Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

TV Riddles - Zagadki telewizyjne!

Polecane posty

@Brylant - R&M to faktycznie był film, ale na podstawie, jakby nie było, serialu :P

mój typ - kreskówka Walter Melon. jeżeli to poprawna odpowiedź, to trzeba ci wiedzieć, Brylancie, że od kreskówek jest osobny temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarzucę kolejnym klasykiem, którego to nawet ciocia Wiki nie zna:

był taki teleturniej dla dzieci, w którym zawodnicy (dzieciaki oczywiście) mieli zapamiętać różne odgłosy, np uderzenie młotka, ryk lwa itd i powiedzieć, w jakiej kolejności je usłyszeli.

podajcie tytuł tego programu

@Diacon - DD reporter prowadził tylko jeden program muzyczny. i nie o nim teraz mówimy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chodzi oczywiście o program "DźwiękoGra"

Heh teraz sobie skojarzyłem pewną rzecz. Tam występował taki gościu który grał jakiś dźwięk na instrumencie i uczestnicy musieli odgadnąć co to za instrument. Oglądając Mam Talent vol.2 znajomy wydał mi się uczestnik grający na garnkach. I to był właśnie on - Ryszard Bazarnik, stąd wydał mi się znajomy. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zadaję :)

kolejny teleturniej:

na planszy podzielonej na kilkadziesiąt pól były porozstawiane litery, pod planszą zaś znajdował się obrazek czegoś. zawodnicy (3) musieli układać wyrazy z dostępnych liter. po jego podaniu, z planszy znikały litery składające się na to słowo, odsłaniając obraz. rundę wygrywał zawodnik, który jako pierwszy odgadł, co na nim się znajdowało.

podajcie tytuł teleturnieju i nazwisko prowadzącego

czas start

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki teleturniej, w którym dzwoniło się do studia, odpowiadało na pytanie, a po udzieleniu poprawnej odpowiedzi odsłaniało się jedno pole z planszy a la gra w statki. Pamiętacie to? Jak tak, to proszę o nazwę teleturnieju i nazwisko prowadzącego. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...