Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzKoDnIxX

Rozwiązany: WoW WoTLK

Polecane posty

Byłem w Galerii mokotów i na Sadybie i tam nie mają Wotlk. W galerii powiedziano mi, że jest na Sadybie, a tam oznajmiono mi, że towar skradziono. (przepraszam, że jestem leniem, ale nie chcę tracić wielu godzin na chodzenie po sklepach)

Proszę o pomoc.

Czy najnowszy dodatek do WoW-a pójdzie mi w rozdzialce 1680X1050 w maxymalnych Detalach?

oto mój sprzęt:

Core2 Duo e8400 3Ghz @ 4Ghz

GTX260 Matrix (O/C)

Patriot 2x2GB 800Mhz

Seagate Barracuda 500GB 32MB

ASUS P5QL-E

Cooler Master 460W

Czy WoW WotLK Pójdzie mi w Max detalach w Fps-ach +100 (niezaleznie od sytuacji??) :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój 1-wszy post to się dowiesz w jakiej rozdziałce

100+ ??? nie wiem. Kocham patrzeć się na okienko z fps-ami, a jak skoczy poniżej 100 fps to gra traci co nieco w moich oczach... Trochę to dziwne ale tak już mam. :sleep:

A gdzie ostatnio go widziałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonienie to kiepski pomysł - pracowałem w Empiku więc wiem :). Odbieranie telefonów jest na końcu listy zadań i z reguły klient w sklepie ma pierwszeństwo. A że teraz w Empikach na pewno mają urwanie głowy (a mają, bo sam byłem coś kupić), to nie mają czasu na telefony. Możesz próbować, ale z reguły nie odbierają. Przejdź się do najbliższego salonu i zapytaj pracownika, gdzie mają grę. Poproś, żeby ci podał sklepy, gdzie mają dużo sztuk, a nie jedną-dwie, bo to z reguły są błędy w systemie - albo ukradli, albo pudło wpadło za regał itd. A jak mają kilkanaście sztuk, to jedną mają na pewno ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...