Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Forumowicz miesiąca - Grudzień 2009 (nominacje)

Polecane posty

Forumowicz Miesiąca to forumowicz, który w konkursowym miesiącu wykazał się największą aktywnością, był najbardziej pomocny, pisał najlepsze posty, wzniecał burzliwe dyskusje itp. Pierwszy etap zabawy, który mam zaszczyt właśnie ogłaszać, to zgłaszanie kandydatur. W drugim etapie następuje głosowanie, w którym bierze udział piątka, która otrzymała najwięcej nominacji.

W tym temacie zgłaszamy kandydatury forumowiczów godnych tego zaszczytnego miana. Możemy nominować maksymalnie trzy osoby, nie możemy nominować siebie. Nominacje prosimy uzasadniać. Każdy może napisać tylko jeden post w tym temacie, temat przeznaczony jest jedynie do nominowania, wszelkie dyskusje są zabronione.

Harmonogram na grudniową edycję wygląda tak:

- 2.01 - 5.01 - nominacje,

- 6.01 - czas dla nas na policzenie głosów,

- 7.01 - 10.01 - głosowanie.

Zabawa organizowana jest przez moderatorów forum i nie jest w żadnym stopniu związana z Redakcją CD-Action. Jedyną nagrodą jest specjalna ranga, która nie niesie ze sobą żadnych przywilejów i uprawnień. Jest po prostu prestiżowa i unikalna :)

Link do regulaminu zabawy:

http://forum.cdaction.pl/Forumowicz-miesia...aci-t54895.html

uncle-sam.jpg

I TY weźmiesz udział w nominacjach i głosowaniu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu: Pierwszy Hentajowiec FA, w Sylwestra pożegnał rodzinę i zamknął się, skaładając życzenia na FA komu popadło.

Aiden: Wymiatacz w pojedynkach w Sesji RPG(FPS).

I kogo by tu dać na trzeciego......Kurka wodna. Zeedytuję potem, jakby co ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ "lecę na jakość", nominuję takich oto trzech panów:

1. Fr0g129 - za długie, konstruktywne posty, interesującą dyskusję na poziomie, rozległą wiedzę i, przede wszystkim, umiejętność czytania ze zrozumieniem wypowiedzi innych forumowiczów oraz sensownego odnoszenia się do nich;

2. ZdeniO - za odważne i ciekawe włączanie się do dysput i bezproblemowe prezentowanie własnego zdania;

3. Trymus - który został już nagrodzony rangą eksperta, ale nadal jestem pod wrażeniem merytorycznej jakości jego postów i błyskotliwego wnioskowania.

...przy czym zastrzegam sobie prawo zmiany zdania do 5 stycznia. ;]

@down

Ojej, dziękuję ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aiden bo wymiata w FPS (i zrezygnowanie z TAGa, bo gdyby został nie byłoby sensu przeprowadzać pojedynku xD)

Goloman za pierwszą skuteczną reklamę Sesji (nie wiem jakim cudem ale nagle masa Z&Zowców atakuje mój nowy projekt...)

Trzeci byłby Czarny Szadou za Survivora ale zdążył się zzielenić drań ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero321 - po prostu świetny partner do długiej dyskusji. :D Wykazuje się dobra analizą faktów i potrafi obronić swoje zdanie bez agresywnego zachowania. Duża wiedza w zakresie Naruto. A gdy dodano DMC4 do CDA pomógł wielu którzy mieli jakieś problemy z tą grą tak techniczne jak i z przejściem.

kubasliwa202 - Właściwie mogę powiedzieć o nim to samo co koledze powyżej prócz tego kawałka z Naruto. :) Miałem z nim dość długą dyskusję na temat fabuły w DMC4 i była sensowna długa trudna i pełna wzajemnego szacunku. :D Jak raz odniósł wrażenie że mnie obraził przeprosił mnie nawet na XFire. Również i on wykazał się dużą pomocnością dla innych w sprawie DMC4. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 - jak wyżej Poprawiam na Tyt0ka - za wytrwałość w prowadzeniu kłesta w OA i za to, że zawsze można było na niego liczyć (jako lekarza) i za parę innych "spraw".

behemort - "za całokształt blogowy"

barto - za to, że podsunął podświadomie pomysł, który ostatecznie rozwinąłem itp. Mianowicie chodzi o "Romana i Juliana" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkossBoss - wziął Romana z Julianem i z luźnych pomysłów i z pomocą inwencji sklecił coś co w tej chwili uważam za jedną z najfajniejszych incjatyw Z&Z od miesięcy (nie licząc Galactusa, który w tej chwili u mnie ma status vaporware ;]). Pewnie - nie on jeden za tym stoi, ale jego wkład w RiJ jest naprawdę pokaźny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inhumator & Zołza - ostatnio się objawili. Piszą mądrze, a ich posty czyta się z przyjemnością. Zawsze można się z nich dowiedzieć czegoś nowego.

James - ładnie w grudniu pracował, założył sporo niezłych tematów w "Muzyce". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barto - za podsunięcie pomysłu na nową zabawę, do tego bardzo dobrego

MarkosBoss - rozwinięcie zagadki, stworzenie podstaw, świetną reklamę, pełne gratulacje

47 - Za to że nie ma chyba na tym forum zagadki w której on by nie udzielił poprawnej odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy:

James - za utworzenie tematów w dziale Muzyka i to zgodnych z regulaminem, zaprawdę rzadka rzecz

Yennefer - za ciekawą dyskusje w Komentarzach (odpowiednio uargumentowaną) i interesujące wypowiedzi w FoS-ie

Trzeci osobnik do przemyślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkosBoss - Denerwuje Mnie nabijanie jego postów i spam, pewnie dostanie osta za trzy lata zostanie modem i będzie latał w piramidzie :D Ale mimo tego odwalił kawał dobrej roboty w zagadkach & zabawach :P

Pojawił by się jeszcze Black Shadow, ale chyba zielonych nie można nominować ?

Ano, zielonych nie można.

[wies.niak]

No to na razie tyle jak by co dopisze kogoś jak zielonych nie można :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkosBoss - rozwinął, poprawił i rozreklamował to co nazywamy "Roman i Julian"

James - zgłosił się na narratora, gdy jeszcze nie było wiadomo jak dokładnie będzie wyglądać "Roman i Julian". Ogólnie za całokształt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...