałków. Ogółem to polecam Queen I oraz Sheer Heart Attack ( albumy ). Moje dwa ulubione albumy Queen, co nie znaczy że inne są słabe, nawet te popowe do takich nie należą ;)

Edytowano przez hefpiot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, otóż szukam już od jakiegoś czas na internecie pewnego zespołu którego słuchałem kilka miesięcy temu tylko że nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał.

Pamiętam że mieli album z czerwoną okładką a na niej był taki zły klaun który pokazywał środkowy palec, i była to muzyka rock/hip hop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Kanye'a Westa. Słuchałem ostatnio Drake'a, Kida Cudiego i Fashawna, lecz byli oni zauważalnie gorsi od Kanye'a, lecz dalej prezentowali dobry poziom. Jakaś idea, za co mógłbym się teraz zabrać? Chciałbym kogoś podobnego do Westa, jeśli jest taka możliwość.

Jeśli miałoby pomóc - KLIK - mój lastfm

Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając Youtube natrafiłem na filmik autorstwa Cezika pt.

. Wtedy właśnie przypomniałem sobie o tych wszystkich klasycznych utworach które słyszałem w radiu będą małym. Postanowiłem wrócić trochę do tamtych czasów, ale nie pamiętam (bądź nie znam) tytułów tych piosenek. Może polecicie mi coś ciekawego w tym starym klimacie :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Usłyszałem piosenka a nie pamiętam tytułu

1.Chyba to była nirvana

2.Pamiętam jedynie jak krzyczeli ,,JU HU":D

3.Dość znana piosenka

Początek był cichy ale potem takie juhu:D

pare razy to było:D

dobra już znalazłem:D

http://w577.wrzuta.pl/audio/1RtpZRB5vX3/blur_-_song_2_long

o to mi chodziło :D

Edytowano przez MaceR1132
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś zna tytuł muzyki z tego filmiku? Chodzi mi o tą pierwszą która leci na początku filmiku przez parę sekund! Bo drugą znam (Placebo - The Bitter End ) Link do muzyki w newsie:

http://www.cdaction.pl/news-24277/rok-2011...nuty-wideo.html

Na przyszłość polecałbym jednak najpierw obadać opis na jutubie:

MUSIC:

Splinter Cell Double Agent Main Theme - Michael McCann

Bitter End - Placebo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...