Jump to content
Sign in to follow this  
SzKoDnIxX

Rozwiązany: WoW WoTLK

Recommended Posts

Byłem w Galerii mokotów i na Sadybie i tam nie mają Wotlk. W galerii powiedziano mi, że jest na Sadybie, a tam oznajmiono mi, że towar skradziono. (przepraszam, że jestem leniem, ale nie chcę tracić wielu godzin na chodzenie po sklepach)

Proszę o pomoc.

Czy najnowszy dodatek do WoW-a pójdzie mi w rozdzialce 1680X1050 w maxymalnych Detalach?

oto mój sprzęt:

Core2 Duo e8400 3Ghz @ 4Ghz

GTX260 Matrix (O/C)

Patriot 2x2GB 800Mhz

Seagate Barracuda 500GB 32MB

ASUS P5QL-E

Cooler Master 460W

Czy WoW WotLK Pójdzie mi w Max detalach w Fps-ach +100 (niezaleznie od sytuacji??) :wub:

Edited by SzKoDnIxX

1) Pójdzie

2) Komputroniki przeszukaj, Empiki w centrum, Merlin może mieć. Arkadia i złote tarasy

Ale pójdzie w max detalach, jak wymienilem i z Fps-em +100? (zawsze)

W Merlinie sprawdzilem- Koszt WoTlK wynosi 150zł- jak dla mnie za dużo

A że tak spytam w jakiej rozdziałce masz zamiar grać? Czemu akurat 100 a nie 90? ;)

Sprawdź empiki w Arkadii, Złotych i te w centrum Junior i obok Palmy ;)

Przeczytaj mój 1-wszy post to się dowiesz w jakiej rozdziałce

100+ ??? nie wiem. Kocham patrzeć się na okienko z fps-ami, a jak skoczy poniżej 100 fps to gra traci co nieco w moich oczach... Trochę to dziwne ale tak już mam. :sleep:

A gdzie ostatnio go widziałeś?

To odpowiem iż będziesz niepocieszony - uzyskasz 80 kilka fps. Trochę to dziwne, że tak masz ...

raczej nie liczylbym na jakis imponujacy wynik fps... to mmorpg,a nie prince of persia czy nfs

w wawie nie mozesz kupic? wez mnie nie rozsmieszaj, tyle jest sklepow...

Z tego co wiem to nie można mieć ponad 60fpsów (czasami miałem 62), ktoś się kiedyś chwalił że miał 80 ale na najniższych ustawieniach grafiki.

Ale chyba raczej liczy się grywalnośc i radość z gry, niż mały kwadracik w którym masz 100 ;)

Ale nie chcę tracić czasu na stanie w kolejce w wielu sklepach

Dobra, jak wszyscy mają po równo FPS, to się uspokoję...

Czy ja czegoś nie rozumiem?! ... mniejsza. Jak chcesz szybko to na alegro w systemie keye.pl kupujesz kod i luz ;)

A!! jeszcze mam 1 wielki problem, a mianowicie nie mogę zarejestrować się na Battle Net!

Wyskakuje mi okienko, że nie można się połączyć czy coś w tym stylu...

Wolę mieć nośnik i CD-keya.

1) Masz cd-key wysłany mailem (skan) a potem kupisz na jakiejś aukcji same płyty z pudłem itd (około 13zł)

2) Podzwoń po empikach! Maja infolinię i możesz zamówic aby ci jeden przechowali zanim nie dojedziesz:)

Dzwonienie to kiepski pomysł - pracowałem w Empiku więc wiem :). Odbieranie telefonów jest na końcu listy zadań i z reguły klient w sklepie ma pierwszeństwo. A że teraz w Empikach na pewno mają urwanie głowy (a mają, bo sam byłem coś kupić), to nie mają czasu na telefony. Możesz próbować, ale z reguły nie odbierają. Przejdź się do najbliższego salonu i zapytaj pracownika, gdzie mają grę. Poproś, żeby ci podał sklepy, gdzie mają dużo sztuk, a nie jedną-dwie, bo to z reguły są błędy w systemie - albo ukradli, albo pudło wpadło za regał itd. A jak mają kilkanaście sztuk, to jedną mają na pewno ;).

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...