Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

@Goraal

Na stronie Map of Metal znalazłem Lamb of God pod kategorią New Wave of American Heavy Metal. Obok takich zespołów, jak Chimaira, Avenged Sevenfold, Shadows Fall czy Unearth. Osobiście, to dla mnie wszystko można by było wrzucić do worka o nazwie Metalcore. Z mniejszymi, bądź większymi naleciałościami Heavy, Death, czy Thrash a nawet Nu Metalu. No i Hard Coreu. Niemniej, wymienione na powyższej stronie zespoły obok LoG nawet pasują. Jeśli nie znasz, może warto się zapoznać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie wiem czy dobrze trafiłem, ale poszukuje wykonawców albo piosenki w stylu country gdzie jest dużo gitarowych solówek, dla przykładu dam link: http://www.youtube.com/watch?v=k_sMfMNc50s Czy znacie coś co było by podobne do tego w linku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej piosenki, pamiętam, że słuchałem jej w zeszłym rocku na święta ;)

Kawałek jest rockowy (na pewno śpiewany po anielsku) i z pewnością padają w nim słowa We wish you a merry christmas... - teledysk "nakręcony" był w jakiejś grze mmo 2d, a tekst piosenki był w chmurkach nad głowami postaci. Wielkie dzięki za ewentualną pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwaczną prośbę: polećcie mi jakąś muzykę, którą po odtworzeniu możnaby straszyć sąsiadów :tongue: Najlepiej, żeby to było electro, hałaśliwe, dynamiczne i agresywne. Dla przykładu może posłużyć to, co obecnie mam w sygnaturze. Nie polecajcie mi już TheRiotza i Son of Kicka, bo znam. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z electro jako takiego to nie, bo i tak zbyt spokojny gatunek. No, z takich dynamiczniejszych to Anthony Rother - Father -> to jest electro, a nie skrillex, co tworzy dubstep.

Nie wiem, zapuść album pt. Altered autorstwa Switch Technique, ogólnie jakis darkstep z drum&bassu[nie wiem, Current Value np?], jak dla hardkorów to noise a'la Merzbow.

Przynajmniej to Mi się koajrzy z postraszeniem, bo techno nie straszy, a jest zbyt mulące na to IMO.

Edytowano przez RazorBMW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytelnik21 - dynamiczne, electro hałaśliwe i agresywne? Zapraszam do posłuchania speedcore, czy terrorcore. Generalnie pękają od tego bębenki w uszach, a mózg się gotuje :D wrauć sobie jakieś HelletiC Forces, czy coś. Wprawdze, jak podkręcisz dźwięk i basy na maksa to będą Cię zdrapywać ze ściany, ale gwarantuję, że sąsiedzi uciekną daleko :)

Ja natomiast szukam jakies muzyki epickiej. Tzn. Worzącej dobry klimat na przyklad na sesje RPG cos w stylu Two Steps From Hell, albo soundtracku z Stardust. Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwaczną prośbę: polećcie mi jakąś muzykę, którą po odtworzeniu możnaby straszyć sąsiadów :tongue: Najlepiej, żeby to było electro, hałaśliwe, dynamiczne i agresywne. Dla przykładu może posłużyć to, co obecnie mam w sygnaturze. Nie polecajcie mi już TheRiotza i Son of Kicka, bo znam. Z góry dziękuję.

Może Breakcore jakiś? Ew. jak już ktoś zauważył, Noise w stylu Merzbowa.

I Soundtrack z pierwszgo Silent Hilla. "Muzyki" tam mało, ale industialno-noise'owych teł dźwiękowych owszem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pr1nce7 coś dla ciebie :] :

-19 2000

-5/4

-Re-Hash

-Clint Eastwood

-Stylo

-Dirty Harry

Wszystkie zespołu Gorillaz. Wszystkie posłuchaj najpierw, a potem zdecyduj czy będą u ciebie na imprezce :]

P.s. Mam nadzieje, że się nie spóźniłem o_O

Edytowano przez Cris23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam piosenki ... Dobra pamiętam z niej tylko tyle:

1. Dość długi wstęp instrumentalny

2. tekst "Its not me, Its not my, (tutaj albo family,femali jakoś tak)" oraz "teen sexteen"

3. W refrenie było tylko "iyee" x2 i potem coś podobnego...

4. Była w angli na płycie razem z starszymi utworami Adele

Pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście chyba ostatnią nadzieją bo już pół internetu przekopałem i nie mogłem znaleźć jak nazywa się utwór lecący w tym

filmie na YT (0:00-1:16). Początek trochę kojazy mi się z Rekwiem dla Snu ale raczej nie jest to żaden jego mix ani nic w tym stylu. Że też autor nie podał nic na ten temat :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gerbilos

Beggars Banquet jest wg mnie najlepszy, ma świetne blues'owe brzmienie i taką lekkość (szczególnie jeżeli chodzi o wokal) :)

Dalej Let it Bleed, także świetny ale już bardziej rockowy niż Beggars Banquet

Polecam także Sticky Fingers poza tym, że okładka mnie rozwala, jest naprawdę dobrą płytą szczególnie moje ulubione Wild Horses ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...