Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Forumowicz miesiąca - Grudzień 2009 (nominacje)

Polecane posty

Yennefer

Ech...Nie powinienem tego robić, ale głosuję na pannę Y.

Czemu? Gdyżponieważalbobo: Zawsze jak wraca, to na forum dzieje się coś ciekawego. Owszem jej złośliwość zniszczyłaby pociąg pancerny, ale, z drugiej strony, można to uważać za zaletę. Poza tym, jak ktoś się jej nie nawinie na celownik, to jest wszystko okay. Zresztą...nie mam innego kandydata. (No co? Na siebie nie zagłosuję :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkosBoss - Dobry forumowicz, rozwinął pomysł z nową zabawą "Roman i Julian" i stworzył mi emotkę =7.

Goloman - Świetnie rozreklamował Stick Fantasy, zrobił mi tam avatara i natchnął ludzi do nowej mody zastrzeżonych emotek. =7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krąży tu taki osobnik, któremu żadna zagadka niestraszna, a imię jego Czterdzieści i Siedem. jemu to nominacja i potem zaszczytny tytuł Forumowicza Miesiąca przypaść powinny. rzekłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nominuję panów:

poor_leno-może mi się tylko wydaje, ale jest bardzo aktywny w zagadkach'n'zabawach no i ma bardzo mądry prywatny komunikat ;)

brylant-gdzie nie spojrzę, tam jakiś post lub komentarz pana brylanta. No i ma fajnego brylanta. W profilu.

Czy jestem aż tak sławny, że moje zdjęcie jest wykorzystywane przy nominowaniu forumowicza miesiąca:D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 47 oraz Stillborn

Powód - wykoszenie wszystkiego w temacie ,,Gdzie to? Co to?". Po prostu miło popatrzeć na ich "dialog" który trwa prawie całą stronę (na szczęście Sedinus im przerwał :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyznam, że nie miałem szczególnej ochoty na wyróżnianie kogokolwiek, ale cóż stało się. Moje głosy lecą na:

47: jak już się pojawi w zagadkowym temacie zaczyna działać jak przystało na forumowicza z nickiem rasowego mordercy - niszczy każdą zagadkę i zostawia trupy innych, którzy byli za wolni.

mrgonzo: na początku grudnia szalał w zagadkach jak ten z kodem na potylicy. Oprócz tego jego posty trzymają wysoki poziom.

Na razie starczy, może do jutra zjawi się tu ktos jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 - bezwzglednie wykorzystuje fakt, ze mam na karku mature i chce mnie wysiudac z tronu, skurczybyk jeden ;] I nawet niezle mu to wychodzi :)

Yenneferowa - baba wziela i powrocila, siejac optymizm gdzie popadnie, a moja buraczana natura tego nie trawi. Z tego powodu glos idzie na nia ;)

Jako ostatni nominowany zostaje... *werble*

Skakuniasty Shambler, Ktory Nie Bylby Skakuniastym Shamblerem Gdybym Mu Nie Powiedzial Nazwy Tego Monstrum Z Quake'a (SSKNBSSGMNPNTMZQ) zwany takze Stillbornem :) Niezla wiedza w Z&Z, ale ustepuje Czterdziestemu Siodmemu... choc nie na kazdym polu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...