Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Progressive[a nie progressive house] sobie obczaj Moshic'a i Kintara.

House... obczaj sobie house chicagowski; http://www.chicagohouseradio.com/ też.

A trance... no to Paul Van Dyk - 45 Remixes Per Minute + Paul Van Dyk - Out There And Back

Potem jak polubisz tręs, to możesz ogarnąć psy i goa, polski projekt Tromesa i twórczość Arthy.

A, no i byłbym zapomniał, http://www.discogs.com/John-00-Fleming-Nin...s/master/364712 + http://www.discogs.com/John-00-Fleming-MMX...release/3186933

Edytowano przez RazorBMW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- Podobny i nowy zespół, to Airbourne; ze starszych (i IMO mało ambitnych)- Krokus.

Generalnie, można by zespołów spod znaku hard i heavy wymieniać mnóstwo, choć dokładnego podobieństwa do właściwie niezmiennego stylu AC/DC nie będzie.

Jeśli nie słuchałeś takich klasyków jak: Led Zeppelin, Deep Purple czy Black Sabbath, pora to nadrobić.

Inne: Nazareth, Rainbow, Saxon, Van Halen, Motley Crue, Whitesnake itd., itd. (O Guns n' Roses nie wspomnę.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tę nutę, wczoraj odkryłem. Piano Guys Wydaje się, że nuta klasyczna może być nudna, ale jest całkiem inaczej! Nawet nie wiem czy płytę już wydali, dopiero obczajam tę grupę. Jeszcze jest jedno fajne wideo na torze wyścigowym. BTW, słyszeliście pewnie, że nie będzie już płyt CD? I co będzie z nazwą CD-Action? :DNie bedzie plyt CD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem ten utwór Riverside - Forgotten Land

ale to jednak nie jest,

to o ten co mi chodzi to jest on dość krótki i dynamiczny że tak powiem a nigdzie jego nazwy nie moge znaleść mogę dodać że był on w trailerze tomasz bagiński z wiedzimna 2 wiecie może co to jest za nuta ?? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jedyny (nie wiem, nie chciał mi się czytać 40 stron) słucham Reggae Muzyki. Jeśli miałby ktoś jakieś dobre zespoły (oprócz:Bob Marley, Vavamuffin, Habakuk, Indios Bravos, Maleo Reggae Rockers, Raggafaya, Bednarek, Daab, R.A.P.) to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

1. Dezerter

2. Armia

3. KSU

4. The Analogs

5. Sex Pistols

6. Ramones

7. The Bill

8. Big Cyc

9. The Clash

Mam nadzieję, że spodoba Ci się to. :icon_mrgreen:

Edytowano przez Anathar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spróbuję na kolejnym forum (bo na poprzednich odzew był raczej mizerny).

Może mi ktoś polecić coś w klimatach Homoxymoronomatury, Księgi tajemnej, Domu pełnego drzwi czy też Experymentu Psycho? Kanał Audywtwny znam ale jakoś tylko jedna płyta (ostatnia) mi się podoba a i twórczość solową LUCa obadałem. Następne płyty Kalibra to juz zdecydowanie nie to samo (no może 63 minuty jakoś tam nawiązuje acz moim zdaniem nie bardzo).

Aha i jest jeden haczyk - mam na myśli rodzime produkcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - szukam tytułu pewnej old-schoolowej piosenki. Jedyną rzeczą, jaką mogę was naprowadzić na jej tytuł jest jej teledysk - było to (bodajże) o pewnej kobiecie, która byłą przez kogoś goniona/śledzona... W pewnym momencie dostała się do jakby drugiego wymiaru, gdzie spotkała prawdopodobnie autora piosenki. Obraz zmienił się na taki rysunkowy, jakby wszystko było szkicowane ołówkiem...

EDIT : @down

Tak to ta piosnka - Dzięki ^^

Edytowano przez KMyL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...