Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Werona - kulisy

Polecane posty

Sprawozdanie z eliminacji mogłoby być dostępne w oddzielnym temacie a finaliści wybrani przez forumowiczów. Tylko wtedy "Got Skill" musiałby mieć jakiś ściśle określony regulamin - rzucam ten pomysł od tak, może komuś się spodoba. Ja chyba raczej wolę luźną formę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicek0 - ten temat wystarczy, bałaganu nie będzie, to tylko luźna forma zabawy żeby trochę urozmaicić RiJa(czyta się prawie jak "ryja" ^^), tak samo patrolowanie, na razie to chyba nie będzie nic wielkiego, tylko urozmaicenie zabawy, będzie można przyjmować łapówki, brać do więzienia każdego, bez pytania o cokolwiek itp, oczywiście potem będą konsekwencje, ale to szczegół :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jury nie oceni mojego "genialnego" występu? ;p Procop wyraził swoją opinię ale w końcu występ był prze trójką sędziowską ^^

I jak dalej potoczy się akcja z patrolem? Widzę, że Sara dybie na tyłki maruderów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj do domu, zdjęcia były robione na szybko i przy kiepskim świetle. Dodaj 2+2 i wiesz o co mi chodzi. Poza tym to tylko 24h. Możecie zaplanować zemstę, zaciągnąć się i mnie aresztować. Kombinuj, a nie zginiesz! Przykro mi :8 , ale mojej postaci niekoniecznie.

Co wy z tymi uśmiechami :7 - Ra (chowa swoje ukochane :3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chyba będę musiał oddać komuś Procopa - wiecie, szkoła się zaczęła i nie będę miał tyle czasu... Wystarczy mi OA i Werona, a jeszcze ciekawy jest nowy Mroczny Lord... Ech... Kiedy ja na to znajdę czas.

A co do Procopa, to pytałem czy źle, ale nikt się nie odezwał, Jamesie... :icon_neutral:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Oto moja karta:

Imię: Ksentus (dawnej Morice - patrz Historia)

Nazwisko: Sentere

Rasa: Człowiek

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 34

Charakter: Neutralny. Skryty. Cichy. Czasem ironiczny

Lubi: Koty, sztuki walki, książki; kryminały, fantasy. I wysokiej klasy dowcipy.

Nie lubi: Ignorantów, hipochondryków oraz fanatyków. I niskiej klasy dowcipów.

Motto(opcjonalnie) 1. Licz się ze słowami. Każde może być Twoim ostatnim. 2. Memento Mori

Historia: Urodzony w arystokratycznej rodzinie mieszającej w Birmingham, pod imieniem Morice. W wieku 7 lat wyemigrował z rodziną do Edynburgu. Studiował w Cambridge. Następnie przeniósł się z rodzicami do ojczyzny matki - Wenecji. Tam szef mafii, który dawniej chciał poślubić jego matkę, ale ta mu odmówiła, wysłał za nimi swoich ludzi. Uciekając przed mafią trafili do USA, gdzie Morice, już pod imieniem Ksentus zaczął pracować w FBI, w wydziale zabójstw. W wieku 32 lat zaczął pracę na własną rękę. Z doświadczania nosi przy sobie 2 pistolety i 3 sztylety. Przyjaciele do dziś nazywają go Morice.

Czym się zajmuję: Przyjmuje zlecenia "prawie na wszystko". Praca w FBI i zaoczne studia medyczne, sprawiły, że jest gotowy prawie na wszystko.

I co? Jak Wam się podoba? Myślicie, że uda mi się wpasować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piszę, bo nikt nie pisał i nie widziałem sensu pisania samemu. Wszyscy, który byli chętni na początku przestali pisać. Ja mogę dalej brać udział w zabawie, ale inni najwyraźniej nie chcą. W dwóch nie pociągniemy tego dalej. Chyba, że znowu zbierzemy chętnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jedna uwaga, to że wziąłem robotę narratora, chyba nie znaczy że mam wymyślać całą fabułę, c'nie? Zaraz puszcze półfinał "Mam umiejętność", bo i tak pewnie nikt nie napisze, dałem inicjatywę patrolu, abyście sami mogli coś wrzucić, jakieś atrakcje, żeby można to było potem rozwinąć. Sam wszystkiego nie wymyślę, po za tym tutaj głównie gracze tworzą rozgrywkę, może macie jakieś pomysły aby to ubarwić? Mogę spróbować coś wymyślić, ale pomysły się niedługo skończą, więc znowu zabawa przystanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie znaczy. Sam próbuję coś wymyślić, ale niezbyt mi wychodzi. Spróbuję coś wymyślić do urozmaicenia, a ty spróbuj jakieś "zadanie główne" stworzyć. O! Oblężenie Werony, plaga, cóś innego, że tak powiem. Wybieraj! Jakby co to służę pomocom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...