Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

Witam :) Dziś w necie znalazłem ten kawałek (ostrzegam, że czasem się "urywa")

i mam pytanie. Wykonawca śpiewa bardzo znaną melodię. Mógłby mi ktoś powiedzieć co to za kawałek? Złapała mnie zaćma i nie pamiętam, a strasznie mi się podoba :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi :) Te chryzantemy są śpiewane identycznie jak inna piosenka, której nie pamiętam tytułu. Śpiewałem ją w gimnazjum :) Pamiętam, bo 5- dostałem :D

EDIT: Ta piosenka dość często jest grana w niektórych stacjach radiowych. Wykonuje ją znany artysta. Nie wiem czy Niemen czy Fogg.

Edytowano przez luq92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zeszyt od muzyki, ale akurat kilka kartek mam z niego wyrwanego...

@UP - Chyba jakaś mała wzmianka o świętach była. Ale na prawdę już nie pamiętam. Melodia tylko mi utkwiła w pamięci.

Edytowano przez luq92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa poszukiwania.

1: Poszukuje wykonawców Disco z lat 80tych ubiegłego wieku, coś na wzór The Whispers, Fat Larry's band i takie tam.

2: Poszukuje muzyki instrumentalnej, takiej z filmów akcji, znam Immediate Music, X - Ray Doga oraz Two Steps from Hell, ale szukam czegoś mocniejszego. :)

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Luq92

Wątpliwe, że śpiewałeś to w szkole... Chyba, że są do tego ułożone jakieś Polskie słowa.

Kawałek w oryginale (choć Tymon lekko przerobił melodię) to:

OMEGA - Gyöngyhajú lány (dziewczyna o perłowych włosach)

Oryginał -

W wykonaniu Kultu - http://www.youtube.com/watch?v=biZuADPVkb4...feature=related

Czy ja wam tu za często nie pomagam? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Spriggs

Muzyka instrumentalna? Toć to Hans Zimmer zamiata innych pod dywan :happy: Oczywiście, nie sądzę, że gra mocniejszą muzę niż wspomniani przez ciebie artyści (a nie mogę stwierdzić, bo ich nie znam) tak uważam, że OST z Black Hawk Down & Gladiatoramust have :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa poszukiwania.

1: Poszukuje wykonawców Disco z lat 80tych ubiegłego wieku, coś na wzór The Whispers, Fat Larry's band i takie tam.

Savage, Alphaville, Gazebo. Moge nawet polecic Franka Kimono!

Sluchajta, ludzie, bowiem mam requesta! Nagralem zapamietane nuty pewnego klasycznego utworu... I potrzebuje, zeby jakis koneser mi to zidentyfikowal. Jedyne co wiem to to, ze utwor byl w soundtracku The Incredible Machine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale wszyscy jak im to zanucę to wiedzą o jaką piosenkę mi chodzi tylko tytułu nikt nie pamięta... Ta dziewczyna bardziej wymawia tekst piosenki niż śpiewa - coś w stylu melodeklamacji. A w refrenie śpiewa dokładnie to: "Tu tu tudu tu tu tudu tu tudu tu tudu....."

A podkład jest bardzo prosty - chyba jakiś prosty bit z trąbką czy coś. Piosenka dość często gości w popularnych radiach. Pomóżcie, bo mnie prześladuje :laugh:

Edytowano przez Adie13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym znał słowa to bym już dawno wiedział :) No nie kojarzycie tego kawałka? Ona naprawdę śpiewa to: "Tu tu..." Chyba zaczyna się od "I'm sitting on the corridor?, no matter..." - to tylko moje domysły, bo tekst widzę przez mgłę... Muzyka jest dość ekhem swawolna/powolna - jedyny muzyczny, mocny akcent to ten bit z jakimś instrumentem dętym (chyba).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...