Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raveno

IFQ - Internet Football Quiz

Polecane posty

Internet Football Quiz to zabawa z wieloletnim już stażem. Cała gra polega na popisywaniu się swoją wiedzą z zakresu piłki nożnej i gwarantuje mnóstwo emocji, jak i dobrej zabawy!

Założenia gry polegają na rozgrywaniu meczów pomiędzy dwoma ekipami. Każdy z zawodników punktuje za poprawną odpowiedź na zadane przez sędziego pytanie (pytania potrafią być baaaaardzo różnorodne). Jeśli chodzi o mnie, to jestem graczem III-ligowego (3. miejsce po rundzie jesiennej) LSzT i szukam nowego narybku do mojej drużyny. Razem ze mną gra również Eagle, którego powinniście kojarzyć z forum. Obaj gwarantujemy, że IFQ to masa świetnej zabawy i okazja do sprawdzenia i poszerzania swojej wiedzy.

Jeśli jesteś zainteresowany i pragniesz dowiedzieć się więcej, pisz na moje gg (7781580), bądź do Eagle'a (7776059), który jest wiceskautem do spraw Forum Actionum. :) ZAPRASZAMY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest już opisane w tym temacie, więc pragnę zachęcić Was do rozpoczęcia swojej przygody z Internet Football Quizem. Zabawa naprawdę jest przednia i jeśli interesujecie się piłką kopaną, serdecznie zapraszam. Obecnie poszukuję zawodników do klubu grającego w najniższej klasie rozgrywkowej (chociaż jeśli trafi się perełka, oferuje również miejsce w ekipie II-ligowej) - jeśli ktoś jest zainteresowany tematem proszę o kontakt na gg: 7781580 lub PW.

Polecam!

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...