Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Kupię gry, płyty z muzyką i różne inne rzeczy

Polecane posty

Z uwagi na to, że w większości to starocie, to nośnik (DVD/CD) + ewentualny CD-key (jeśli wymagany) to absolutne minimum :). Wersje cyfrowe mnie nie interesują - takiego Total Annihilation mam na GOG, ale chętnie przygarnąłbym przynajmniej krążki z dodatkami Core Contingency i Battle Tactics (a za kompletny Commander's Pack dałbym sobie palec uciąć, tak tuż przy paznokciu © EGM ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc:

-o którą wersję American McGee's Alice chodzi? Bo mam tą nowszą.

-DK+DD rozumiem, że big boxy interesują? Same oryginalne płytki pewnie nie?

-Linkin Park: Reanimation [wersja DVD z teledyskami, obsługą systemu 5.1 i jakimiś takimi bajerami] - zainteresowany?

jakiegoś markowego pendrive'a

Chodzi o markowe typu 'Kingston" itd. czy jakieś z logami firm, co normalnie tego się nie sprzedaje tylko daje pracownikom albo na konferencjach?

Pendrive z logiem Nokii? Co prawda ma 'aż' 8GB, ale nie wiadomo mi nic o tym, żeby go można było gdziekolwiek normalnie kupić. Niestety jest troszkę wytarty, bo był używany kilka razy. Niebiesko-srebrny, mały, ruchomy, z 'otwartym' wtykiem. Aczkolwiek dałbym głowę, że gdzieś powinienem mieć drugi, zapakowany. Gdybyś był zainteresowany, to mogę zrobić foto używki i po 'akceptacji' modelu/koloru/kształtu, poszukać tego nowego.

A i mam też Pendrive z logiem ING Bank Śląski. 8GB, zapakowany w pudełko, też nieużywany. Czarno-szary, ruchomy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- American McGee's Alice - tego "starego" poszukuję, ten Originowy remake (?) mnie nie interesuje,

- DK - w sumie same płytki mogą być, byle w stanie nadającym się do czegoś więcej niż na podstawkę pod kufel ;), jakby manuale jeszcze były, to już w ogóle :), tylko jak napisałem, nie wersja Gold na jednym CD, tą wersję mam i jest jakaś dziwna, bo nie ma w niej muzyki, co tym bardziej dziwne, że miejsce na audiotracki na płytce jest,

- cóż, znowu takim wielkim fanem LP nie jestem, tak że pasuję.

A co do tego pendrive - szczerze, to nie pamiętam po co mi był potrzebny, więc prawdopodobnie nieaktualne, od razu wykreślę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...