Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kontakt

Rozwiązany: World of Warcraft - mogę przez 2 miesiące nie opłacać abonamentu?

Polecane posty

Jest nowy rok, zbliża się kwiecień, a z kwietniem test kompetencyjny dla szóstoklasistów podstawówki, więc rodzice powiedzieli mi, że na marzec i kwiecień nie opłacą mi abonamentu. Skoro nie opłacę abonamentu, to czy nie usuną mi konta? Już raz mi usunęli, ale nie grałem 2 lata, dlatego pytam. Z góry dzięki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić kartę Pre-Paid która umożliwia przedłużenie abonamentu o 60 dni

OffTop

Przewiduje że test będzie w tym roku łatwy. Rok temu był dość trudny ! Wiem z własnego doświadczenia ^^ Rok 1 - łatwy. Rok 2 - trudny. I tak w kółko :P

Edit

Albo zamroź konto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęli ci konto w WoW? :O Jesteś absolutnie przekonany, że ci je skasowali, a nie np. zapomniałeś hasła albo zostałeś zhackowany? Jeszcze nigdy nikt nie powiedział, że Blizzard skasował mu konto z powodu nieopłacenia abonamentu przez dłuższy czas. Ludzie mają zamrożone konta po długie lata, jak na przykład mój kolega - będzie już ponad 3 lata, a konto dalej istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że matura, a test kompetencji w skali trudności to jak 10 do 1. ;) Matury rzecz jasna nie pisałem. A w temacie: ja na twoim miejscu przekonałbym rodziców do opłacania tego abonamentu (nie dlatego, że ci Blizzard usunie postać, ja nie gram już 2 lata, a konto stoi), gdyż do tego testu nie trzeba się przygotowywać (powtórz z czego składają się poszczególnie: wypracowanie, list itp. porób parę testów próbnych i już, ;) to w zupełności wystarczy, tu nie ma się do czego przygotowywać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...