Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Kupię gry, płyty z muzyką i różne inne rzeczy

Polecane posty

Tam, gdzie nie jest wyszczególnione, jaka konkretnie wersja mnie interesuje, gra może być w dowolnej wersji :). Podejrzewam, że masz wersję z SoldOut w DVDBoxie, było tego jednym czasem zatrzęsienie na Allegro, no ale przespałem okazję :). Cenę proponuje sprzedający, ja nic nie narzucam, jedynie prosiłbym o zdjęcia, bo określenie "dobry" za precyzyjne nie jest (jeden mój kontrahent na Allegro tego określenia użył na płytę z Diablo: Hellfire, która wyglądała, jakby była przez lata używana jako podstawka pod kufel a przed samą sprzedażą została dokładnie wyszlifowana (czyt. porysowana) drobnoziarnistym papierem ściernym).

Jakby co, to proszę o zdjęcia na maila, skrzynka na o2.pl, nazwa skrzynki blackhandpl :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wersję 2GB, w ostateczności 4GB, chciałbym się Rockboxem "pobawić", a nie chcę zrobić bricka ze swojego playera. Nie wiem jak teraz, ale swego czasu Rockbox nie za bardzo działał z wersjami 8GB Fuze'a (największe ryzyko bricka). Tak że dzięki za ofertę, ale nie jestem zainteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję tylko zasilacza do tych Creative'ów, sprawnego rzecz jasna. Ktoś był cwany i wymyślił taki patent, że do głośników idzie taki cienki kabelek który już mi się lekko przetarł i tylko patrzeć, jak się urwie :/. A obudowa zasilacza nieotwieralna, jednolity blok jakimś klejem "zespawany", więc o wymianie przewodu można zapomnieć. Napięcie też nietypowe, 20V, ciężko o zamiennik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

Słuchaj czy chodzi Ci o taką wersję ? Jest to angielska wersja kolekcjonerska:

1s.JPG

s2.JPG

I jeszcze mój brat posiada taką wersję:

s3.JPG

Możesz odpisać tutaj bądź też na mojego maila: thebar3tek@gmail.com

Dodam, że chyba jeszcze znajdę gdzieś w swojej kolekcji:

Star Trek: Elite Force II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...