Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

Dwa problemy z Joomlą.

Polecane posty

Gość odyniec15

beznazwy1p.th.jpg

Dobry wieczór. Mam problem z systemem CMS o nazwie Joomla.

Założyłem konto na Niemieckim serwisie hostingowym (www.funpic.de), wgrałem pliki, zainstalowałem, ale...

1. Co to za linie tekstu u góry. Zaznaczyłem na screenie. Czy to jest ważne, jak to usunąć?

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/eastereggs/libraries/joomla/session/session.php on line 102

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/eastereggs/libraries/joomla/session/session.php on line 105

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/eastereggs/libraries/joomla/session/session.php on line 682

2. Nie mogę zainstalować spolszczenia, ani innych dodatkowych modułów. Gdy próbuję coś wgrać wyskakuje mi komunikat

        * JFolder::create: Path not in open_basedir paths
        * Unable to create destination

Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze są wyłączone funkcje, których Joomla potrzebuje do działania. Możesz spróbować skontaktować się z ludźmi zarządzającymi hostingiem i wybłagać u nich, by pozwalali używać funkcji ini_set(), lub poszukać innego hostingu.

I nie wlepiaj tapet do postu, bo źle to wygląda, w przypadku Imageshacka możesz używać ministurek (thumbnails).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...